seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت » تاسیسات » تهویه و تبرید

شرکت فراسرد

شرکت گرد کاویان

شرکت برودتی امگا ( سرد خانه متحرک و ثابت)

شرکت پدیده کریت پارس

شرکت سرما گستر ویرا

شرکت ایرانیان فن ( فن و هواکش )

صنایع تهویه پارس سعید STPSCO

فروشگاه انرژی

شرکت تهویه گستر

برودت صنعت بوران (دستگاه برودتی)

شرکت چشمه ( آرامشی برای شما)

ترمیکو

تهویه تاسیسات مکش و دهش ( ایران فن )

شرکت مهندسی و بازرگانی پاژند

شرکت تهران زیست

شرکت مهندسی تهویه شبنم

شرکت قصر یخ (تجهیزات برودتی)

شرکت دریا ساحل رزامین

دستگاه اواپراتور آمونیاکی

دستگاه اواپراتور آمونیاکی

شرکت دریا ساحل رزامین

اواپراتورهای مدل TBA در ابعاد و اندازه های متنوع و ساختار صنعتي و با دوام جهت يك عمر كار مفيد تحت سخت ترين شرايط محيطی تا دمای -40°C طراحی و ساخته می شوند . ساختار قابل انعطاف به همراه كلكتوربندی ويژه ، اين اواپراتورها را از نقطه نظر ايجاد حداقل افت فشار در مسير هوا و مبرد و توليد بالاترين راندمان برودتي بي نظير مي سازد.

اواپراتورهاي مدل TBA قابل استفاده با انواع مبردها و سيستم هاي تغذيه نظير آمونياك به صورت پمپی ، ثقلی و انبساطی و يا R22 به صورت پمپي يا انبساطی و همچنين با محلول های ناقل برودت BRINES می باشد . اواپراتورهای مدل TBA به شكل های گوناگون جهت نصب آسان بر روی زمين و يا آويز از سقف طراحی و ساخته می گردند .

كويل اواپراتورهاي TBA از سه قسمت عمده فين به ضخامت 0.5mm ، لوله فولادي و قاب تشكيل شده است كه پس از ساخت و تست فشار گالوانيزه داغ می گردد . سپس با گاز ازت تحت فشار مناسب جهت اطمينان از سلامت تا زمان نصب پر مي شود . لوله های به كار گرفته شده در اين اواپراتورها از نوع فولادی به قطر خارجی 26.9mm مطابق با DIN 2394 می باشد . آرايش لوله ها جهت تامين حداكثر ضريب انتقال حرارتی مثلثی (STAGGERED) با فواصل 75×65mm مركز به مركز می باشد .

فين هاي به كار رفته شده در اواپراتورهاي TBA در نوع خود بي نظير و حاصل ساليان دراز كار و تحقيق مهندسين شركت تبادل گستر بوران می باشد. شكل خاص فين های اواپراتورهای TBA با يقه كشی مخصوص و ستاره ای و چسبندگی عالی به لوله پس از گالوانيزه شدن باعث به وجود آمدن كويل با استحكام بسيار مناسب و با فواصل فين منظم و بدون پيچيدگی می شود و همين امر باعث ميشود ساختار اواپراتور با حداقل افت فشار در مسير هوا ، ديفراست سريع ، امكان تميز نمودن راحت و آسان كويل و بالاترين ضريب انتقال حرارت ممكنه می گردد . اواپراتورهای مدل TBA با فواصل فين 15mm , 12mm , 9mm , 6mm و فين تركيبی ساخته مي شوند .

كلكتور بندي (COOL CIRCUITING) اواپراتورهاي مدل TBA بسته به دماي تبخير و كاربرد اواپراتور به صورت هاي گوناگون جهت ايجاد حداقل افت فشار در مدار مبرد انجام می گيرد . به صورت استاندارد ، كلكتور اواپراتورهای TBA در سمت چپ اواپراتور تعبيه می گردند ، كه بنا به سفارش و تقاضای سفارش دهندگان می تواند در سمت راست قرار گيرد . كلكتور بندي استاندارد اواپراتورها جهت كار با آمونياك در سيستم هاي پمپی با ضريب گردش 4 مي باشد .

جهت كار با ساير مبردها نظير R-22 و محلول هاي ناقل برودت (BRINES) كلكتور بندي خاص آن مبرد بر روي اواپراتور تعبيه ميگردد . ساختار قابل انعطاف كويل اواپراتورها امكان برآورده كردن تقاضاي كليه سفارش دهندگان جهت ساخت اواپراتور با اشكال گوناگون را ممكن می سازد.

بدنه اواپراتورهاي TBA از ورق گالوانيزه مرغوب به ضخامت مناسب تشكيل شده است كه توسط پيچ و مهره گالوانيزه به نحوي نصب می گردد كه كاركرد آرام و بدون لرزش اواپراتور را تامين نمايد . سيني اواپراتورهای TBA از ورق گالوانيزه مرغوب و ضخيم با ابعاد مناسب جهت جمع آوری و هدايت آب حاصل از ديفراست اواپراتور ساخته و بر روی اواپراتور نصب مي گردد . جهت كاربردهاي ويژه و با دريافت سفارش بدنه اواپراتورهای TBA از ورق استيل و با آلومينيوم و همچنين سيني اواپراتور به صورت دو لايه با عايق تزريقي پلی يورتان بين دو لايه و يا با روكش عايق آرمافلكس ساخته و تحويل می گردد .

دیفراست اواپراتورهای TBA :

دیفراست گاز داغ (HG) : به صورت استاندارد ، اواپراتورهاي TBA مجهز به كويل كف سينی و اتصالات مربوطه جهت ديفراست گاز داغ می باشد . ديفراست گاز داغ يكي از سريع ترين و مناسب ترين روش هاي ديفراست اواپراتور تحت شرايط كاري تا -40°C می باشد .

دیفراست آبي (WD) : با توجه به سفارش ، اواپراتورهاي TBA مجهز به سيستم ديفراست آبی (WD) نيز عرضه مي گردد .

اين سيستم شامل اتصالات و توزيع كننده آب ، سيني مشبك جهت پخش يكنواخت آب بر روي سطح حرارتي ، اتصالات سر ريز آب و اتصالات تخليه آب سيني به ابعاد مناسب می باشد كه بر روی اواپراتور تعبيه می گردد . سيستم ديفراست آبی روش بسيار ساده و ارزان قيمت جهت ديفراست اواپراتور تحت هر شرايط كاري می باشد .

دیفراست برقي (ED) : اواپراتورهای TBA به صورت سيستم ديفراست برقي (ED) نيز عرضه می گردد . اين سيستم شامل المنت هاي برقي كم وات با روكش استيل كه در قسمت بدنه اواپراتور و بر روي كف سيني با سنسور ترموديسك (TERMO DISK) جهت ختم ديفراست تعبيه می گردند و اتصالات و جعبه تقسيم واترپروف جهت نصب كابل برق به مجموعه المنت ها می باشد .

سيستم ديفراست برقي روش بسيار ساده ولی پر هزينه جهت ديفراست اواپراتور می باشد .

دیفراست هوایی (AD) : معمولا جهت ديفراست اواپراتورهايی كه در دماي محيطي +5°C به بالا نصب مي شوند توصيه می گردند . در اين روش ، عبور جريان هوا توسط بادبزن های اواپراتور در هنگام ديفراست ، باعث آب شدن برفك هاي تشكيل شده بر روی سطح حرارتی اواپراتور می گردد .

تعيين مقدار كل جابه جايي هوا در انبارهاي سردخانه جهت انتقال حرارت از محصول به اواپراتور كه توسط بادبزن های اواپراتور انجام می گردد . براي سرد شدن صحيح كالا بسيار مهم مي باشد . كم بودن گردش هوای انبار باعث كند شدن و طولاني شدن مدت زمان مورد نياز جهت سرد شدن محصول و ايجاد اختلاف دما در نقاط مختلف انبار و زياد بودن گردش هوا باعث افزايش تبخير آب كالا و در نتيجه افت وزن غيراستاندارد كالا در داخل انبار می گردد . جهت تعيين مقدار بهينه جابه جايي هوا با توجه به جريانات ثانويه )و القايی ( هوا كه توسط بادبزن هاي اواپراتور ايجاد می گردد .

سرعت هوا از روي پيشانی اواپراتور در انبارهايي كه در آنها ميوه و يا كالاهايي ذخيره شده است كه پرتاب قطرات آب از روي سطح اواپراتور بر روي آنها ممكن است باعث افت كيفيت و يا ايجاد ضايعه شود بايد كمتر از 3.5m/s باشد . جهت انبارهاي زير صفر اين سرعت تا 5m/s قابل افرايش می باشد .

 

اطلاعات بيشتر :

www.rozaminco.com

واحد شمارش :

عدد

 

دفتر مرکزی

نشاني :

بلوار امام خمینی - پلاک 66

تلفن :

35321143 54 0098 -1759233 0912 -1759233 0919 -1759233 0910 -

فكس :

35321143 - 54 - 0098 -

ايميل :

سايت :

www.rozaminco.com -www.rozaminco.ir -

 

یونیت کمپرسور

انواع اواپراتور

قیمت اواپراتور

انواع اواپراتور سردخانه

دیگهای استیل 2 و 3 جداره

فریزرهای زیرصفر | مخصوص فروشگاهها

یخچالهای طبقاتی فروشگاهی | بالای صفر و زیر صفر

راه اندازی سردخانه ها | فریزرها و یخچالهای طبقاتی

سردخانه زیر صفر و بالای صفر | مخصوص صنایع غذایی

اواپراتور صنعتی

كندانسورهای تبخیری | مدل TBC

كندانسورهای تبخيری

سیستم تهویه مطبوع اواپراتور

اواپراتور سردخانه ای | بالای صفر و زیر صفر

کویل اواپراتور آمونیاکی| صنعتی

دستگاه اواپراتور آمونیاکی

دستگاه اواپراتور های سردخانه ای

اواپراتور های سردخانه ای

یونیت کمپرسور | تونل انجماد

سردخانه زیر صفر و بالای صفر

سردخانه زیر صفر و بالای صفر

تابلوی برق سردخانه

قیمت اواپراتور سردخانه ای

دستگاه اواپراتور | زیر صفر بالای صفر

اواپراتور سردخانه زیر صفر و بالای صفر

اواپراتور زیر صفر و بالای صفر

یونیت کمپرسور

یونیت کمپرسور و تونل انجماد

فریزر زمینی بدون درب مخصوص

سازه گلخانه