seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » برزیل

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

آژانس هواپیمایی ماد الیت رایا

شرکت خدمات مسافرتی میترا گشت پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاهین پرواز سماء

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پلیکان پرواز آسیا

تور ارزان قیمت برزیل پاییز 94 | قیمت تور برزیل 94

تور ارزان قیمت برزیل پاییز 94 | قیمت تور برزیل 94

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاهین پرواز سماء

@@@@@*****<<<<<تور فاقد اعتبار میباشد >>>>>*****@@@@@

مدارک لازم :

50٪ وجه دلاری - پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار – نامه بانک Bank Statement ، با موجودی بیش از 30 میلیون مانده حساب به انگلیسی ،گواهی شغلی به انگلیسی بروی سربرگ شرکت مربوطه ،کپی شناسنامه و کارت ملی ، مشخصات فردی و شغلی

خدمات تور :

اقامت در هتل های 4 ستاره در برزیل با صبحانه - راهنمای انگلیسی زبان جهت نقل و انتقال های فرودگاهی به هتل – یک گشت شهری در سائو ،2 گشت در ریو با ناهار و گشت آبشار ایگاسو در مرز آرژانتین با ناهار ،بیمه مسافرتی ، پروازهای داخلی در برزیل (سائو-ایگاسو-ریو-سائو)

توضیحات :

(نرخ پایه پرواز ، بر مبنای سیستم آمادئوس می باشد.)

نرخها شامل ایام سال نـو و یا مراسم کارنوال نمی باشـد

وسایل ضروری:

عینک آفتابی، یک کوله پشتی برزنتی، کرم ضد آفتاب، شلوار نخی و پیراهن نخی، صندل ، کلاه لبه دار

_____________________________________________________________________________

جهت سفـر به کشـور برزیـل با ما مشـورت نمایـد این دفتـر با تـوجـه به اجـرای سفرهای توریستـی و تجاری به کشـور بـرزیـل تجـربـه های خـوبـی را کسب نموده است لذا می تـوانید برنامه سـفـر خود را به سلیـقه خود تنطیم نموده و هماهنگی آن را به ما بسـپاریـد.

شهرهای توریستی برزیـل عبارتند از :

1- ریـودو ژانیـرو (ساحل کوپاکابانـا) این شهر بخاطر تنوع تفریحات و زیبایی ساحلی و از همه مهمتر وجود کوه حضرت مسیح و کوه نیشکر و وجود جنگلهای تیجوکا اهمیت بسیاری برای توریستهای آمریکایی و کانادایی دارد بهترین ساحل آن کوپاکابانا است.

2- ایگاسـو دومین شهر مهم توریستی برزیل می باشـد که بخاطر وجـود آبشار زیبای ایگاسـو هر ساله از تعداد زیادی توریست از سرتاسر دنیا برخوردار می باشـد این آبشـار بین سه کشـور برزیل و آرژانتین و پاراگوئه قرار گرفته است و جزو آثار ثبت شده یونسکو می باشـد.

3- سالوادور از نظر رومانتیک بودن و نمای زیبای و آرام شهر معروف می باشـد بیشتر زوجهای برزیلـی که ازدواج می کنند برای ماه عسل به سالوادور مب روند.

دیگر شهر های مهم برزیل مانند سائو پائولو و یا برزیلیا پایتخت این کشور نیز ازنظر تجاری اهمیت زیادی دارند کشـور برزیـل جـدا از صنعت توریست در صنعت کشت نیشکر ، قهـوه و پرورش گوسفند و صادرات گوشت در دنیا از اهمیت زیادی دارد و هم اکنون از نظر رشـد اقتصادی به مرحله خوبـی از رشـد و توسـعه رسیده است.

از نظر زندگی جانوری و گیاهـی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است اگر پرندگان دنیا را به سه قسمت تقسیم نماییم یک قسمت آنها در برزیل و مابقی در بقیه نقاط دنیا زندگی می کنند.

کشـور برزیـل در کل کشـور شـادیهاست هر ساله در بهمن ماه و اسفند ماه مراسم کارنوال برزیل در شهر ریـودو ژانیـرو برگزار می شود که این مورد خـود یکی از جاذبه های توریستـی برزیل بشمار میرود.

باتوجـه به این مورد که کشـور برزیل در زیر خط استـوا قرار گـرفتـه است از نظر آب و هوائی برعکس کشورهایی می باشد که در بالای خط استـوا قرار گرفته اند یعنی در زمانی که ما در زمستان هستیم آنها در فصل تابستان گرم هستند بنابرین مناسب ترین زمان برای سفر به کشور شاد برزیل زمستان می باشـد.

واحد پول این کشور ریال است درست مثل کشور ایران اما ارزش ریال برزیل خیلی نزدیک به دلار آمریکا شده است.

در شهر های برزیل کباب و آب میوه تازه و آب نارگیل خنک در ساحل گرم کوپا کابانا لذت سفر شما را چند برابر می کند. بیشتر شهرهای بریل از شادی بعد از غروب خورشید برخوردار میباشند.

سفر به کشـور برزیل تجربه شاد و آگاهـی از زندگی سرخ پوستان آمریکای لاتین مـی باشـد فرصت سفر به این سرزمین را از دست ندهیـد.

تجربهء یادگیری فرهنگ شاد مردم برزیل در بین آنها یکی دیگر از جذابیتهای کشور برزیل می باشد رقصهای سالسا و لامبادا و سامبا در بیشتر رستورانها و مراکز تفریحی انجام میشـود.

هم اکنون پرواز امارات بصورتمستقیم به شهر ریـو دو ژانیـرو پرواز دارد بنابرین مجبور نخواهیـد بـود در سائـو پائـولو اقامت داشته باشید

اما با ایر لانهای دیگر همچون قطری و یا ترکیش ایر ویز حتما باید دو شب اقامت در سائـو پائولو داشته باشید بهترین برنامه توریستی برزیل 7 شب اقامت در ریودو ژانیرو و 2 شب اقامت در شهر مرزی ایگاسـو می باشد. بهترین گشتهای آن نیز بازدید از کوه حضرت مسیح کورکووادو و کوه نیشکر و ساحلهای ریودو ژانیرو (کوپاکابانا ، ایپانما ، لبنان) جنگلهای تیجوکا و جزیره برناردو می باشد.

در شهر ایگاسـو نیز بازدید از پارک پرندگان و بازدید از آبشار ایگاسو از بهترین تورهای این شهر می باشـد.

جهت رزرو هتل اخذ ویزا و تهیه برنامه سفر خود جهت سفرهای تجاری یا توریستی با آژانس شاهین پرواز تماس بگیرید مطمئن باشید بهترین مشاوره را دریافت منمایید.

باتشکر

دیپارتمنت تورهای خروجی

شاهین پرواز سماء

WWW.SHAHINPARVAZ.COM

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور کارناوال برزیل-آرژانتین ویژه 29 بهمن ماه

مدت اقامت :

12 روزه

کد آپارات :

YwRr0

لینک تور مرتبط :

https://goo.gl/vtRnrV

تاریخ اعتبار :

29 بهمن

خدمات :

صبحانه

:

بیمه مسافرتی

:

گرفتن ویزا

:

راهنما بین شهری

:

راهنما فرودگاه

:

گشت طبیعی

:

گشت شهری

:

راهنمای تور

نوع پرواز :

چارتر

کلاس پرواز :

کلاس اقتصادی

نوع بلیط :

بلیط رفت و برگشت

مناسب برای :

خانواده همراه با کودکان

:

زوج ها

:

سالخوردگان

:

افراد مجرد

:

جوانان

:

متخصصان

هزینه :

متوسط

محل اقامت :

هتل

حمل و نقل :

هواپیما

سطح سختی :

آسان

عکس کوچک 1 :

files\7932\gallery\product\\timages\Spectacular-beaches-of-Brazil200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\7932\gallery\product\\timages\Spectacular-beaches-of-Brazil145X145.jpg

برنامه سفر :

4شب اقامت در بوینس آیرس روز اول ورود به بوینس آیرس ، ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت روز دوم : صرف صبحانه در هتل و گشت 3 ساعته در شهر بوینس آیرس ، توقف در خیابان فلوریدا و گشت خرید ( مسافرین راسا بایستی به هتل بازگردند ) . شب اجرای گشت اختیاری تانگو شو همراه با شام روز سوم : صرف صبحانه و گشت نیم روز کشتی بر روی رودخانه مریورلاته – بقیه روز بصورت آزاد روز چهارم : صرف صبحانه در هتل – اجرای گشت تمام روز همراه با نهار روز پنجم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق ها و حرکت بسمت فرودگاه بوینس آیرس و ترک این شهر به مقصد ایگوازو 1شب اقامت در پوئرتو ایگوازیو روز پنجم : سپس ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت روز ششم : صرف صبحانه در هتل ، گشت 6 ساعته آبشار از سمت آرژانتین در پوئورتو ایگوازیو 2 شب اقامت در فوز دو ایگواسو روز ششم : ترانسفر زمینی به سمت مرز برزیل و آرژانتین ، ورود به خاک برزیل به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت ، بقیه روز بصورت آزاد در صورت تمایل مسافرین می توانند از تور اختیاری شو راقایین با هماهنگی راهنمای تور استفاده نمایند . روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، تور 6 ساعته بازدید از آبشار فوز دو ایگواسو پرداخت ورودیه به پارک ملی آبشار بعهده خود آژانس می باشد اما در صورتی که مسافرین تمایل به استفاده از گشت قایق بر روی رودخانه پارانا را داشته باشند بایستی مبلغ ورودیه را خود مسافر پرداخت نماید.ضمنأ در همین روز میتوانید از گشت اختیاری هلیکوپتر نیر استفاده نمایید. روز هشتم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه ایگواسو و ترک این شهر به مقصد ریودوژانیرو روز هشتم : ورود به شهر ریودوژانیرو و ترانسر به سمت هتل و اخذ اتاق روزنهم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز بازدی از کوه کورکووادو و مجسمه حضرت مسیح در ادامه بازدید ازسواحل زیبای ریودوژانیرو بازگشت به هتل ، پس از استراحت حرکت به سمت اجرای مراسم کارناوال و بازدید از مراسم ( بلیط توسط آژانس تهیه گردیده است ) روز دهم : صرف صبحانه در هتل : اجرای گشت نیم روز بازدید از کوه کله قندی و استفاده از تله کابین ، بقیه روز آزاد روز یازدهم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت تمام روز جزایر اطراف ریو همراه با نهار روز دوازدهم : صرفصبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه ریو و ترک کشور برزیل به مقصد ایران

عکس کوچک 3 :

files\7932\gallery\product\\timages\Spectacular-beaches-of-Brazil40X40.jpg

توضیحات تور :

خدمات تور: صبحانه بصورت بوفه در تمامی هتل ها + راهنمای فارسی زبان+ ترانسفر فرودگاهی + بلیبط هواپیمایی امارت + اخذ ویزای برزیل و آرژانتین + 2 گشت نیم روز و یک گشت تمام روز با نهار در ریو + بلیط یک شب بازدید از کارناوال +گشت آبشار در ایگواسو ، گشت 6 ساعته آبشار از سمت آرژانتین در پوئور تو ایگوازو + 2 گشت نیم روز و یک گشت تمام روز همراه با نهار در بوینس ایرس + ترانسفر زمینی از ایگواسو برزیل تا پوئور توایگوازو و آرژانتین + تهیه بلیط هواپیما در مسیر های ( ریودوژانیرو تا ایگواسو –پورتو ایگوازو تا بوینس آیرس ) از خطوط هواپیمایی داخلی برزیل و آرژانتین. مدارک لازم : 4 قطعه عکس زمینه سفید ( 2 عدد 4*3 و 2 عدد 6*4 ) + اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه + 2 نسخه معرفی نامه شغلی مسافر در سربرگ شرکت یا محل کار بصورت انگلیسی یا ترجمه شده + 2 نسخه گواهی حساب بانکی بصورت انگلیسی از امور بین المللی بانکی که مسافر در آن حساب دارد نشان دهد که تارخ و رقم حساب تعدا گردش و رقم باقی مانده می باشد. ( گواهی تمکن مالی ) + یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافرین + یک نسخه ترجمه شناسنامه . حصور مسافر در سفارت آرژانتین جهت مصاحبه ضروری می باشد.

شروع قیمت ها از :

7800000تومان

:

4650 دلار

عکس اورجینال :

files\7932\gallery\product\\timages\Spectacular-beaches-of-Brazil.jpg

کشور مقصد :

آرژانتین

کشور مقصد :

برزیل

شهر مقصد :

بوینس آیرس

خط هوایی :

Emirates Airlines

شهر مقصد :

فوز دو ایگواسو

شهر مقصد :

ریودوژانیرو

شهر مقصد :

پورتو ایگوازو

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خيابان شهيد بهشتي، بين انديشه و سهروردي، روبروي کوچه داريوش، پلاک 79، آژانس مسافرت هوايي و جهانگردي شاهين پرواز

تلفن :

88507575 21 0098 -

فكس :

88508024 21 0098 -

ايميل :

info@shahinparvaz.com -

سايت :

www.shahintour.com -www.shahinparvaz.com -

 

تور مالزی 7 شب کوالالامپور با پرواز ايران اير

تور جزیره موریس

تور دبی پاییز 94 | تور ارزان دبی آذر 94

قیمت تور آنکارا پاییز 94 | تور آنکارا آذر ماه 94 پرواز ماهان

قیمت تور چین | تور پکن شانگهای کشتی کروز

قیمت تورمالزی سنگاپور

تور نمایشگاه گوانگجو

تور مالزی پرواز ایران ایر | قیمت تور کوالا پنانگ پاییز 94

تور تایلند بانکوک پاتایا | تور تایلند 4 شب بانکوک 3 شب پاتایا نوروز

تور لحظه آخری آنتالیا استانبول | تور آفر آنتالیا و استانبول پاییز 94 | تور ترکیبی آنتالیا استانبول

تور چین ارزان قیمت | تور پکن شانگهای با پرواز ایران ایر

تور هندوستان تابستان 94 | تور هند دهلی آگرا جیپور

تور دبی بهار 94 | پرواز ایران ایر

تور آنتالیا 94 | قیمت تور آنتالیا

تور تایلند زمستان 93 | تور 4 شب بانکوک 3 شب پاتایا

تور قونیه ويژه پاییز | قیمت تور زمینی قونیه آذر 94

تور قونیه رقص سماع | قیمت تور زمینی قونیه ترکیه

قیمت تور دبی پاییز 94 | تور دبی با پرواز ماهان | تور ارزان دبی 94

تور گوا تابستان 94 | تور هند جزایر گوا | قیمت تور جزایر گوا

تور بمبئی گوا تابستان 94 | تور هند بمبئی و گوا شهریور 94

تور آفر آلانیا ویژه تابستان 94

تور آنتالیا تابستان 94 | قیمت تور آنتالیا تابستان 94

تور اروپا زمستان 93 | تورهای ترکیبی اروپا

تور دبی 94 | قیمت تور دبی 94 | تور ارزان دبی 94

قیمت تور قونیه ترکیه 93 | تور هوایی قونیه ویژه بزرگداشت مولانا

تور دبی تابستان 94 | هتل 4 ستاره

تور ترکیبی چین مرداد 94 با پرواز ایران ایر

تور استانبول بهار 94 | قیمت تور استانبول بهار 94 با پرواز قشم ایر

تور استانبول و قونیه

تور ترکیبی تفلیس و باتومی گرجستان

تور آنکارا تابستان 94 | قیمت تور آنکارا تیر ماه 94

قیمت تور استانبول | تور استانبول تابستان 94

تور آذربایجان باکو | تور باکو

تور کوالالامپور مالزی تابستان 94

تور باتومی تابستان 94 | قیمت تور باتومی گرجستان 94

تور مالزی تابستان 94

تور تایلند بانکوک پوکت 93

تور گوا زمستان 93 | قیمت تور هند جزایر گوا

قیمت ارزان تور قشم | تور لحظه آخری قشم 93

تور آفریقای جنوبی 93 | تور آفریقا زمستان 93 | قیمت تور آفریقای جنوبی 93

تور ویتنام | تور ارزان ویتنام

قیمت تور مسافرتی تایوان 93

نرخ تور دبی هتل 5 ستاره

تور ارزان قیمت اروپا 93 | تور فرانسه پاریس 93

تور مالزی 8 روزه | تور کوالالامپور و پنانگ پرواز ایران ایر

تور مالدیو پاییز 94 | قیمت تور جزایر مالدیو

تور بالی 93 | قیمت تور بالی با پرواز قطری

تور کوالا بالی | قیمت تور مالزی بالی | تور مالزی بالی 93

تور آنکارا نوروز 94 | قیمت تور آنکارا فروردین 94

تور شیراز بهار 94 | زمینی و هوایی ویژه فصل بهار نارنج

مدارک ویزای شنگن | مدارک تور اروپا

تور کیش زمستان 93 | هتل 4 ستاره

قیمت تور مشهد | ارزانترین تور مشهد 93

تور ترکیبی ارزان چین پکن شانگهای 93

تور دبی هتل های جمیرا | تور دبی هتل جمیرا بیچ

تور بمبئی گوا زمستان 93 | تور هند بمبئی و گوا دی 93

تور هندوستان پاییز 94 | تور هند دهلی آگرا جیپور

تور دهلی آگرا جیپور هند | تور هندوستان بهار 94

قیمت تور تایلند بانکوک پوکت | تور بانکوک پوکت 10 روزه

تور فرانسه اسپانیا ایتالیا 93 | تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا و ایتالیا

تور اروپا تابستان 94 | قیمت تور اروپا تیر ماه 94

تور لحظه آخری بدروم | تور بدروم نرخ ویژه تابستان 94

قیمت تور تایلند بانکوک | تور تایلند 7 شب بانکوک | هتل 5 ستاره

تور بمبئی گوا پاییز 94 | تور هند بمبئی و گوا آذر 94

تور پوکت ساموئی تابستان 94

تور ترکیبی چین پاییز 94

تور ارزان قیمت آنکارا ترکیه 93 | تور آنکارا پرواز ایران ایر

تور مشهد زمینی | تور مشهد بهار 94 | تور مشهد فروردین 94

تور ارزان ترکیبی چین 93 | تور چین پکن شانگهای 93

تور تایلند بانکوک تابستان 94 | تور 7 شب بانکوک هتل 4 ستاره

تور ارزان بانکوک | تور تایلند 7 شب بانکوک | هتل آسیا بانکوک

تور آلانیا نوروز 94 | تور آلانیا ترکیه هتل 5 ستاره

تور آنکارا پاییز 94 | هتل 4 ستاره

تور ارزان کیش آذر 94 | قیمت تور کیش پاییز 94

تور دبی نوروز 94 | تور ارزان دبی فروردین 94

تور گوا نوروز 94 | قیمت تور جزایر گوا نوروز 94

تور مالزی پاییز 94 | تور مالزی آذر ماه 94

تور لحظه آخری آنتالیا نوروز 94 | تور آفر آنتالیا 7 روزه 94 | تور آنتالیا نوروز 94

تور قشم هوایی | تور قشم فروردین ماه 94 | تور قشم نوروز 94

تور قشم زمینی | تور قشم فروردین 94 | تور قشم بهار 94

تور آمریکای جنوبی | تور برزیل و آرژانتین | تور برزیل آرژانتین شهریور 94

قیمت اخذ ویزای توریستی | سه ماهه دبی

قیمت تور قونیه | تور هوایی قونیه 94 | تور قونیه آذر 94

تور تایلند زمستان 93 | هتل 3 ستاره

تور تایلند نوروز 94 | هتل 3 ستاره

تور روسیه شب های سفید تابستان 94

تور بدروم هتل 5 ستاره

قيمت تور آنتاليا شهریور ماه 94 | تور آنتالیا تابستان 94

تور آنتاليا بهار 94 | تور آنتالیا 6 شب و 7 روز

تور تایلند آذر 94 | هتل 3 ستاره

تور تایلند تیر 94 | هتل 3 ستاره

تور تایلند پاییز 94 | هتل 5 ستاره

تور تایلند دی 93 | هتل 5 ستاره

تور تایلند فروردین 93 | هتل 5 ستاره

تور تایلند تابستان 94 | هتل 5 ستاره

تور موریس زمستان 93

تور موریس نوروز 94

قیمت تور موریس پاییز 94

تور کوش آداسی و استانبول نوروز 94

قیمت تور ارزان کیش فروردین 94 | قیمت تور کیش بهار 94

آفر تور کیش فروردین 94 | قیمت تور کیش نوروز 94

آفر تور اروپا زمستان 93 | قیمت تور ترکیبی فرانسه اسپانیا اتریش

تور اروپا زمستان 93 | قیمت تور اروپا زمستان 93

تور لحظه آخری قبرس شمالی نوروز 94 | هتل 5 ستاره

تور مالدیو نوروز 94 | قیمت تور جزایر مالدیو

تور ترکیبی چین زمستان 93

تور استانبول پاییز 94 | قیمت تور استانبول آذر 94

تور استانبول نوروز 94 | قیمت تور استانبول فروردین 94

آفر تور قبرس شمالی نوروز 94

تور ارزان دبی زمستان 93 | قیمت تور دبی دی ماه 93

قیمت تور کوالا پنانگ ژانویه 93 پرواز ایران ایر

قیمت تور کوالا پنانگ نوروز 94

تور باتومی پاییز 94 | قیمت تور باتومی گرجستان 94

تور باتومی زمستان 93 | قیمت تور باتومی گرجستان 93

تور باتومی نوروز 94 | قیمت تور باتومی گرجستان 94

تور بدروم ترکیه نوروز 94 | تور بدروم فروردین 94

تور تایلند پاییز 94 | هتل 4 ستاره

تور تایلند زمستان 93 | هتل 4 ستاره

قیمت بلیط خارجی | بلیط ارزان قیمت داخلی

تور پوکت تایلند هتل 5 ستاره نوروز 94

تور تایلند پوکت بانکوک زمستان 93

قیمت تور تایلند پوکت بانکوک نوروز 94

تور مالزی 94 | تور کوالالامپور مالزی پاییز 94

آفر تور کوالالامپور مالزی نوروز 94

تور ترکیبی چین نوروز 94 با پرواز ایران ایر

تور هندوستان نوروز 94 | تور هند دهلی آگرا جیپور

قیمت تور آنتالیا نوروز 94

تور آنتالیا نوروز 94 | قیمت تور آنتالیا نوروز 94

تور آلانیا ترکیه تابستان 94

تور آنتالیا با پرواز اطلس جت تابستان 94

تور چین پکن تابستان 94

تور موریس تابستان 94

تور ترکیبی استانبول و کوش آداسی

تور بانکوک پاتایا 94 | تور پاتایا و بانکوک تابستان 94 | قیمت تور بانکوک پاتایا

تور بانکوک پوکت 94 | تور پوکت و بانکوک تابستان 94 | قیمت تور بانکوک پوکت

تور جزیره گوا هند | تور گوا تابستان 94

تور بلغارستان تابستان 94

تور مارماریس تابستان 94

تور بدروم هتل 4 ستاره

آفر تور قبرس شمالی | تور قبرس شمالی نوروز 94

تور استانبول ویژه 18و20 اردیبهشت

تور تونس 94 | تور تونس نوروز 94 | قیمت تور تونس

تور ارزان قیمت برزیل پاییز 94 | قیمت تور برزیل 94

تور کیش مرداد 94 | تور ارزان کیش | قیمت تور کیش تابستان 94

تور قونیه ترکیه ویژه بزرگداشت مولانا | تور هوایی قونیه

تور آتن یونان ویژه ژانویه 2014

تور اسپانیا و فرانسه | تور ترکیبی فرانسه اسپانیا 93

تور اروپا نوروز 94 | تور ارزان اروپا فروردین 94 | تور یونان ایتالیا

تور نمایشگاه گوانگجو

تور گوا پاییز 94 | آفر تور هند جزایر گوا

تور بمبئی گوا | تور بمبئی گوا تابستان 94 | قیمت تور بمبئی گوا

تور 7 شب پاتایا هتل 4 ستاره | تور پاتایا تایلند

تور آنتالیا هتل 4 ستاره | تور آنتالیا شهریور ماه 94

تور دور آسیا بانکوک پاتایا کوالالامپور | تور ترکیبی آسیا 94 | قیمت تور آسیا تابستان 94

تور جزیره سیشل | تور سیشل تابستان 94

تور تایلند مرداد و شهریور 94 | 7 شب پاتایا

تور تایلند تور پوکت | هتل 5 ستاره

تور ترکیبی اروپا قیمت 94 | تور ترکیبی ایتالیا و فرانسه و یونان

تور روسیه تابستان 94 | تور روسیه مرداد و شهریور 94

تور تایلند بانکوک پاتایا | تور بانکوک پاتایا شهریور 94 | تور تایلند 8 روزه

قیمت تور نمایشگاه گوانگجو فاز 1

تور چین | تور نمایشگاه گوانگجو فاز 2

تور تایلند هتل 3 ستاره | تور 7 شب پاتایا

تور تایلند پوکت بانکوک پاییز 94

تور کوشی آداسی هتل 4 ستاره تابستان 94

تور مارماریس هتل 5 ستاره

تورهای ترکیبی اروپا | تور ترکیبی فرانسه و اتریش 93

تور اروپایی آلمان فرانسه | قیمت تور پاریس فرانکفورت

تورهای اروپایی زمستان 93 | سفر به رم ایتالیا

نرخ تور فرانسه هلند | تور ترکیبی فرانسه و هلند 93

تور ارزان اروپا زمستان 93 | تور ایتالیا فرانسه 2014

تور آنکارا زمستان 93 | هتل 5 ستاره

تور آنکارا زمستان 93 | قیمت تور آنکارا اسفند ماه 93

تور اروپا فرانسه پاریس ژانویه 2014 | قیمت تور اروپا کریسمس 2014

قیمت تور مالزی ژانویه 93 | تور کوالالامپور مالزی زمستان 93

تور کوش آداسی نوروز 94 | تور نوروزی ترکیه 94

تور قبرس جنوبی | تور قبرس جنوبی لارناکا | تور ارزان قبرس جنوبی

تور آنتالیا هتل 5 ستاره | تور آنتالیا تابستان 94 | قیمت تور آنتالیا ترکیه

تور مالزی سنگاپور | 3 شب سنگاپور 4 شب کوالالامپور

قیمت تور ترکیبی آنتالیا استانبول

تور لحظه آخری کوش آداسی شهریور 94

تور تایلند هتل رامادا پلازا 5 ستاره | تور بانکوک

تور آنتالیا استانبول 94 | تور آنتالیا استانبول تابستان 94 | تور ترکیبی آنتالیا و استانبول 94

تور قونیه ترکیه هتل 2 ستاره | تور زمینی قونیه 93

تور تفلیس تابستان 94 | قیمت تور تفلیس گرجستان 94

تور آنتالیا هتل 5 ستاره | تور آنتالیا تابستان 94

تور مجارستان اتریش چک

تور بلغارستان پرواز ماهان

تور ترکیبی چین تابستان 94

تور مالزی 7 شب کوالالامپور | قیمت تور کوالالامپور

تور آنتالیا پرواز اطلس جت | تور آنتالیا تابستان 94

تور کیش هتلهای 5 ستاره ویژه تابستان 94

تور تونس نوروز 94

تور ترکیبی تایلند | تور بانکوک کرابی هتل 4 ستاره

تور آنکارا تابستان 94 | هتل 4 ستاره

تور بانکوک پاتایا پوکت تابستان 94 | تور ترکیبی تایلند تابستان 94

تور آفریقای جنوبی 94 | تور آفریقا تابستان 94 | قیمت تور آفریقای جنوبی 94

تور لحظه آخری آنتالیا تابستان 94 | تور آنتالیا شهریور 94

تور ترکیبی تفلیس و ایروان

تور آفریقای جنوبی 94 | تور آفریقای جنوبی پاییز 94 | قیمت تور آفریقای جنوبی

قیمت تور گرجستان تابستان 94 | تور تفلیس باتومی گرجستان

تور ترکیبی اروپا | تور اروپا نوروز 94

تور ترکیبی آنتالیا و استانبول نوروز 94

تور پوکت کرابی تابستان 94

قیمت تور استانبول و کوش آداسی تابستان 94

تور ترکیه استانبول کوش آداسی

تور بانکوک و کرابی تایلند تابستان 94

تور کوالالامپور و سنگاپور تابستان 94

قیمت تور مصر تابستان 94

تور کوش آداسی 93 | قیمت تور کوش آداسی

تور کیش ارزان | تور کیش 94 هتلهای 3 ستاره | تور کیش تابستان 94

تور اربیل با پرواز ماهان | تور ارزان اربیل تابستان 94 | قیمت تور اربیل 94

تور چین با پرواز ایران ایر | تور پکن شانگهای شهریور ماه 94

تور پاتایا پوکت تابستان 94

تور مالزی پرواز ایران ایر | قیمت تور کوالا پنانگ تابستان 94

تور آنتالیا شهریور 94 | پرواز اطلس جت

تور ارزان قیمت بانکوک تایلند

تور بانکوک و هوآهین تایلند تابستان 94

تور لحظه آخری ازمیر | قیمت تور ازمیر

مدارک ویزای انگلیس | مدارک ویزای انگلستان

مدارک ویزای استرالیا | مدارک ویزای توریستی استرالیا

قیمت تور لحظه آخری آلانیا نوروز 94

تور مالزی زمستان 93 | تور ارزان مالزی

تور هندوستان زمستان 93 | تور هند دهلی آگرا جیپور

تور استانبول با نرخ ویژه | تور آفر استانبول

تور مالزی هتل 5 ستاره

تور پاتایا تابستان 94| هتل پاتایا سنتر

تور آنکارا تیر 94 | هتل 5 ستاره

تور ترکیه تابستان 94 | تور آنکارا با پرواز ایران ایر

تور لحظه آخری تفلیس گرجستان 94 | قیمت تور گرجستان تابستان 94

تور گرجستان 94 | تور گرجستان تفلیس پاییز 94 | قیمت تور تفلیس گرجستان

تور روسیه | مسکو سن پترزبورگ

تور تایلند 7 شب پوکت | هتل 4 ستاره

تور پوکت تایلند هتل 5 ستاره | تور پوکت تایلند تابستان 94

تور تایلند پوکت بانکوک تابستان 94 | تور 3 شب پوکت 4 شب بانکوک

تور هوآهین و بانکوک تایلند نوروز 94

تور لحظه آخری مالزی 94 | تور کوالالامپور مالزی 94 | قیمت تور مالزی تابستان 94

تور استانبول با ماهان | تور استانبول تابستان 94 | قیمت تور استانبول شهریور ماه 94

تور استانبول با ماهان | تور استانبول مرداد 94 | قیمت تور استانبول شهریور 94

قیمت تور آنکارا 94 | تور ارزان آنکارا تابستان 94

تور بانکوک هوآهین | قیمت تور بانکوک هوآهین | تور بانکوک هوآهین 93

تور تایلند بانکوک کرابی | تور بانکوک کرابی تابستان 94

تور بانکوک هوآهین تابستان 94

تور آنتالیا مرداد ماه 94 | تور آنتالیا ارزان

تور استانبول تابستان 94 | آفر هتل 5 ستاره

تور مصر تیر ماه 94 | تور مصر قیمت

تور کوش آداسی تابستان 94 | قیمت تور کوش آداسی 94

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم شهریور 94

تور تایلند پاتایا تابستان 94 | قیمت تور 7 شب پاتایا با پرواز ماهان

تور مشهد هوایی | تور مشهد فروردین ماه 94 | تور مشهد بهار 94

تور کیش بهار 94 | تور هتلهای 4 ستاره کیش نوروز 94

قیمت تور ارمنستان نوروز 94

تور برزیل 93 | هزینه تور مسافرتی برزیل

تور مسافرتی آتن یونان | قیمت تور آتن

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور تایلند با پرواز ماهان | تور 4 شب بانکوک و 3 شب پاتایا

تور آفریقای جنوبی نوروز 94 | قیمت تور آفریقای جنوبی

تور ترکیبی چین نوروز 94

تور بمبئی گوا نوروز 94 | تور هند بمبئی و گوا فروردین 94

تور آنتالیا پرواز اطلس جت

تور مالزی نوروز 94 | تور مالزی فروردین ماه 94

تور استانبول ویژه 14و16 اردیبهشت | قیمت تور استانبول

تور آنتالیا نوروز 94 | تور آنتالیا هتل 5 ستاره

تور لحظه آخری کوش آداسی 94 | آفر کوش آداسی