seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » ترکیه

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

خدمات مسافرت هوایی صادقیه همراه

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی فرنام گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرتی رادمان سفر پارسیان

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

تور آنتالیا هتل ویاژ بلک گلف

تور آنتالیا هتل ویاژ بلک گلف

شرکت خدمات مسافرت هوايی و جهانگردی آميتيس بال پارس

معرفی هتل ویاژ بلک گلف و اسپا VOYAGE BELEK GOLF & SPA HOTEL

هتل Voyage Belek Golf & Spa در منطقه Ileribasi و مشرف به دریاست و در 40 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته، 35 کیلومتر تا فرودگاه و 2 کیلومتر تا بلک فاصله دارد. خدمات هتل Voyage Belek Golf & Spa به صورت سیستم Ultra All Inclusive می باشد و فضایی به اندازه 93.500 مترمربع را اشغال کرده است.

هتل های Voyage به معماری هماهنگ با طبیعت پایبندند. هتل Voyage Belek Golf & Spa، جدیدترین هتل این زنجیره می باشد،با این مفهوم در ذهن طراحی شده است. اقامت در هتل Voyage Belek Golf & Spa مثل جواهری در میان درختان کاج بلک می باشد. هتل Voyage Belek Golf & Spa مفاهیم طراحی مدرن و هماهنگی با طبیعت در معماریش به کار گرفته است. هتل Voyage Belek Golf & Spa شامل اتاق های با چشم انداز منظره و دریا در 3 ساختمان اصلی و خانه های ییلاقی می شود. تعداد زیادی از رستوران های A’la Carte، انتخاب های غذایی نامحدود، ساحل طلایی، 5 استخر شنا با ویژگی های متمایز به خوبی یک تعداد نامحدود فعالیت های تفریحی و بازی شامل گارک تفریحی برای کودکان هتل Voyage Belek Golf & Spa، این هتل محلی ایده آل را برای خانواده ها با بچه هایشان می سازد.

تأسیس و توسعه موزه آنتالیا داستان جالبی را دربردارد. نیروهای ایتالیایی که در 28 مارس 1919 آنتالیا را اشغال کردند، شروع به جمع آوری اقلام عتیقه در طول اکتشافات خود در منطقه و انتقال انها به کنسولگری ایتالیا کردند. با این حال، معلم دبیرستان، Suleyman Fikri، که علاقه مند به تاریخ بود با این وضعیت مخالفت می کند. مسجد متروکه کوچک در کنار مسجد Tekeli Mehmet Pasa دوباره مرتب گردید، او موزه آنتالیا پایه گذاری کرده است. او پس از آن به انتقال آثار مکشوفه تاریخی که توسط ایتالیایی ها جمع آوری شده بود به این موزه پرداخته است. امروز، موزه آنتالیا در کنیالتی قرار دارد که یکی از بزرگترین موزه های ترکیه که با مفاهیم معاصر طراحی شده است. 13 سالن با یک گالری در فضای باز می باشد.حدود 5000 آثار مکشوفه در داخل موزه به نمایش گذاشته شده است که مساحت 7000 مترمربع قرار گرفته است.

· در طی ساخت هتل Voyage Belek Golf & Spa، زیستگاه های طبیعی و اراضی جنگل حفظ شده که بیشترین درخت ها را دست نخورده گذاشتند. شما ممکن است یکی از این درختان حفظ شده را در داخل ساختمان پذیرش ببینید.

· فعالیت های پاکسازی محیط زیست در جنگل های بلک و ساحل به خوبی فعالیت های کاشت درختان سنتی تعهد هتل به حفظ محیط زیست را نشان می دهد.

اتاق های هتل Voyage Belek Golf & Spa

· اتاق Standard : اتاق ها 28 مترمربع مساحت دارد و دارای 1 اتاق خواب حداقل برای 2 نفر حداکثر 3 نفر می باشد. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند.کف پوش اتاق ها موکت می باشد.

· اتاق Family Garden : اتاق ها 39.5 مترمربع مساحت دارد و دارای 2 اتاق خواب حداقل برای 3 نفر و حداکثر 5 نفر می باشد. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند. کف پوش اتاق ها موکت می باشد.

· اتاق Bungalow Standard : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

· اتاق Bungalow Family : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 2 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 39.5 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 3 تا 5 نفر می باشند.

· اتاق با چشم انداز منظره : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

· اتاق با چشم انداز رو به دریا : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

· اتاق Family : به مساحت 39.5 مترمربع می باشند و دارای 2 اتاق خواب برای 3 تا 5 نفر و چشم انداز منظره و روبه دریا، یک بالکن، وان حمام در حمام و کفپوش موکت می باشد.

· اتاق Deluxe : اتاق های رو به دریا در طبقه Penthouse ساختمان اصلی قرار گرفته اند. کف آن پارکت، تلویزیون پلاسما، CD player، سیستم موسیقی/ تئاتر خانوادگی، حمام شامل وان جکوزی و یک دوش و 30 مترمربع تراس آفتابگیر با کف چوبی و یک وان جکوزی وجود دارد. 25 مترمربع، 1 خوابه برای 1 الی 2+1 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها می باشد.

· سوئیت King : اتاق های رو به دریا، کفپوش پارکت چوبی، تراس آفتابگیر با وان جکوزی و 2 حمام، 125 مترمربع، 2 اتاق خواب با یک اتاق نشیمن برای 4 تا 6 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها، خدمات اتاق ( از 08:30 الی 24:00) و خدمات خشکشویی موجود می باشد.

امکانات اتاق های هتل Voyage Belek Golf & Spa

· تلویزیون

· یخچال

· تهویه مطبوع Splite

· سشوار

· تلفن

· وان

· دوش

· بالکن

· کف سرامیک در bungalow

رستوران های هتل Voyage Belek Golf & Spa

برای شما طعم های خوشمزۀ سراسر جهان و مواد غذایی و نوشیدنی های متنوع آورده شده است که شما در طول روز احساس می کنید در خانه خودتان می باشید. هتل Voyage Belek Golf & Spa تعطیلات رویایی را وعده میدهد.

اسانس ها به درخواست همه ذائقه های هتل Voyage Belek Golf & Spa با توجه به رستوران هایش که مقصد عطر و طعم غذاهای خود را در طول تعطیلات شما، شیرینی فروشیش، کافه ها و خدمات غذایی و نوشیدنی غنی را در طول روز ادامه پیدا می کند، می باشد. رستوران اصلی هتل Voyage Belek Golf & Spa که خدمات بی عیب و نقص را ارائه می دهد و رستوران های A’la Carte،استادانه از غذاهای مختلف جهانی برداشت شده است، میزبان مهمانان با دکوراسیون متمایز خود و انتخاب های غذایی غنی می باشند. علاوه بر رستوران اصلی هتل Voyage Belek Golf & Spa، 8 رستوران مختلف A’la Carteو محوطه ای خاص برای صبحانه دهکده ای دارد. خدمات غذاها و نوشیدنی های غنی در هتل Voyage Belek Golf & Spa با توجه به منو های طراحی شده وِیژه کودکان، پیش غذاها و میان وعده های سبک در خارج از وعده های اصلی ارائه داده می شود. 10 کافه مختلف، در ساعت های مختلف روز در هتل Voyage Belek Golf & به ارائه خدمات می پردازند.

· رستوران ژاپنی Teppanyaki

· رستوران چینی China Garden

· رستوران ایتالیایی Voyagelli

· خانه استیک

· رستوران مکزیکی El Pato Pequeno

· رستوران یونانی Ela Ela

· رستوران دریایی Mermaid

· رستوران ترکی Kebabistan

· رستوران اصلی : 1250 نفر ظرفیت در فضای باز و بسته دارد.

· رستوران Adult: این رستوران با چشم انداز رو به دریاست و در آخر تابستان 2009 افتتاح شده و پذیرای مهمانان بالای 16 سال می باشد.

· شیرینی فروشی

رستوران های A’la Carte مکزیکی، یونانی، دریایی و ترکی در فضای بیرونی قرار دارند و بسته به شرایط هوایی آنها خدمات ارائه می دهند. این رستوران ها و رستوران فرانسوی در فصل زمستان بسته می باشد و مهمانان برای لذت بردن از این رستوران باید از قبل جای خود را رزرو کنند. رزرو برای رستوران های A’la Carte باید در صبح از ساعت 09:00 الی 12:00 با شماره گیری 8888 از اتاق هتلتان صورت پذیرد. رستوران های هتل Voyage Belek Golf & Spa از ساعت 19:00 باز می باشند. مهمانان هتل می توانند از تمام رستوران های A’la Carte تنها یکبار در تعطیلاتشان بهره مند شوند. هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای کافه های بسیاری به نام لابی بار، کافه ساحلی، کافه Sunset Jazz، کافه Beer، کافه Patisserie، کافه Vitamin و ... می باشد.

امکانات هتل Voyage Belek Golf & Spa

· زمین های گلف و دورهای آن : این زمین در منطقه بلک قرار گرفته که به عنوان برترین مقصد گلف اروپا شناخته شده است، هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای باشگاه های گلف و نقل و انتقالات فراهم شده است.فضایی دارای 18 محل بازی زمین گلف در جنگل کاج و مقابل کوه ها جای گرفته است. این فضا دارای آخرین تکنولوژی روز می باشد. در حالی که نقل و انتقال دوره گلف Mont Gomerie رایگان برگزار می شود و انتقال به زمین گلف باید شارژ پرداخت شود.

· انیمیشن : تیم انیمیشن هتل Voyage Belek Golf & Spa با فعالیت های استخری در طی روز، برنامه های موسیقی زنده، زمان نمایش با اجرایی متفاوت در آمفی تئاتر در هر شب از مهمانان خود پذیرایی می کنند.

· ورزش های آبی : شما می توانید در میان فعالیت های رایگان و شارژی متنوع در هتل Voyage Belek Golf & Spa انتخاب کنید. فعالیت های رایگان عبارتند از : قایقرانی، موج سواری (گواهینامه مورد نیاز)و دوچرخه سواری دریایی. فعالیت های قابل شارژ : Catamaran، Banana، جت اسکی، رینگو و اسکی روی آب. این فعالیت ها در فصل زمستان موچود نمی باشد.

· ورزش ها و بدنسازی : والیبال ساحلی، تنیس، مینی فوتبال، فوتبال، ایروبیک، ورزش های آبی، سالن بدنسازی، دارت، مینی گلف، تنیس روی میز، بولینگ، بدمینتون و ... .

امکانات دیگر هتل Voyage Belek Golf & Spa

· ارتباط اینترنتی : در تمام مناطق عمومی اینترنت Wireless موجود می باشد.

· مرکز خرید : همه نیازهای متنوع خود را بدون ترک هتل می توانید فراهم کنید. مغازه های جواهری، بوتیک، سوپرمارکت، نقره کاری،چرم فروشی، عکاسی، سوغاتی، سلمونی و عینک فروشی وجود دارد.

· ماشین کرایه ای : خدمات اجاره ماشین در هتل وجود دارد.

· مراقبت از کودک : شما می توانید از خدمات نگهداری از کودک برای کودکان بین 0-3 سال بهره مند شوید و این خدمات رایگان است با یک رزرو صورت می پذیرد.

· خدمات بهداشتی درمانی : دکتر و پرستار به صورت 24 ساعته در هتل موجود می باشد و همه خدمات بهداشتی درمانی رایگان هست.

· صندوق امانات دیجیتالی : همه اتاق ها دارای صندوق امانات هستند.

ساحل و استخر هتل Voyage Belek Golf & Spa

هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای 200 متر خط ساحلی، 2 تا اسکله، یکی خانوادگی و یکی بزرگسال، 5 استخر متفاوت،چادرهای صحرایی و تخت های آفتاب شیک، مهمانان را قادر به تجربه لذت نهایی در Voyage می کنند.

ساحل، اسکله ها و چادر های صحرایی راحت : ساحل بزرگسالان و اسکله در هتل Voyage Belek Golf & Spa به مهمانان بالای 16 خدمات ارائه می دهند. اسکله خانوادگی، تخت های آفتابی از چوب ساج با سایبان های سفید ساحلی دارند. تشک تخت های آفتاب با پارچه حوله ای هر روز صبح پوشش داده می شود. دوش ها در انتهای اسکله در هر دو طرف واقع شده اند.

استخر شنای منحصر به فرد برای تمامی سلیقه ها : در هتل Voyage Belek Golf & Spa در مجموع 5 تا استخر شنا وجود دارد. علاوه بر استخرهای اصلی و سرپوشیده، استخر آرامش در میان درختان نخل واقع شده و مناسب برای مهمانانی است که آرزوی محیطی آرام را دارند. استخر بزرگسالان برای مهمانان بالای 16 سال است و پارک آبی برای همه سنین می باشد.

مرکز SPA و تندرستی هتل Voyage Belek Golf & Spa

این مرکز با مفهوم معماری شرق دور و خدمات منحصر به فرد مرکز Spa و سلامتی Lipsos در هتل Voyage Belek Golf & Spa به ذهن و جسمتان آرامش می دهد.

حمام ترکی : این حمام به طور کامل از سنگ مرمر ساخته شده است. دمای آن بین 35- 40 درجه متنوع است. شما می توانید آب خالص از حوضه مرمر بر روی بدنتان بریزید. با دراز کشیدن بر روی سنگ داغ واقع شده در وسط حمام ترکی استراحت کنید.

ماساژ درمانی : مرکز سلامتی و SPA در هتل Voyage Belek Golf & Spa، توسط کارمندان ماساژهای درمانی متفاوتی را ارائه می دهند، این ماساژها عبارتند از : ماساژ کلاسیک، ماساژ تایلندی و بالی، ماساژ با سنگ های آتشفشانی و Ayurvedic ( ماساژی سنتی هندی).

امکانات تفریحی هتل Voyage Belek Golf & Spa ویژه کودکان :

· 5 سرسره آبی

· 2 تا استخر برای کودکان ( یکی درون استخر اصلی و دیگری پارک آبی) و 1 سرسره برای کودکان ( پارک آبی)

· پارک هیجان انگیز (چرخ و فلک، صندلی گردون، هواپیمای کودکان، قطارو Swing Rides)

· تخت خواب کودکان

· مرکز بازی : بولینگ، دستگاه های بازی با ژتون، کافی نت و .Play Station 2 & 3

· مزرعه اسب

Address : İskele Mevkii,Belek / Antalya

Tel : +90 242 710 25 00

Fax : +90 242 715 33 76

Site : http://www.voyagehotel.com/Voyage-Belek-Golf-Spa/Golf-in-Belek

 

اطلاعات بيشتر :

www.amitistours.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خیابان سهروردی شمالی- خیابان خرمشهر (آپادانا) - پلاک 29

تلفن :

0098-021-88532885 -

فكس :

0098-021-88759456 -

ايميل :

AMITIS.BALPARS@YAHOO.COM -INFO@AMITISTRAVEL.com -

سايت :

www.amitistravel.com -www.amitistour.com -

 

تور قبرس شمالی بهار 94

تور قبرس شمالی با پرواز پگاسوس

تور آنکارا بهار 94

تور مالزی بهار 94 | پرواز ایران ایر

تور چین بهار 94 | تور شانگهای پکن

تور مالزی بهار 93 | تور کوالالامپور سنگاپور با پرواز ایران ایر

تور آنتالیا ارزان قیمت

تور ترکیبی آنتالیا +استانبول

تور پوکت بهار 94 | پرواز ماهان

تور تایلند | تور بانکوک پاتایا93

تور بانکوک 93

تور دبی93

تور هند 93 | تور دهلی آگرا جیپور

تور مالزی93 | تور سنگاپور

تور استانبول 93

تور هند زمستان 93 | تور دهلی آگرا جیپور زمستان 93

تور آنتالیا ویژه نمایشگاه کشاورزی

تور بدروم هتل لابلانچ 5 ستاره

تور آنتالیا هتل الاکوالیتی

تور آنتالیا هتل پورتو بلو

تور آنتالیا هتل دلفین پریمر 5 ستاره

تور آنتالیا هتل لارا هادریانوس

تور آنتالیا هتل آدم و حوا

تور بانکوک پاتایا پوکت

تور آنتالیا هتل آدونیس آنتالیا

تور آنتالیا هتل 5 ستاره ددمان

تور آنتالیا هتل كلاب فالکن

تور کوش آداسی هتل توسن بیچ

تور آنتالیا هتل کروان سرای لارا

تور آنتالیا هتل فیم رزیدنس لارا

تور کوش آداسی هتل کرومار 5 ستاره

تور بدروم نوروز 94 | هتل یاسمین بدروم

تور آنتاليا | پرواز کورندون

تور بانکوک پاتایا نوروز 94

تور آنتالیا هتل تایتانیک

تور بلغارستان هتل هرميتاژ 5 ستاره

تور قبرس شمالی تابستان 94 | هتل مالپاس

تور مارماريس

تور بلغارستان هتل ويوا كلاب 4 ستاره

تور بلغارستان هتل آسترا 4 ستاره

تور قبرس شمالی و بدروم

تور جزیره موریس نوروز 94

تور پکن نوروز 94 | هتل ماریوت سیتی وال پکن

تور آفریقای جنوبی

تور آنتالیا لحظه آخری

تور روسيه

تور پکن شانگهای هتل 5 ستاره

تور مالزی سنگاپور زمستان 93

تور بالی تابستان 94

تور ترکیبی تایلند

تور بانکوک پوکت نوروز 94

تور تابستانی بدروم هتل وو

تور نمایشگاهی گوانجو

تور بمبئی گوا نوروز 94

تور تونس نوروز 94

تور چین بهار 94 | تور پکن

تور قبرس شمالی هتل سالاميس بی كانتی

تور آنتالیا تابستان 94 قیمت

تور اروپا نوروز 94 | تور ایتالیا اسلونی فرانسه

تور ترکیبی گرجستان پاییز 93

تور تابستانی قبرس شمالی

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی

تور آلانیا لحظه آخری

تور کوش آداسی تابستان 94 | هتل سورملی

تور بانکوک هوآهین تابستان 94

تور تایلند پاییز 93

تور تابستانی آنتالیا هتل آی سی گرین پالاس

تور مارماریس تابستان 94

تور آلانیا هتل لانگ بیچ

تور زمستانی چین | تور پکن شانگهای زمستان 93

آفر تور آنتالیا فروردین 94

تور ترکیبی استانبول آنتالیا | تور استانبول آنتالیا نوروز 94

تور استانبول پرواز پگاسوس

تور استانبول پاییز 93

تور ترکیبی استانبول بدروم

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور آلانیا تابستان 94

تور قبرس شمالی هتل كايا آرتميس

تور مالزی سنگاپور تابستان 94 | پرواز ماهان

تور کشتی استار کروز

تور بدروم 94

تور کوش آداسی نوروز 94

تور بانکوک زمستان 93 | تور بانکوک پرواز ماهان

تور آنتالیا نوروز 94

تور گرجستان تابستان 94 | هتل پریماورا

تور بانکوک پاتایا پاییز 93

تور بانکوک ساموئی نوروز 94

تور پوکت هتل پاتونگ ریزورت 3 ستاره

تور ارمنستان تابستان 94

تور پاتایا هتل رویال کلیف 5 ستاره

تور بانکوک هتل سنترا گرند میراج

تور پاتایا هتل مونتین 4 ستاره

تور گوا با پرواز ماهان

تور بدروم تابستان 94

تور سریلانکا نوروز 94

تور پاتایا پرواز ماهان |7 شب

تور پوکت هتل 3 ستاره رویال پارادایس

تور پاتایا هتل زین 5 ستاره

تور پاتایا هتل نوسا پلایا 4 ستاره

تور پاتایا هتل 4 ستاره ویستا

تور پاتایا هتل 3 ستاره سان شاین

تور پاتایا هتل پاتایا سنتر 3 ستاره

تور آنتالیا تابستان 94

تور نوروزی هند | تور دهلی آگرا جیپور نوروز 94

تور آلانیا تابستان 94

تور قونیه پاییز 93

تور آنتالیا هتل سی لایف

تور پوکت تابستان 94 | هتل هیلتون 5 ستاره

تور آنتالیا هتل کالیستا

تور آنتالیا هتل کرملین پالاس

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره کراتوس

تور آنتالیا هتل سوسه سی

تور چین پکن هتل هیلتون 5 ستاره

مجری مستقیم تور ترکیه | تور آنتالیا هتل کنکورد

تور بلغارستان تابستان 94

تور کوالالامپور سنگاپور با پرواز ماهان

تور بالی زمستان 93

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

تور آنتالیا هتل ريكسوس پرميوم

تور بانکوک هتل آماری واتر گیت 5 ستاره

تور بانکوک پوکت هتل 5 ستاره

تور استانبول ویژه تابستان 94 | هتل توپکاپی

تور هند زمستان 93 | تور بمبئی گوا زمستان 93

تور پکن شانگهای تابستان 94

تور كوش آداسی با اطلس جت

تور آنتالیا هتل 5 ستاره کنکورد

تور آنکارا پاییز 93

تور مالدیو 93

تور قبرس شمالی تابستان 94

تور آنتالیا هتل رویال وینگز

تور استانبول هتل 3 ستاره دالاس

تور آنتالیا هتل توپکاپی پالاس

تور استانبول پرواز ماهان | هتل بایاز کوگو

تور آنتاليا هتل گلوريا سرنيتی

تور تايلند نوروز 94 | تور بانکوک پاتایا پوکت

تور استانبول هتل گراند هیلاریوم

تور آنتالیا هتل بایا 5 ستاره

تور آنتالیا هتل شروود ریزورت

تور آنتالیا هتل ووگ | تور آنتالیا قیمت

تور کوش آداسی هتل فستیوال 4 ستاره

تور کوش آداسی هتل افسوس پرینسس

تور آنتالیا هتل ویج 5 ستاره

تور آنتالیا هتل 5 ستاره فالز

تور کوش آداسی هتل سی لایت 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل آکوا فانتاسیا

تور آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور آنتالیا هتل ریکسوس بلدیبی

تور کوش آداسی هتل *5 پاین بی

تور آنتالیا هتل دلفین پالاس | نرخ تور آنتالیا تابستانی

تور کوش آداسی هتل 5 ستاره فانتاسیا

تور کوش آداسی هتل آداکوله 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل ریچموند 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل 5 ستاره انورا

تور کوش آداسی هتل ایگریا بیچ 4 ستاره

تور کوش آداسی هتل پین بی مارینا

تور کوش آداسی هتل تاتلیس

تور کوش آداسی تابستان 94

تور باکو BAKU TOUR

تور ترکیبی تایلند مالزی | تور بانکوک کوالالامپور

تور تایلند مالزی | تور پاتایا کوالالامپور

تور تونس حمامت

تور بالی نوروز 94

تور بالی جاکارتا

تور آنتاليا هتل 5 ستاره ملاس

تور كنيا پرواز امارات

تور فرانسه 7 شب و 8 روز

تور كوش آداسی با پرواز انور اير

تور تركيبی استانبول و كوش آداسی

تور ترکیه آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور ترکیه هتل کوئین الیزابت

هتل توپکاپی 5 ستاره تاپ

هتل 5 ستاره کروانسرای کندو

تور اندونزی تایلند

تور آنتالیا کوش آداسی استانبول

تور بانکوک پوکت زمستان 93

تور آنتالیا هتل پاپيلون زوگما

تور دبی نوروز 94 | هتل ریکسوس پالم دبی

تور استانبول نوروز 94 | هتل مارمارا 5 ستاره

تور استانبول هتل گلدن ایج 2

تور اسكی ترکیه

تور استانبول هتل مارمارا پرا

تور آنتالیا هتل رويال هاليدی

تور تایلند زمستان 93 | تور بانکوک پاتایا زمستان 93

تور قبرس شمالی نوروز 94 | تور ارزان قبرس شمالی

تور استانبول هتل هیلتون 5 ستاره

تور استانبول زمستان 93 | تور استانبول هتل سوئیس

تور استانبول هتل *4 گلدن ایج 1

تور بالی کوالالامپور نوروز 94

تور آنتالیا | هتل میراکل Miracle Hotel

تور استانبول ترکیه | بلیط استانبول

تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان 94

تور گوا نوروز 94 | تور گوا با پرواز ایران ایر

تور وارنا تابستان 94 | تور بلغارستان قیمت

تور کشتی کروز

تور کشتی کروز تابستان 94

تور گرجستان باتومی

تور ترکیبی استانبول قبرس شمالی نوروز 94

تور آنتالیا هتل میرادا دلمار

هتل ریکسوس داون تاون آنتالیا

تور آنتالیا پرواز پگاسوس

تور قبرس شمالی هتل مرکور

تور قبرس شمالی هتل التینکایا

تور قبرس شمالی هتل ددمان اولیو تری

تور قبرس شمالی هتل ریور ساید

تور آنتالیا هتل آدونیس

تور ترکیه پاییز 93 | هتل لیون استانبول

تور استانبول هتل سورملی

تور استانبول 5 شب و تور آنتالیا 6 شب

تور بدروم هتل ریکسوس 5 ستاره

تور بدروم هتل گرین بیچ ریزورت

تور استانبول هتل گلدن پارک

تور آنتالیا هتل ایمپریال دلوکس

تور آنتالیا هتل ازکایمک مارینا

تور آنتالیا هتل مکس رویال

تور آنتالیا هتل یلکن بلو لایف

تور آنتالیا هتل كروانسرای كندو

تور آنتالیا هتل گلوریا سرنیتی ریزورت

تور آنتالیا هتل ورا کلاب بلک

تور آنتالیا هتل کرنلیا دلوکس

تور آنتالیا هتل استلا

تور آنتالیا لحظه آخری | هتل رز ریزورت آنتالیا

تور ارزان آنتالیا | هتل گرند هابر آنتالیا

تور آنتالیا هتل الوا دنا اکسکلوسیو

تور آنتالیا هتل اسپایس

تور آنتالیا هتل بلکنتی رزورت

تور آنتالیا هتل ویاژ بلک گلف

تور آنتالیا هتل شروود دریمز

تور آنتالیا | تور لحظه آخری | هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا

تور آنتالیا هتل ازکایمک مارینا

تور آنتالیا هتل لیماک آتلانتیس

تور آنتالیا هتل شروود سنسی مر بلک

تور آنتالیا هتل بلکنتی رزورت

تور تایلند نوروز 94 | هتل پولمن پاتایا

تور پاتایا تابستان 94 | هتل آماری ارکید

تور تابستانی قبرس شمالی با پرواز تیلویند

تور نمایشگاهی گوانجو | هتل استار گوانجو

تور میکس ترکیه

تور ترکیه نوروز 94 | هتل هیلتون استانبول

تور آنتالیا 10 شب

تور آنتالیا با پرواز ترک

تور کوش آداسی 94

نرخ ویژه تور استانبول

نرخ تور آلانیا

تور آنتالیا هتل پاپیلون بلویل

تور چین تابستان 94 | هتل کرون پلازا شانگهای

تور آنتالیا هتل اورنج كانتی

تور تفلیس باتومی نوروز 94 | هتل ماریوت تفلیس

تور باتومی هتل جورجیا پالاس

تور ارمنستان تابستان 94 | هتل کانگرس ایروان

تور ایروان تابستان 94 | هتل گلدن تولیپ ارمنستان

تور آنتالیا هتل سیرنه بلک

بلیط و ویزای تایلند

تور ترکیبی استانبول قبرس شمالی

تور استانبول هتل تایتانیک سیتی 4 ستاره

تور کشتی کروز | تور آتن جزایر یونان ازمیر

تور بانکوک هتل ایندرا ریجنت 4 ستاره

تور بانکوک هتل بانکوک پالاس 4 ستاره

تور قبرس شمالی نرخ ویژه عید فطر

تور آنتالیا دقیقه 90 | هتل باروت آنتالیا

تور استانبول هتل 5 ستاره گرند جواهر

تور تابستانی استانبول هتل بلک برد

تور استانبول هتل گرند خليج 4 ستاره

تور استانبول هتل یورو پلازا 4 ستاره

تور قبرس شمالی هتل لاپیتوس

تور استانبول هتل 4 ستاره | هتل کروانسرای استانبول

تور قبرس هتل جاسمین کرت 5 ستاره

تور قبرس شمالی هتل آکاپولکو

تور آنتالیا تابستان 94 |

تور قبرس شمالی هتل کشتی نوح

تور استانبول با پرواز آسمان

تور آنتالیا هتل دلفین امپریال لارا

تور نوروزی آنتالیا هتل لیماک لارا

تور بانکوک هتل سوفیتل سنترا گرند 5 ستاره

تور بانکوک هتل سیام سیتی 5 ستاره

تور آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور آنتالیا | پرواز فری برد

تور آنتالیا هتل مردان پالاس

هتل 5 ستاره کروانسرای لارا

تور آنتالیا هتل ریکسوس تکیروا

تور گوا تابستان 94

تور بدروم هتل ریکسوس پرمیوم

تور پوکت پاتایا تابستان 94

تور آلانیا هتل 5 ستاره

تور بانکوک پاییز 93

تور بانکوک پوکت پاییز 93

هتل 5 ستاره آنتالیا | هتل ریکسوس پرمیوم

تور آنتالیا هتل ریکسوس لارس

تور پوکت 93 |

تور پاتایا 93