seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » آفریقا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

آژانس هواپیمایی ماد الیت رایا

شرکت خدمات مسافرتی میترا گشت پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاهین پرواز سماء

شرکت خدمات مسافرتی کوروش سیر هستی

شرکت خدمات مسافرتی ماه بال

شرکت خدمات مسافرتی آریافر پرواز

سفر سازان خاورمیانه

تور  آفریقای جنوبی نوروز 94

تور آفریقای جنوبی نوروز 94

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

سام الیت مجری تور آفریقای جنوبی ، تور آفریقای جنوبی 94 با پرواز ترکیش ایرلاین می باشد .

مسير و برنامه سفر

پرواز تهران- دبی- ژوهانسبورگ با شرکت هواپيمائی امارات | 2 شب اقامت در ژوهانسبورگ در هتل 5 ستاره | يک گشت نیم روز با ناهار | انتقال زمینی به پارک جنگلی | 1 شب اقا مت در پارک جنگلی همراه با صبحانه- ناهار و شام | دو گشت نیم روز | انتقال زمینی به سان سیتی | 3 شب اقامت درسان سیتی در هتل 5 ستاره | پرواز ژوهانسبورگ – کیپ تاون با هواپيمائي داخلي | 4 شب اقامت درکیپ تاون در هتل 5 ستاره | یک گشت نیم روز + یک گشت تمام روز با ناهار | پرواز کیپ تاون- دبی- تهران با شرکت هواپيمائی امارات

خدمات تور

خدمات ويزاي توريستي | بليت رفت و برگشت هواپيما | بيمه حوادث مسافرتي | عوارض فرودگاه هاي خارج از كشور | ترانسفرهاي فرودگاهي خارج از کشور | اقامت در بهترين هتل هاي منتخب با صبحانه بوفه | بازديدهاي گروهی از پيش تعيين شده طبق برنامه سفر | وروديه محل هاي مورد بازديد گروهي | همراهي مدير تور فارسي زبان

مدارک مورد نياز ويزا

اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور (امضاء شده). گذرنامه حتما بايد دو صفحه مقابل خالي داشته باشد. تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل)، دو قطعه عکس 4×3 رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو گواهي اشتغال به کار انگليسي. در گواهي اشتغال به کار بايد نام و سمت مسافر ، شماره گذرنامه ، تاريخ شروع به کار ، طول مدت استخدام ،ميزان حقوق و تاريخ مرخصي مطابق با تاريخ تور ذکر شده باشد (همراه با مهر و امضاء توسط شرکت).

پرينت جاری سه ماهه انگليسي با مهر و امضاء بانک، در صورتي که فرزندي قصد مسافرت با يکي از والدين خود را دارد بايد حتماً رضايتنامه کتبي از ديگر ولي با ﺗﺄييد دادگستري و وزارت امور خارجه ارائه دهد.

آفریقای جنوبی

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است.

این کشور سه پایتخت متفاوت دارد. قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر آن نیز ژوهانسبورگ است.

آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو (کشوری که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌مرز است.

آفریقای جنوبی به دو دلیل تکاملی متفاوت را نسبت به دیگر کشورهای آفریقایی تجربه کرده‌است. اول اینکه مهاجرت از اروپا کمی بعد از این‌که شرکت هند شرقی هلند ایستگاهی در مکان امروزی کیپ تاون ایجاد کرد، آغاز شد. دوم اهمیت راهبردی آبراه کیپ است که با بسته شدن کانال سوئز در طی جنگ ۶ روزه بیشتر مسجل شد و همچنین منابع کانی غنی این منطقه باعث اهمیت بیشتر این کشور در میان کشورهای غربی بخصوص در اواخر سدهٔ نوزدهم شد که بعدها در دوران جنگ سرد اهمیت بیشتری پیدا کرد. به دلیل مهاجرت آفریقای جنوبی از لحاظ نژادی بسیار متنوع است. بزرگ‌ترین جمعیتهای دورگه و اروپایی و هندی در آفریقا در این کشور مستقر هستند. سیاه‌پوستان آفریقای جنوبی کمتر از ۸۰ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند.

منازعات نژادی بین اقلیت سفیدپوستان و سیاهپوستان اکثریت در تاریخ و سیاست آفریقای جنوبی نقش مهمی را بازی کرده‌است و به دوره تاریخی آپارتاید در آفریقای جنوبی منجر شده‌است که در سال ۱۹۴۸ توسط حزب ملی آفریقای جنوبی تأسیس شد. اگر چه از قبل جداسازی نژادی در این کشور وجود داشت. قوانینی که آپارتاید را تعریف می‌کردند در سال ۱۹۹۱ به تدریج توسط حزب ملی لغو شدند و این به دلیل منازعات خشونت آمیز بود که شامل تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی از سوی جامعه بین‌الملل می‌شد. این منازعات بین اکثریت سیاهپوستان و بسیاری از سفید پوستان، رنگین پوستان و هندیان اتفاق می‌افتاد.

ژوهانسبورگ كه به ايگولي (eGoli) يا جوزي (Jozi) و همچنين ژوبورگ (Joburg) نيز شناخته مي شود يكي از بزرگترين شهرهاي آفريقاي جنوبي است.

اين شهر با موزه ها ، پاركها ، گالري هاي نقاشي وديدني هاي بسيار و همچنين معادن عظيم طلا در كمتر از يك قرن از يك كمپ كوچك به شهري بزرگ تبديل شده و خواستگاه بسياري از گردشگران است.

با برگزاري جام جهاني 2010 و و جود دو استاديوم بزرگ در اين شهر ، توجه بسياري از گردشگران معطوف اين شهر گرديد.

در آفریقای جنوبی یك عبارت قدیمی است كه مي گويد زندگی شروع می شود و پایان می پذیرد در ژوهانسبورگ، شهر طلا و خوشحالی ، به همین دلیل ژوهانسبورگ در قلب بسیاری از مردم آفریقای جنوبی جای گرفته است.

ژوهانسبورگ یکی از دیدنی ترین و پرجاذبه ترین مناطق توریستی دنیا محسوب میشود و گشت شهر ژوهانسبورگ بی تردید مي تواند جذاب باشد.

بازدید از گلدریف سیتی (Gold Reef City) كه معدن توریستی استخراج طلا و آشنایی با سبک زندگی و فرهنگ شهر ژوهانسبورگ در سالهای 1900 میلادی است و برای جوانهای ماجراجو شهر بازی نزدیک گلدریف سیتی خاطره ای فراموش نشدنی است.

پل ماندلا ، شهر قدیم ژوهانسبورگ و پانوراما (Panorama) كه بلندترين ساختمان آفريقاي جنوبي است و با رفتن به پنجاهمين طبقه می توان مناظری زیبا از شهر ژوهانسبورگ را نظاره کرد.

پارک شیرها (Lion Park) كه پارک وحشی زیباي است و در آنجا میتوان از نزدیک با زندگی شیرها آشنا شد.

بسیاری از تورها برنامه گشت شهرک فرهنگی لسیدی (Lesedi Cultural Village) را نیز در برنامه هاي خود دارند. این شهرک انعکاسی از مردمان بومی قاره آفریقا و کشور آفریقای جنوبی است.

بازدید از شهر سان سیتی(Sun City) كه هر آنچه شما می خواهید را خواهید یافت ، تیر اندازی با تفنگ و تیرو کمان ، جت اسکی و بازدید از باغ پروانه ها و برکه کروکودیل ها تنها گوشه ای از این برنامه ها است. سر خوردن با کابلی که طول آن دو کیلومتر است هیجان شما را به اوج می رساند و دیدار از هتل بزرگ شهر سان سیتی آرامش را به شما باز می گرداند.

از مكانهاي ديگر اين شهر پارک جنگلی است اين پارك با کلبه هاي جنگلی زیبا شما را به گشت سافاری (Safari) به اعماق طبیعت می برد. دیدن زرافه ها و شیرها و یوزپلنگهایی که به دنیال آهوان می دوند شما را به شعف وا می دارد. پارک جنگلی پیلانزبرگ (Pilansburg) به سان سیتی بسیار نزدیک است و یکی از بزرگ ترین پارک های جنگلی کشوری آفریقای جنوبی است.

يكي ديگر از پارك هاي وحشي باني پارك (The Bunny Park) است كه شما در اين پارک وحشی بسیار زیبا با گونه های مختلفی از حیوانات آشنا شويد.

از مكانهاي ديگر اين شهر مي توان رصدخانه زیبای شهر ژوهانسبورگ (Johannesburg Planetarium) را با دیدنی هایی از ستارگان و کهکشان ها نام برد و ديدن باغ وحش اين شهر (Johannesburg Zoo) كه باغ وحشی بسیار زیبا و دیدنی مي باشد.

در اين شهر شما مي توانيد هنر آفریقایی ، صنایع دستی ، کارهای تزئینی چوبی ، عتیقه جات ، پوشاك و البسه ، الماس ، طلا و جواهرات را از مراکز خرید ژوهانسبورگ ، بازارهای متعدد خیابانی و فروشگاه های زنجیره ای خريداري نماييد.

بزرگترین مرکز خرید ژوهانسبورگ سند تان سيتي (Sandton City) نام دارد و کلیه مارکهای معتبر در آن قرار داشته و از طرف دیگر به مجموعه ای از کلیه رستورانهای بین المللی بنام نلسون ماندلا متصل مي باشد.

از مراكز خريد ديگر اين شهر مي توان هارتبي اسپورت دام (Hartebeespoort Dam) ، جي بي ان سنترال (JBN Central) ، برايت واتر كومونز (Bright Water Commons) ، پيك ان پي (Pick n Pay) ، بازار ايست گيت (East Gate Shopping Mall) و بروما ليك (Bruma Lake) را نام برد.

فرودگاه بین المللی تامبو که بزرگترین فرودگاه آفریقا است در اين شهر واقع شده است.

استفاده از اتومبیل شخصی و تاکسی رایج ترین روش جابه جایی در اين شهر می باشد و اجاره اتومبیل بهترین گزینه است.

حمل و نقل عمومی در اين شهر بسیار نادر و اغلب ناقص است ، مترو نيز خطرناک مي باشد.

در اين شهر تاكسي به سختي پيدا مي شود و با وجود مجهز بودن تاكسي ها به سيستم تاكسي متر ، قيمتها توافقي است. براي به خدمت گرفتن تاكسي بهتر است از محل اقامت خود با شركتهاي تاكسيراني تماس بگيريد تا براي شما تاكسي بفرستند كه در اين صورت نرخ بر اساس تاكسي متر محاسبه مي گردد.

وسيله ديگر ميني بوس است ولي پيشنهاد ميگردد كه در اين شهر از ميني بوسها استفاده نشود زيرا مسيرهاي منظمي نداشته و اكثرا باعث گيج شدن ماسافران مي گردد.

تاريخ شكل گيري اين شهر به پيش از سال 1880 ميلادي باز مي گرد زماني كه قبايل سان تا قرن 13 در اطراف اين شهر سكونت داشتند و مردمي از قبايل بانتو از آفريقاي مركزي به اين مكان مهاجرت كردند.

اين شهر يكي از بزرترين مراكزي است كه تبادلات تجاري و اقتصادي اين كشور را پوشش مي دهد.درست از اولين سال هايي كه كمپ هاي كشف طلا در اوايل سال 1880 ميلادي در اطراف اين شهر برپاشدند شهري به نام ژوهانسبورگ پا گرفت.معادن طلا در غرب،شرق اين شهر هنوز پربار هستند و در كنار همه اين ها دو استاديوم بزرگ و رستوران هاي شبانه روزي اين شهر را تبديل به شهر زنده اي در شب و روز كرده است كه هيچ توريستي از سفر به آن پشيمان نمي شود.

ژوهانسبورگ از قدیم شهری ثروتمند و پر جمعیت بود. وجود معادن طلا از قدیم در این منطقه ، خاک آن را بسیار با ارزش کرده است. به همین دلیل امروزه این شهر قوی ترین اقتصاد را در آفریقای جنوبی دارد. اگر در کل شهرهای دنیا بخواهیم از حداقل چهل شهر نام ببریم که بسیار بزرگ هستند بی تردید ژوهانسبورگ یکی از این شهرها می باشد. از نظر اهمیت حکومتی این شهر محل استقرار نظام قضایی این کشور است. همچنین این شهر مرکز تجارت الماس و طلا و شرکت ها و موسسات مربوطه است. به دلیل اهمیت تجاری این شهر رفت و آمد به ژوهانسبورگ از همه جای آفریقا و دنیا بسیار زیاد است.

گردشگري و توريسم نيز صنعتي است كه در اين شهر همواره مورد توجه بوده است و سالانه بسياري از گردشگران از كشهرهاي مختلف جهان از اين شهر ديدن مي كنند.

ژوهانسبورگ خانه ساختمانهاي بلند و آسمان خراشهاي آفريقا است. بلند ترين سازه هاي اين قاره مانند برج هيلبرو (Hillbrow) ، برج سنتك (Sentech) و مركز كالترون در ميان ساختمانهاي لوكس ديگرساختار اين شهر را تشكيل مي دهد.

بسياري از پاركها و باغها نيز در اين شهر ميان ساختمانهاي مدرن قرار گرفته است بطوريكه اين شهر را به يكي از سر سبزترين شهرهاي دنيا با بيش از شش ميليون درخت تبديل كرده است.

کیپ‌تاون (Kaapstad) به انگلیسی : Cape Town نام دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی بعد از ژوهانسبورگ است. شهر کیپ‌تاون همچنین پایتخت استان کیپ غربی (Western Cape) می‌باشد. این شهر محبوبترین مقصد جهانگردان در قاره آفریقا است. ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی همچنین در شهر کیپ‌تاون قرار دارد.

شهر کیپ‌تاون یکی از جدی‌ترین نامزدهای میزبانی بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۰۴ بود که نهایتاً به رای کمیته بین‌ المللی المپیک، شهر آتنبرای میزبانی بیست و هشتمین دوره از بازی‌های المپیک انتخاب شد.

کیپ تاون راه ارتباطی اروپا و خاور دور است که از این لحاظ دارای اهمیت ویژه ای میباشد.

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور آفریقای جنوبی نوروز 95

نوع تور :

تور سافاری و حیات وحش

:

ماجراجویی

:

نقاط ناشناخته

:

هنر و فرهنگ

:

شهر و خرید

:

تعطیلات جامع

مدت اقامت :

13 روز آفریقای جنوبی

تاریخ اعتبار :

نوروز 95

خدمات :

صبحانه

:

گرفتن ویزا

:

گشت خرید

:

گشت شهری

:

ترانسفر فرودگاهی

:

راهنمای محلی

نوع پرواز :

چارتر

نوع بلیط :

بلیط رفت و برگشت

مناسب برای :

خانواده همراه با کودکان

:

زوج ها

:

سالخوردگان

:

معلولین

:

افراد مجرد

:

جوانان

محل اقامت :

هتل

حمل و نقل :

هواپیما

عکس کوچک 1 :

files\8421\gallery\timages\africa_suncity200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8421\gallery\timages\africa_suncity145X145.jpg

برنامه سفر :

مسیر و برنامه سفر: پرواز تهران کیپ تاون با هواپیمائی امارات-شب اقامت در کیپ تاون در هتل 5 ستاره / 1 گشت تمام روز /با ناهار + 2 گشت نیم روز / پرواز کیپ تاون ژوهانسبورگ با هواپیمائی داخلی / 2 شب اقامت در ژوهانسبورگ در هتل 5 ستاره / يک گشت تمام روز با ناهار / ترانسفر زمینی ژوهانسبورگ پارک جنگلی )بازديد از پرتوريا ( / 2 شب اقامت در پارک جنگلی با خدمات فول بورد/ 3گشت نیم روز حیات وحش )سافاری( / ترانسفر زمینی پارک به سان سیتی / 3 شب اقامت در سان سیتی در هتل 5 ستاره / ترانسفر زمینی سان سیتی ژوهانسبورگ / پرواز ژوهانسبورگ تهران با هواپیمائی امارات

:

خدمات تور : بلیط هواپیما 12 / شب اقامت در برترين هتل های 5 ستاره با صبحانه/ ترانسفر فرودگاهی / ديدار از جاذبه های جهانگردی طبق برنامه سفر /وروديه محلهای مورد بازديد / خدمات ويزا / بیمه حوادث مسافرتی /همراهی راهنمای فارسی زبان و راهنمای محلی/ 6 وعده غذای کامل /شامل پیش غذا +غذای اصلی + دسر

:

مدارک مورد نیاز ويزا : اصل گذرنامه امضاء شده با شش ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور /2 قطعه عکس 4 x 3 رنگی زمینه سفید و کاملاً از روبرو / گواهیانگلیسی اشتغال به کار با ذکر نام وسمت مسافر + شماره گذرنامه+تاريخ شروع به کار + میزان حقوق و تاريخ مرخصی مطابق با تاريخ تورهمراه با مهر و امضا توسط شرکت / پرينت انگلیسی بانکی سه ماهه/ترجمه مدارک تمکن مالی/ ترجمه شناسنامه

عکس کوچک 3 :

files\8421\gallery\timages\africa_suncity40X40.jpg

توضیحات تور :

آخرين مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک 20 بهمن

:

اقامت در لوکس ترین و بهترین هتل ها

:

تاریخ حرکت 27 اسفند

:

با توجه به محدوديت جای پرواز، لطفاً هرچه سريعتر جهت تعیین وقت ملاقات حضوری و تکمیل مدارک سفر اقدام فرمائید

:

تخفیف برای نفر سوم در اتاق 1 تخته 5% مبلغ ارزی تور و اضافه قیمت استفاده از اتاق يک نفره 75 % مبلغ ارزی تور می باشد.

:

در صورت تغییر نرخ پرواز، مبلغ ريالی افزايش نرخ خواهد داشت

:

نرخ ارزی اقامت کودکان بین 9 تا 32 سال در اطاق مجزا، بر اساس نرخ بزرگسال محاسبه میشود.

شروع قیمت ها از :

9.950.000تومان

:

2990 دلار

عکس اورجینال :

files\8421\gallery\timages\africa_suncity.jpg

شهر مقصد :

کیپ تاون

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خیابان ملاصدرا - خیابان شیراز شمالی - کوچه حكيم اعظم- مجتمع پارک پرنس - بلوک A - واحد اداری 103

تلفن :

88607088 21 0098 -

فكس :

88614200 21 0098 -

ايميل :

info@samelite.ir -reservation@samelite.ir -samelite01@yahoo.com -samelite01@gmail.com -samelite02@gmail.com -hamed.darougheh@gmail.com -

سايت :

samelite.ir -sam-elite.com -samelit.com -سام-الیت.com -هواپیمایی-امارات.com -هواپیمایی-ترکیش.com -هواپیمایی-قطر.com -هواپیمایی-الاتحاد.com -هواپیمایی-لوفتهانزا.com -هواپیمایی-کی-ال-ام.com -هواپیمایی-آلیتالیا.com -هواپیمایی-عمان-ایر.com -ایران-ایر.net -ماهان-ایر.net -هواپیمایی-آسمان.net -هواپیمایی-فلای-دبی.com -

 

تور فرانسه اتریش 94

تور آفریقای جنوبی نوروز 94

تور فرانسه ویژه ژانویه

تور ایتالیا فرانسه پاییز 93

تور اروپا 94 | تور فرانسه آلمان

تور اروپا | تور فرانسه هلند

تور فرانسه اسپانیا 94 | تور پاریس بارسلون

تور بانکوک پوکت نوروز 94

تور چين | تور چين تابستان 94

تور مالدیو | تور مالدیو پرواز قطر

تور كوالالامپور سنگاپور پاییز 93

تور مالزی کوالالامپور پاییز 93

تور ویتنام پاییز 93

تور بانکوک پاتایا پرواز قطر

تور هندوستان نوروز 94

تور کیش | تور کیش نوروز 94

تور آفریقای جنوبی ویژه ژانویه

تور کندوان جلفا تبریز

تور دریاچه شورمست و پل ورسک

تور ماسال و اولسبلنگاه تابستان 94

تور آنتالیا بهار 94

تور بدروم بهار 94

تور بانكوك سامويی نوروز 94

تور فرانسه 94 | تور 7 شب پاریس

تور کوشی آداسی | هتل فانتاسیا

تور پاتایا پاییز 93 | تور پاتایا 7 شب

تور استانبول | تور استانبول پاییز 94

تور بالی پاییز 93 | تور بالی پرواز قطر

تور قبرس اروپایی | تور لارناكا

تور پوکت ویژه 13 بهمن 93

تور بانكوك پوكت | تور بانکوک پوکت هتل 5 ستاره

تور بانکوک پاتايا | پرواز کویت ایروز

تور آنکارا هتل 3 ستاره سیاو

تور سوییس 94

تور اروپا تابستان 94 | پاریس رم ونیز

تور ترکیبی اروپا تابستان 94

تور دبی نوروز 94 | تور دبی هتل ریکسوس باب البحر

تور دبی هتل 3 ستاره سیتی استار | پاییز 93

تور ايتاليا | تور ايتاليا تابستان 94

تور فرانسه پرتغال اسپانیا 94

تور چین تابستان 94 | تور تابستانی پکن شانگهای

تور سریلانکا پاییز 93

تور تخت سلیمان و آذرگشنسب

نماینده فروش بلیط هواپیمایی آسمان

تور کوالالامپور پنانگ هتل 3 ستاره

تور کوالالامپور سنگاپور پرواز ایران ایر

تور آنتالیا نوروز 94 | هتل های 5 ستاره آنتالیا

تور استانبول هتل بابیل | پرواز اطلس جت

تور گوا 94 | هتل 4 ستاره صندل وود

تور پاتایا هتل 5 ستاره هیلتون

تور بانکوک هتل رزیدنس 3 ستاره

تور مارماریس | تور مارماريس تابستان 94

تور آنتالیا تابستان 94

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم با پرواز کرندون

تور هند پاییز 93 | تور دهلی آگرا جیپور پاییز 93

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم با پرواز قشم اير

تور پوکت پرواز قطر

تور تونس نوروز 94 | تور تونس هتل تاج سلطان

تور آنتالیا نوروز 94 | تور آنتالیا پرواز ترکیش

تور کوالالامپور پرواز ایران ایر | تور کوالالامپور قیمت

بلیط پرواز داخلی و خارجی | فروش بلیط هواپیما

تور سنگاپور پاییز 93 | تور سنگاپور ارزان قیمت

تور آنتالیا نوروز 94

تور قبرس شمالی هتل آکاپولکو

تور شیراز پاییز 93

تور کویر مصر پاییز 93

تور ارتفاعات درفک تا ییلاق اربناب

تور باداب سورت و چورت تابستان 94

تور آبشار پلنگ دره

تور ویتنام نوروز 94

تور جنگل راش و سنگده پاییز 93

تور آبشار گزو تا آبشار اوبن

تور آبشار ویسادار تا ارتفاعات پره سر

تور فرانسه ایتالیا اسپانیا

تور مالدیو نوروز 94

تور یکروزه روستای ابیانه

تور بمبئی گوا تابستان 94 | هتل های ارزان هند

تور جنگل ابر مرداد 94

تور برزیل | تور برزیل آرژانتین 94

تور مارماریس بهار 94

تور تایلند پاتایا هتل سیام بی

اخذ ویزا قیمت | ویزای کلیه کشورها

تور تایلند پاتایا هتل های 3 ستاره

تور بانکوک هتل 3 ستاره بانکوک پالاس

تور دبی پاییز 93 | تور دبی ارزان

تور تفلیس پرواز جورجیا

تور مالزی هتل های 5 ستاره

تور مالدیو تابستان 94

تور گوا تابستان 94 | پرواز ایران ایر

تور قبرس شمالی نوروز 94 | پرواز پگاسوس

تور کوالالامپور سنگاپور تابستان 94

تور کوالالامپور سنگاپور پرواز ماهان

تور پنانگ هتل پارک رویال | تور کوالالامپور هتل اینترکانتینتال

تور آنتالیا تابستان 94 | تور آنتالیا هتل کالیستا

تور آنتالیا هتل ریکسوس پرمیوم

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت | ارزان قیمت

تور دبی هتل 5 ستاره ریکسوس پالم

تور دبی لحظه آخری | هتل های ساحلی دبی

تور دبی پرواز ماهان

تور دبی هتل میلینیوم پلازا 5 ستاره

تور دبی هتل کروان پلازا دیره

تور دبی پرواز ماهان | هتل فورچون بوتیک

تور دبی هتل دلمون پالاس

تور دبی هتل 3 ستاره نیهال

تور قونیه هتل هانی مون

تور قونیه هتل 4 ستاره هیلتون

تور قونیه با پرواز ایران ایر

تور قونیه هتل های 4 ستاره | ارزان قیمت

تور قونیه هتل 4 ستاره برامولانا

تور قونیه هتل 3 ستاره بایکارا

تور شانگهای پکن هانگزو نوروز 94

تور پکن و شانگهای تابستان 94 | هتل 5 ستاره هیلتون

تور شانگهای پکن هتل *5 کرون پلازا

تور شانگهای هتل رامادا پلازا

تور بانکوک پاتایا نوروز 94

تور بانکوک پاتایا تابستان 94

تور بانکوک پاتایا هتل 3 ستاره ایروپا

تور دبی هتل آتلانتیس 5 ستاره

تور تابستانی قبرس | هتل 5 ستاره کشتی نوح

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره سالامیس

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره جاسمین

تور ترکیبی تایلند | تور بانکوک پوکت هتل ارزان

تور پوکت بانکوک هتل های 5 ستاره

تور بانکوک پاییز 93

تور بانکوک پوکت زمستان 93 | پرواز ماهان ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی قشم

تور ایتالیا | تور اروپا پاییز 93

تور ایتالیا | تور ایتالیا کریسمس

تور آنتالیا هتل کویین الیزابت

تور تونس نوروز 94 | هتل های 5 ستاره

تور بلغارستان تابستان 94

تور کوش آداسی تابستان 94 | تور کوش آداسی با پرواز تركيش

تور ايتاليا فرانسه تابستان 94

تور فرانسه ایتالیا 94

تور سیشل

تور ژاپن 94

تور فرانسه سوییس بلژیک هلند

تور تونس حمامت هتل 5 ستاره

تور دبی هتل 4 ستاره دلمون

تور ايتاليا اسپانيا تابستان 94

تور آلمان ايتاليا تابستان 94

تور مكزيك نوروز 94

تور وارنا تابستان 94

تور کوش آداسی | هتل ایفوریا

تور مارماریس | تور مارماریس نوروز 94

تور 8 روزه يونان اسپانيا | تابستان 94

تور 11 روزه يونان اسپانيا - جزاير قناري

تور 8 روزه يونان

تور يونان بلغارستان روماني | تابستان 94

تور فرانسه ايتاليا | تور فرانسه ايتاليا تابستان 94

تور آفريقای جنوبی تابستان 94

تور بدروم با پرواز زاگرس | تور بدروم تابستان 94

تور يونان اسپانيا | جزاير قناری

تور يونان ويژه شهريور 94

تور ایتالیا یونان | تور آتن میلان

تور فرانسه بلژیک هلند 94

تور ارمنستان | تور ارمنستان پاییز 93

تور ایتالیا اسپانیا 94

تور يونان تابستان 94

تور استرالیا 94 | تور ملبورن سیدنی

نماینده فروش بلیط هواپیمایی فلای دبی

تور مراکش نوروز 94 | تور کازابلانکا

تور 14 روزه اسکاندیناوی

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم هتل رويال آسارليك

تور قبرس جنوبی تابستان 94

تور برزیل نوروز 94

تور 13 روز کوبا مکزیک نوروز 94

تور انگلستان 94 | تور لندن

تور مکزیک نوروز 94 | تور مکزیک کوبا

تور اسپانیا 94 | تور مادرید بارسلون

تور یونان فرانسه 94 | تور آتن پاریس

تور مجارستان اتریش جمهوری چک آلمان

تور قبرس اروپایی نوروز 94

تور مارماریس | تور مارماریس نوروز 94

تور کوش آداسی هتل پالم وینگز

تور آلمان ایتالیا هلند

تور استانبول هتل فرونیا ferronia

تور استانبول هتل 3 ستاره کایا

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره کایا آرتمیس

تور قبرس هتل 4 ستاره ددمان

تور کوالالامپور پرواز عمان ایر | هتل سری پاسیفیک

تور استانبول هتل گرند هالیک 4 ستاره

تور آلانیا نوروز 94 | تور ارزان آلانیا

تور ترکیه استانبول هتل 5 ستاره گرند حیات

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ماهان ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی آزال

نماینده فروش بلیط هواپیمایی اطلس جت

نماینده فروش بلیط هواپیمایی پگاسوس

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی الاتحاد

نماینده فروش بلیط هواپیمایی آلیتالیا

نماینده فروش بلیط هواپیمایی کی ال ام

نماینده فروش بلیط هواپیمایی عمان ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی لوفت هانزا

نماینده فروش بلیط هواپیمایی قطر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر

تور قبرس شمالی تابستان 94 | هتل مریت پارک

تور کوالالامپور سنگاپور تابستان 94

تور کوالالامپور سنگاپور نوروز 94

تور کوالالامپور هتل فلامینگو | تور سنگاپور هتل رویال

تور کوالالامپور پرواز ماهان

تور مالزی کوالالامپور هتل ایستانا

تور دبی پرواز آسمان | تور دبی پاییز 93

تور دبی هتل 5 ستاره حیات ریجنسی

تور کوالالامپور هتل 4 ستاره سوکاسا

تور استانبول هتل مارماری 4 ستاره

نماینده فروش بلیط هواپیمایی امارات

تور مالزی با پرواز عمان ایر | تور کوالالامپور 7 شب

تور آنتالیا هتل تایتانیک 5 ستاره

تور آنتالیا هتل میراکل | پرواز انور ایر

تور آنتالیا هتل 5 ستاره ووگ VOGUE

تور آنتالیا هتل کروانسرای لارا

تور دبی هتل متروپلیتین پالاس 5 ستاره

تور دبی ویژه نوروز 94

تور دبی هتل سیتی سیزن 4 ستاره

تور تابستانی دبی | هتل 3 ستاره یورک

تور استانبول هتل 5 ستاره پلازا

تور استانبول هتل بایرام پاشا

تور استانبول هتل پارک رویال 4 ستاره

تور استانبول هتل 4 ستاره ماربل

تور تابستانی استانبول | هتل اترنو 4 ستاره

تور کوالالامپور هتل 5 ستاره رنسانس

هتل های 4 ستاره استانبول

تور استانبول هتل کرون پلازا 5 ستاره

تور استانبول هتل 4 ستاره ایرو پلازا

تور استانبول هتل گرند هیلاریوم 4 ستاره

تور استانبول هتل پیانو فورت 3 ستاره

تور استرالیا نوروز 94

تور استانبول هتل 3 ستاره پورت PORT

تور استانبول پرواز اطلس جت | ارزان قیمت

تور استانبول هتل رامادا پلازا 5 ستاره

تور استانبول پاییز 93 | هتل 4 ستاره گلدن ایج

تور استانبول هتل 3 ستاره گرند لیزا

تور هندوستان با پرواز ماهان | هتل رادیسون 5 ستاره

تور دهلی هتل 5 ستاره رادیسون بلو

تور آگرا هتل 5 ستاره کلارک

تور جیپور هتل 4 ستاره پارادایس

تور دهلی آگرا هتل های 4 ستاره | پاییز 93

تور دهلی آگرا جیپور پرواز ماهان ایر

تور بمبئی و گوا هتل های 5 ستاره

تور تابستانی بمبئی و گوا | پرواز ایران ایر

تور بمبئی گوا هتل 5 ستاره هالیدی

تور بمبئی گوا هتل 4 ستاره | پرواز ایران ایر

تور گوا پاییز 93 | تور گوا پرواز ایران ایر

تور گوا هتل 5 ستاره ریو ریزورت

تور گوا نوروز 94 | تور گوا هتل سوئیت 5 ستاره

تور گوا نوروز 94 | تور گوا هند

تور پاتایا هتل گرند میراج 5 ستاره

تور پاتایا هتل 5 ستاره رویال کلیف

تور تابستانی پاتایا | هتل های 5 ستاره پاتایا

تور پاتایا هتل آماری ارکید 5 ستاره

تور پاتایا هتل 5 ستاره هالیدی

تور پاتایا هتل 4 ستاره سنترا CENTRA

تور پاتایا هتل 5 ستاره ماریوت ریزورت

تور پاتایا هتل 5 ستاره گاردن کلیف

تور پاتایا هتل 4 ستاره آسیا

تور پاتایا تابستان 94 | تور پاتایا ارزان قیمت

تور پاتایا هتل 4 ستاره سناتور SIGNATURE

تور بانکوک پوکت هتل های ارزان

تور بانکوک زمستان 93

تور سنگاپور هتل فیرمونت

تور استانبول نوروز 94 | تور استانبول هتل 4 ستاره لیون

تور استانبول هتل تایتانیک 5 ستاره

تور استانبول هتل 4 ستاره کریستال

تور استانبول هتل کروانسرای 4 ستاره

تور استانبول هتل 4 ستاره آل سیزن

تور استانبول تابستان 94 | تور استانبول هتل توپکاپی

تور پاتایا هتل 4 ستاره ویستا VISTA

تور پاتایا هتل 3 ستاره مایک گاردن

تور پاتایا هتل 3 ستاره گلدن بیچ

تور پاتایا سامویی زمستان 93

تور پاتایا هتل 3 ستاره سوان بیچ

تور پاتایا نوروز 94 | تور پاتایا هتل ایبیس 3 ستاره

تور سامویی زمستان 93

تور تایلند نوروز 94 | تور پوکت نوروز 94

تور بانکوک هتل 3 ستاره ایبیس

تور بانکوک هتل *3 چایدون

تور بانکوک نوروز 94 | تور بانکوک هتل پالاس 4 ستاره

تور بانکوک هتل 3 ستاره فروم پارک

تور پوکت تابستان 94 | تور پوکت هتل نووتل

تور کوالالامپور نوروز 94

تور کوالالامپور هتل 4 ستاره کنکورد

تور تابستانی بانکوک پرواز ماهان ایر

تور بانکوک هتل 5 ستاره مونتین ریورساید

تور تایلند تابستان 94 | تور بانکوک پرواز ماهان

تور تایلند هتل تاوانا رامادا 4 ستاره

تور بانکوک هتل های 5 ستاره ارزان

تور کوالالامپور هتل دابل تری هیلتون

تور کوالالامپور هتل *5 سان وی پوترا

تور استانبول هتل 5 ستاره گرند جواهیر

تور استانبول هتل 4 ستاره کارلتون

تور ویژه بانکوک پوکت پرواز قطر

تور آنکارا هتل 3 ستاره گلد GOLD

تور تابستانی آنکارا ارزان قیمت

تور بانکوک هتل مریدین 5 ستاره

تور بانکوک هتل لبوا 5 ستاره

تور بانکوک هتل دوسیت 5 ستاره

تور ترکیبی تایلند پاییز 93

تور بانکوک هتل پلازا آتنی 5 ستاره

تور بانکوک هتل 5 ستاره پالمن

تور بانکوک هتل 5 ستاره آماری واترگیت

تور تایلند بانکوک هتل راماداپلازا

تور بانکوک هتل بایک اسکای 4 ستاره

تور اروپا 94

تور تایلند تابستان 94

تور آلانیا نوروز 94 | تور آلانیا

تور کوالالامپور هتل 4 ستاره دیناسیتی

تور فیلیپین نوروز 94

تور موریس

تور استانبول هتل گلدن هیل 4 ستاره

تور بانکوک پوکت هتل مارین 4 ستاره

تور بانکوک پوکت پاییز 93 | تور بانکوک پوکت قیمت

تور بانکوک پوکت هتل ایبیس 3 ستاره

تور بانکوک پوکت نوروز 94 | تور بانکوک و پوکت هتل 3 ستاره

تور آنکارا هتل 5 ستاره ماریوت

تور آنکارا هتل سوییس 5 ستاره

تور آنکارا هتل 5 ستاره ریکسوس

تور آنکارا با پرواز ماهان ایر | تور آنکارا قیمت

تور آنکارا هتل 5 ستاره ددمان | تور آنکارا پاییز 93

تور آنکارا هتل 4 ستاره مارینم MARINEM

تور ترکیه نوروز 94 | تور آنکارا هتل *5 سورملی

تور آنکارا هتل رادیسون بلو 4 ستاره

تور آنکارا پرواز ماهان ایر | هتل های 4 ستاره آنکارا

تور آنکارا هتل 4 ستاره پارک

تور آنکارا نوروز 94 | تور آنکارا هتل توریست 4 ستاره

تور چین نوروز 94 | تور پکن شانگهای

تور دبی تابستان 94 | تور دبی پرواز ماهان ایر

تور تابستانی آنتالیا هتل لیماک

تور کوالالامپور تابستان 94 | هتل گرند سیزن

تور پاییزی بانکوک پرواز عمان ایر

تور پاتایا پرواز عمان ایر

تور کوالالامپور هتل پریمیر 4 ستاره

تور مالزی کوالالامپور هتل فلامینگو

تور استانبول هتل گلدن ایج با پرواز ماهان

تور كوش آداسی تابستان 94

تور قبرس اروپایی تابستان 94

تور بدروم تابستان 94

تور روسیه بهار 94

تور استانبول پرواز ترکیش

تور دبی زمستان 93 | پرواز فلای دبی

تور ترکیبی اروپا 94 | تور فرانسه ایتالیا