seller.ir
seller.ir
فروشنده » تور خارجی » چین » صنعت گردشگری و توریسم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

خدمات مسافرت هوایی صادقیه همراه

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی فرنام گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

تور | چین | 11 روزه | پکن | شانگهای | هانگزو | نوروز 94 |

تور | چین | 11 روزه | پکن | شانگهای | هانگزو | نوروز 94 |

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

تور | چین | نوروز 94 | پکن | شانگهای | هانگزو |

*****************************************

تور لوکس 11 روزه چین با پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان

*****************************************

بازدید از شهرهای پکن شانگهای و هانگژو در یک سفر رویایی در بهترین زمان

********************************

تاریخهای پرواز ویژه نوروز 1394 :

29 اسفند 93 | 2 فروردین 94 | 4 فروردین 94 |

*******************************************

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان با سالها تجربه در اجرای تورهای لوکس 11 روزه چین تقدیم میکند :

خلاصه برنامه سفر و خدمات تور 11 روزه چین نوروز 1394 :

پکن : 4 شب پکن، اقامت در هتل 5 ستاره به همراه صرف صبحانه

نام هتل شهر پکن : Shangri-La

شانگهای : 3 شب شانگهای، اقامت در هتل 5ستاره به همراه صرف صبحانه

نام هتل شهر شانگهای : Renaissance

هانگژو : 3 شب هانگزو ، اقامت در هتل 5 ستاره به همراه صرف صبحانه

نام هتل شهر هانگژو : Courtyard By Marriott

خدمات تور 11 روزه چین ویژه نوروز 1394 :

پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان با ایرباسهای مدرن A340 | تهران-پکن، شانگهای-تهران |، ویزای گروهی کشور چین ، اقامت در هتلهای 5 ستاره لوکس به همراه صرف صبحانه، قطار لوکس و سریع السیر بین شهری پکن-شانگهای (طول مسیر 5 ساعت)، 5 و نیم روز گشت کامل شامل 3 روز گشت کامل پکن به همراه صرف ناهار ، 1 روز گشت کامل شهر شانگهای به همراه صرف ناهار ، یک و نیم روز گشت شهر ساحلی هانگژو به همراه یک وعده ناهار با همراهی بهترین راهنمایان تور مجرب ایرانی از تهران ، بیمه مسافرتی سامان با سقف پوشش 8 هزار دلار .

--------------------------------------------------------------------------------

مدارک لازم جهت ثبت نام در تور :

1-اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز

2- 2قطعه عکس رنگی جدید با پشت زمینه روشن شبیه به عکس پاسپورت

3- 70درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام

--------------------------------------------------------------------------------

برنامه سفر تفضیلی تور 11 روزه چین به همراه جزییات گشتها :

روز اول تور 11 روزه چین نوروز 94 :

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران در ساعت18:00 (6 بعد از ظهر)، ملاقات با راهنمای تور ، هماهنگی با ایشان جهت انجام تشریفات فرودگاهی شامل : عبور از گیت بازرسی امنیتی ، حضور در کانتر هواپیمایی ماهان و تحویل بار به متصدی مربوطه ، تگ شدن بار به مقصد شانگهای ، گرفتن کارت پرواز ، اطلاع شماره صندلی خودتان که بر روی کارت پروازتان درج شده به راهنمای تور از طریق ارسال پیامک با درج نام و شماره صندلیها، در صورتی که قبلا وجه مربوط به عوارض خروج از کشور را پرداخت نکرده باشید ، مراجعه به باجه بانک ملی در همان سالن و پرداخت عوارض خروج از کشور که برای هر نفر در تمامی گروههای سنی 75.000 تومان میباشد به همراه درج کد ملی هر نفر در فیش مربوطه و قراردادن برگه هر نفر در داخل پاسپورت خود آن فرد ، عبور از گیت بررسی پاسپورت پلیس فرودگاه امام خمینی که در این گیت فیش عوارض خروج را افسر مربوطه همزمان با درج مهر خروج از کشور در صفحه انتهایی پاسپورت، از شما خواهد گرفت، سپس حضور در سالن ترانزیت، 45 دقیقه قبل از پرواز عبور از بخش بازرسی امنیتی و حرکت به سمت گیت پرواز که شماره آن بر روی کارت پرواز درج گردیده است ، پرواز به سمت شهر شانگهای راس ساعت 21:00 ( 9شب)، طول پرواز حدود 8 ساعت.

روز دوم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

ساعت 11:00 صبح ورود به فرودگاه بین المللی پودانگ شهر شانگهای چین ، هماهنگی با راهنمای تور جهت حرکت به سمت گیتهای چک کردن ویزا و پاسپورت و ورود به کشور چین.خواهشمند است افرادی که در یک ویزای گروهی میباشند دقیقا به ترتیبی که اسامی در ویزا درج شده است با در دست داشتن اصل ویزا در دست نفر اول گروه که راهنمای تور در فرودگاه شانگهای به شما خواهد داد پشت سر هم و در یک صف قرار بگیرند و از یک گیت عبور کنند و آخرین نفر گروه، قبل از عبور از گیت برگه دوم ویزا را از افسر مربوطه پس بگیرد و مجددا در اختیار راهنمای تور قرار دهد . مجددا با هماهنگی راهنمای تور بعد از عبور تمامی گروهها از گیتها به سمت محل تحویل بار(Baggage Claim ) رفته و بارهای خود را که بر روی تسمه نقاله های مخصوص خواهد آمد برداشته و با هماهنگی با راهنمای تور خود به سمت درب خروجی حرکت کرده و سوار اتوبوسهای از قبل هماهنگ شده میشویم ، حرکت به سمت هتل 5* لوکس شهر شانگهای و تحویل اتاقها . تا پایان شب وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت انجام تورهای پیشنهادی (اختیاری) که هزینه این قبیل تورها درصورت اعلام تمایل مسافرین به راهنمای تور به استفاده از این تورها و گشتها، توسط خود مسافرین در محل و به راهنمای تور پرداخت خواهد شد .

روز سوم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل ، ساعت 08:00 صبح حرکت جهت آغاز گشت شهری شامل بازدید از باغ یویوان که مظهر چین قدیم در شهر مدرن شانگهای است، خیابان نانجینگ، برج تلویزیونی مروارید، کارخانه سنگ یشم به همراه صرف ناهار .

روز چهارم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

صرف صبحانه در هتل ، تمام روز وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت استفاده از تورهای آپشنال (اختیاری)

روز پنجم تور 11 روزه کشور چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل، ساعت 9 صبح مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها و همچنین تسویه حساب هزینه های شخصی مانند استفاده از تلفن ، مصرف محتویات داخل یخچال ، استفاده از لاندری و ... و دریافت رسید تسویه حساب با هتل ، حرکت به سمت ایستگاه قطار مرکزی شهر شانگهای و سوارشدن به قطارهای لوکس سریع السیر به سمت شهر پکن ( طول مسیر حدود 5 ساعت میباشد ) ، سرعت این قطارها ممکن است تا 320 کیلومتر در ساعت نیز برسد ، ورود به ایستگاه قطار در شهر تاریخی پکن ، حرکت به سمت هتل 5* لوکس شهر پکن ، تحویل اتاقها و استراحت ، تا پایان شب وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت انجام تورهای آپشنال ( اختیاری) .

روز ششم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل ، ساعت 08:00 صبح آغاز گشت شهری شامل بازدید از بزرگترین میدان جهان یعنی میدان تیان آن من و بعد از آن مجموعه خارق العاده شهر ممنوعه" با 9999 اتاق " که در مقابل این میدان قرار دارد ، بعد از صرف ناهار حرکت به سمت مرکز دارویی و طب سنتی چینی ، سپس بازدید از خیابان زیبای وانفوجینگ و بازارهای محلی واقع در آن که آخرین برنامه گشت در این روز میباشد

روز هفتم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل ، ساعت 08:00 صبح آغاز گشت شهری شامل بازدید از نماد اصلی کشور چین یعنی دیوار بزرگ چین ، حرکت جهت عکاسی از نمای بیرونی استادیوم المپیک شهر پکن ، سپس بازدید از کارخانه صفالگری و صنایع دستی چین ، صرف ناهار و بعد از ظهر بازدید از بازارهای محلی شهر پکن که آخرین برنامه گشت در این روز میباشد

روز هشتم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل ، ساعت 08:00 صبح آغاز گشت شهری شامل بازدید از کاخ تابستانی ، کارخانه مروارید ، صرف ناهار ، بعد از ظهر بازدید از معبد بهشت ، گشت خرید در یکی از بازارهای خرید شهر پکن که آخرین برنامه گشت در این روز میباشد .

روز نهم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

بعد از صرف صبحانه در هتل، ساعت 9 صبح مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها و همچنین تسویه حساب هزینه های شخصی مانند استفاده از تلفن ، مصرف محتویات داخل یخچال ، استفاده از لاندری و ... و دریافت رسید تسویه حساب با هتل ، حرکت به سمت ایستگاه قطار شهر پکن جهت عزیمت به شهر زیبا و ساحلی هانگژو ، طول مسیر حدود 5 و نیم ساعت میباشد . ورود به ایستگاه مرکزی قطار شهر هانگژو ، حرکت به سمت هتل 5 ستاره شهر هانگژو ، تحویل اتاقها و استراحت ، تا پایان شب وقت آزاد و یا هماهنگی با راهنمای تور جهت انجام تورهای آپشنال ( اختیاری) .

روز دهم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

صرف صبحانه در هتل ، ساعت 08:00 صبح آغاز گشت شهری شامل بازدیداز دریاچه غربی به همراه قایق سواری بر روی آن و پارک گلهای شهر هانگژو، صرف ناهار در رستوران بوفه باربکیو برزیلی، بعد از صرف ناهار بازدید از معبد لیفنگ پاگودا و سپس مزرعه چای سبز هانگژو که از بزرگترین انواع خود در جهان است، آخرین برنامه این روز میباشد .

روز یازدهم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

صرف صبحانه در هتل ، وقت آزاد تا قبل از ظهر ، قبل از ساعت 12:00 ظهر مراجعه به پذیرش هتل جهت تحویل اتاقها و همچنین تسویه حساب هزینه های شخصی مانند استفاده از تلفن ، مصرف محتویات داخل یخچال ، استفاده از لاندری و ... و دریافت رسید تسویه حساب با هتل ، هماهنگی با راهنمای تور جهت ساعت حرکت به سمت فرودگاه بین المللی پودانگ شهر شانگهای جهت بازگشت به تهران . تشریفات خروج از چین در فرودگاه دقیقا شبیه ورود به چین است یعنی بعد از تحویل بار به کانتر ماهان، تگ شدن بار و گرفتن کارت پرواز با هماهنگی راهنمای تور به سمت گیت بازرسی امنیتی و سپس گیت چک ویزا رفته که در آنجا همانند زمان ورود به کشور چین، راهنمای تور برگه اصل ویزا را در اختیار نفر اول گروه های ویزایی قرار خواهد داد و بقیه افراد هر گروه به ترتیب لیست ویزا با در دست داشتن اصل پاسپورت از گیت عبور خواهند کرد. ساعت 23:00 ( 11 شب) پرواز به سمت تهران با پرواز هواپیمایی ماهان ، طول مسیر حدود 10 ساعت.

روز دوازدهم تور 11 روزه چین نوروز 94 :

ساعت 06:00 صبح ورود به فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران و پایان سفر .

----------------------------------------------------------------------------------

درباره شهر پکن :

شهر پکن یا همان قلب چین، با قریب به 21 میلیون نفر جمعیت انتخاب اول مسافرانیست که مایل به دیدن دنیای کهن و توسعه یافته چین می باشند. پکن برای بیش از 800 سال مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی چین بوده است یعنی از آغاز سلسله یوان تا به امروز .ساختمان های متعدد سلطنتی با سابقه طولانی آن با جذابیتهای غیر قابل مقایسه، نه تنها بعنوان بهترین ملت بلکه بعنوان بهترین شهر جهان بخاطر میزبانی بی نظیر بازی های المپیک 2008 شناخته و معرفی گردید، این شهر باستانی شرقی یکی زیباترین کهنترین و مدنترین شهرهای کشور چین میباشد که ضرب المثلی در زبان انگلیسی وجود دارد که در آن بیان میشود : مگر میشود آدم جهانگرد و توریست باشد اما کشور چین را و بویژه پکن را ندیده باشد ؟

جذابیتهای گردشگری شهر پکن :

1-دیوار چین :

دیوار بزرگ چین یکی ازعجایب 7 گانه جهان بشمار می آید که در فهرست میراث جهانی به ثبت رسیده است، این دیوار عظیم برای جلوگیری از مهاجمان و همچنین حفاظت از ساکنین شهر ساخته شده است. دیوار چین در پنج استان چین قرار گرفته و از فراز کوهستانهای استانShanhaiguan در شرق تا پست ترین نقاط در استان Jiayuguan در غرب کشیده شده است . این سازه عظیم ساخته دست بشر یعنی دیوار چین، همچون یک اژدهای غول پیکر در سراسر بیابان ها، مراتع و کوهستانها. مناطق مرکزی شهرها و همچنین نقاط صعب العبور کشیده شده که البته دسترسی و صعود به قسمت بالای این دیوار در نقاط شهری امکان پذیر است .

2-شهر ممنوعه :

شهر ممنوعه بزرگترین، با شکوهترین و بهترین مجموعه کاخ های سلطنتی در جهان است. این مجموعه زیبا و شگفت انگیز با داشتن تعداد 9999 اتاق که در باور چینیان باستان نشان دهنده کمال الهی میباشد در دوره شکوفایی و قدرت امپراطوری چین ساخته شد . شهر ممنوعه که دقیقا در مرکز شهر پکن قرار گرفته توسط یک خندق با شش متر عمق و دیوارهایی با ده متر ارتفاع محصور و حفاظت گردیده است. شهر ممنوعه نزدیک به پنج قرن، مرکز اداری کشور چین بوده است.

3-میدان تیان آن من :

میدان تیان آن من بزرگترین میدان مرکزی شهری در جهان بشمار می آید. میدان تیان آن من، نه تنها نماد شهر پکن بلکه کل کشور چین میباشد.این میدان با انواع بناهای مهم مانند برج تیان آن من پکن، تالار بزرگ مردم، سالن یادبود مائو تسه تونگ ، بنای یادبود قهرمانان مردم و موزه ملی احاطه شده است.

4-قصر تابستانی :

شهر پکن پایتخت چندین سلسله امپراطوری چین است. بنابراین، علاوه بر قصرهای دیدنی و جذاب شاهی ، دارای لوکس ترین باغ سلطنتی میباشد. کاخ تابستانی با مساحت 727 هکتار به خوبی حفظ شده امادیگر اثری از پارک زیبا و قدیمی قصر تابستانی با نام BEIHAI وجود ندارد. نکته قابل توجه در این مجموعه کاخ تابستانی آرامگاه های دیدنی و جذاب پادشاهان آن میباشد، بطوریکه مقبره ی 13 امپراطور از سلسله مینگ در آن قرار دارد.

5-معبد بهشت :

با توجه به قدرت و محوریت دین در زندگی مردم چین باستان، آثار هنری و معماری زیادی همچون معبد بهشت در شهر پکن بوجود آمده است.معبد بهشت، محل برگزاری بزرگترین جشن و آیین مذهبی و شکرگذاری و دعا جهت نزول باران توسط امپراطور چین بوده است که زمان برگزاری این مراسم بعد از فصل برداشت محصولات کشاورزی و بویژه گندم بوده است . معبد بهشت به شکل دایره میباشد و تمامی پله ها و ردیفهای سنگهای اطراف آن از عدد 7 الهام گرفته است که در آیین چین باستان بهشت را محیطی دایره ای شکل تصور میکردند و عدد 7 عددی مقدس بشمار میرفته .

6-استادیوم المپیک شهر پکن :

استادیوم ملی شهر پکن | استادیوم آشیانه پرنده | که با طراحی فوق العاده زیبا و مدرن جهت برگذاری 29 امین دوره بازیهای المپیک تابستانی 2008 طی سالهای 2003 تا 2008 در شهر پکن ساخته شد .

----------------------------------------------

درباره شهر شانگهای :

شهر مدرن شانگهای واقع در مصب رودخانه یانگ تسه، به عنوان قلب اقتصادی، مالی و تجارت بین المللی در چین میباشد . این شهر بعنوان با نفوذ ترین قطب فرهنگی و مرکز فن آوری و علم در شرق چین عمل می کند. یکی از جذابیتهای گردشی این شهر حس توسعه یافتگی و سرعت تغییرات در تمامی شئون زندگی مردم شانگهای میباشد . شما در شهر شانگهای میتوانید ترکیب کاملی از فرهنگ شرقی و غربی را در کنار هم بیابید، ترکیبی از سادگی با زرق و برق و تجملات اشرافی در کنار یکدیگر . برجها و آسمان خراشهای سربه فلک کشیده از سویی و ساختمانهای قدیمی با معماری زیبای چینی از سویی دیگر نمایانگر فرهنگی جدید در چین است که از در نتیجه تنیده شدن فرهنگ سنتی چین با فرهنگ غربی بوجود آمده است .

جذابیتهای گردشگری شهر شانگهای :

1-باغ یو یوان :

باغی زیبا با معماری منحصر بفرد چین در کنار معبد خدا واقع در منطقه شمال شرقی شهر که از نواحی قدیمی و سنتی شهر شانگهای میباشد .

2-برج مخابراتی و تلویزیونی مروارید شرقی |Oriental Pearl Tower | :

برج زیبای مروارید شرقی در منطقه پدانگ در کنار رودخانه هوانگ پو شهر شانگهای یکی از نمادهای اصلی شهر شانگهای میباشد .

----------------------------------------------

درباره شهر هانگژو | هانگزو | :

شهر هانگژو مرکز ایالت ژجيانگ در شرق چین می باشد که در اقتصاد و فرهنگ از قطبهای کشور چین میباشد. این شهر با جمعیتی نزدیک به 6 میلیون نفر، بسیار زیبا و از لحاظ اقتصادی در رتبه دوم در کشور چین می باشد. فاصله شانگهای با هانگژو حدود 200 کیلومتر است که از طریق بزرگرهها می توان در زمانی کمتر از 2 ساعت به شهر هانگزو رسید. سالانه نزدیک به 20 میلیون توریست داخلی و خارجی از هانگزو دیدن می کنند. مارکوپولو جهانگرد مشهور ایتالیایی شهر هانگژو را بعنوان با شکوه ترین ، زیباترین و جذاب ترین شهر جهان در عصر سلسله يوآن توصیف کرده است.

جاذبه هاي گردشگری شهر هانگزو چین :

1- موزه ملی ابریشم چین واقع در ساحل جنوبی درياچه غربي |West Lake |

2- گرند كانال كه طولانی ترین کانال آب دست ساز دست بشر به طول ۱۷۶۴ کیلومتر میباشد .

3- گوشان | هيل انفرادي | كه مکانی بسیار زیبا و محل زندگی لين بو، زاهد و شاعر بزرگ کشور چین است.

4- باغ گیاه شناسی كه باغ بسیار زیبای هانگژو با انواع متنوع گلهای زیبا و کمیاب مي باشد.

5- چشمه هوپااو كه چشمه ای زیبا در منطقه ای بسیار دیدنی با آبی معروف و نوشیدنی است.

6- معبد لينگ يين كه یکی از معروفترین معابد بودایی در چین است که در سال ۱۹۶۱ در فهرست یونسکو به ثبت گردید.

7- آرامگاه جنرال كه مدفن یکی از مشهورترین و بزرگترین فرماندهان نظامی چین در قرن ۱۲ میلادی است که در سال ۱۷۱۵ میلادی بازسازی شده است.

8- موزه ملي چاي یکی از جاذبه های اصلی کشور چین كه تنها موزه چای در چین است و دیواري به دور آن نمی باشد و با پوشش گیاهی محصور گردیده است.

9- | درياچه شيان دااو | دریاچه ای است بسیار زیبا كه در سال ۱۹۵۹ ساخته شده است.

10- رودخانه شيان تانگ كه بزرگترین رود شهر هانگژو میباشد.

11- بركه ماهي هاي قرمز كه دریاچه ای بسیار زیبا با ماهی های دیدنی واقع در پارک گلها واقع شده است.

12- عبادتگاه شش هارمونی كه پاگودا يا همان عبادتگاهی بسیار زیبا واقع در جنوب درياچه غربي که در دوران امپراتوری سلسله سونگ ساخته شده است.

13- درياچه غربي كه دریاچه زیبا و بسیار مشهور هانگژو با مساحتی بالغ بر ۶ کیلومتر مربع است.

************************************************************

توجه توجه توجه :

اعتبار تمامی نرخها تا 20 بهمن 1393 میباشد .

************************************************************

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور پکن شانگهای هانگزو نوروز 95

عکس کوچک 1 :

files\8370\Products\56040-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8370\Products\56040-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8370\Products\56040-SmallPic.jpg

کشور مقصد :

چین

کشور مقصد :

چین

شهر مقصد :

شانگهای

شهر مقصد :

پکن

شهر مقصد :

هانگزو

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خیابان میرداماد،خیابان رازان جنوبی، مجتمع تجاری راز، طبقه اول، واحد 5، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان.

تلفن :

22902286 21- -98+ -10 خط -

فكس :

22902286 -21 -98+ -

ايميل :

bouralan@gmail.com -

سايت :

تور-ايبيزا.com -تور-کروز.com -جزاير-قناری.com -تورگوانگجو.com -تور-ونيز.com -تور-روم.com -تور-پاريس.com -تور-بارسلون.com -www.buralan.com -تورهای-نوروزی.com -تور-نمایشگاهی.com -تورکشتی-کروز.com -

 

تور | نوروز 94 | چین | پکن | شانگهای | هانگزو |

تور | کشتی کروز | امارات | عمان | MSC CRUISE | سواحل خلیج فارس | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | کشتی کروز | اروپایی | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور کشتی کروز | ترکیبی | اروپا | تابستان 93

تور | کشتی کروز | MSC FANTASIA | ایتالیا | کرواسی | یونان | 8 روزه | تابستان 93

تورآفریقای جنوبی نوروز 93

تور برزیل نوروز 93

تور | چین | 11 روزه | پکن | شانگهای | هانگزو | نوروز 94 |

تور چین | نوروز 94 | 11روزه | پکن | شانگهای | هانگژو |

تور | 10 روزه | دور اروپا | کشتی کروز | ایتالیا | فرانسه | تونس | اسپانیا | MSC SPLENDIDA | نوروز 94 |

تور | هلند | مجارستان | زمستان 93 | پاییز 93

تور | یونان | مجارستان | زمستان 93 | پاییز 93

تور | 8 روزه | کشتی کروز | MSC Cruise | امارات | عمان | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | مجارستان | اتریش | جمهوری چک | بوداپست | وین | پراگ | تور 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | ایتالیا | فرانسه | جزیره ایبیزا | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | کشتی کروز | ایتالیا | اسپانیا | فرانسه | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور | فرانسه | مجارستان | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | ایتالیا | اسپانیا | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | ایتالیا | ترکیبی اروپا | زمستان 93 | پاییز 93

تور | نمایشگاه | ساختمان | بائو آلمان | مونیخ 2015 | بهمن 93

تور | نمایشگاه | ساختمان | آلمان | بائو 2015 | مونیخ |

تور | نمایشگاه | ساختمان | بائو مونیخ | ژانویه 2015

تور نمایشگاه نساجی شانگهای | ITMA 2014

تور | نمایشگاه فوتوکینا | PHOTOKINA 2014 | شهریور 93 | کلن | آلمان

تور نمایشگاه | عکاسی | فوتوکینا | photokina 2014 | کلن | آلمان | شهریور 93

تور | نمایشگاه | عکاسی | فوتوکینا 2014 | کلن آلمان | شهریور 93

تور | نمایشگاه گوانگجو | چین | هنگ کنگ | فروردین 94 | اردیبهشت 94 |

تور نمایشگاه چاینا پلاس شانگهای اردیبهشت 93

ویژه ژانویه 2014 تور کشتی کروز اسپانیا ایتالیا

تعطیلات کریسمس 2014 تور کشتی کروز اسپانیا ایتالیا

تور ویژه تعطیلات ژانویه 2014 کشتی کروز ایتالیا اسپانیا

تور کشتی کروز ایتالیا اسپانیا ویژه کریسمس 2014

تور 14 روزه ایتالیا اسپانیا کشتی کروز ویژه کریسمس 2014

تور کشتی کروز ایتالیا اسپانیا ویژه ژانویه 2014

تور ویژه تعطیلات ژانویه 2014 کشتی کروز ایتالیا اسپانیا

تور 14 روزه کشتی کروز ایتالیا اسپانیا ویژه تعطیلات ژانویه 2014

تور | نمایشگاهی | ساختمان | برلین | آلمان | بائوتک 2016

تور 12 روزه کشتی کروز مالزی تایلند سنگاپور پاییز 93

تور کشتی کروز تایلند مالزی سنگاپور پاییز 93

تور کشتی کروز | رم | بارسلون | پاریس | 8 روزه آذر ماه 93

تور 8 روزه پاریس | رم | بارسلون | کشتی کروز | آذر ماه 93

تور کشتی کروز | بارسلون | رم | پاریس | آذر ماه 93

تور 8 روزه کروز | رم | پاریس | بارسلون | آذر ماه 93

تور 8 روزه کشتی کروز رم | پاریس | بارسلونا | آذر ماه 93

تور جزایر قناری | کشتی کروز | جزایر | تنریف | لاس پالماس | فونچال پرتغال | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور جزایر قناری | کشتی کروز | تنریف | لاس پالماس | تور 10 روزه | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور جزایر قناری | با | کشتی کروز | جزایر قناری | تنریف | لاس پالماس | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | مجارستان | جزایر قناری| بوداپست | مادرید | لاس پالماس | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | جزایر قناری | 11 روزه | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | نوروز 94 | 10 روزه | 7 شب کشتی کروز + 2 شب ایتالیا | ایتالیا | اسپانیا | فرانسه | MSC SPLENDIDA | نوروز 94 |

کشتی کروز MSC | تور 10 روزه | نوروز 94 | ایتالیا | اسپانیا | تونس | فرانسه | نوروز 1394 |

تور نوروز 94 | کشتی کروز | 10 روزه | ایتالیا | تونس | مارسی | بارسلون | نوروز 94 |

تور | کشتی کروز | ایتالیا | تونس | اسپانیا | فرانسه | نوروز 94 |

تور | مجارستان | فرانسه | اسپانیا | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | بلژیک | هلند | بوداپست | بروکسل | آمستردام | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | سوئیس | 8روزه | بوداپست | ژنو | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | فنلاند | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | اسپانیا | پرتغال | 10 روزه | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | اتریش | جمهوری چک | 10 روزه | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | اتریش | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور کشتی کروز | اسکاندیناوی | آلمان | سوئد | نروژ | تابستان 93

تور | کشتی کروز | سوئد | آلمان | نروژ | تابستان 93

تور کشتی کروز | نروژ | سوئد | آلمان | تابستان 93

تور | کشتی کروز | آلمان | سوئد | نروژ | تابستان 93

تور | کشتی کروز | دانمارک | نروژ | آلمان | تابستان 93

تور کشتی کروز | نروژ | دانمارک | آلمان | تابستان 93

تور | کشتی کروز | آلمان دانمارک | نروژ | تابستان 93 | بهار 93

تور کشتی کروز | اسکاندیناوی | دانمارک | نروژ | آلمان | بهار 93 | تابستان 93

تور | کشتی | کروز | ایتالیا | یونان | کرواسی | MSC FANTASIA | تابستان 93

تور | کشتی کروز | MSC FANTASIA | ایتالیا | یونان | کرواسی | تابستان 93

تور | نمایشگاه | سرامیک | بولونیا ایتالیا | 2014

تور | نمایشگاه | سرامیک | ایتالیا | مهر ماه 93

تور | کشتی کروز | یونان | ایتالیا | کرواسی | تابستان 93 | MSC FANTASIA

تور کشتی کروز | ایتالیا | کرواسی | یونان | تابستان 93

تور | کشتی کروز | ایتالیا | کرواسی | یونان | تابستان 93

تور کشتی کروز | اسپانیا | ایتالیا | مالتا | تابستان 93

تور کشتی کروز | ایتالیا | فرانسه | اسپانیا | مالتا | تابستان 93

تور | نمایشگاه | ساختمان | پاریس | باتیمات | نوامبر 2015

تور نمایشگاه کا 2016 پلاستیک و لاستیک دوسلدورف

تور | نمایشگاه | دارو | پاریس فرانسه |2014 CPHI | مهر ماه 93

تور | نمایشگاه دارو | پاریس | فرانسه | CPHI 2014

تور | نمایشگاه | کشاورزی | هانوفر | آلمان | نوابر 2015

تور | نمایشگاه کشاورزی | هانوفر آلمان | نوامبر 2015

تور | نمایشگاه پزشکی | دوسلدورف آلمان | مدیکا 2014

تور | نمایشگاه | پزشکی | مدیکا | آلمان | Medica 2014

تور | نمایشگاه | کتاب فرانکفورت | اکتبر 2014

تور | نمایشگاه | کتاب فرانکفورت | آلمان | 2014

تور | نمایشگاه | خودرو | فرانکفورت آلمان | IAA 2014 | و اتومکانیکا 2014

تور | نمایشگاه | ماشین | خودرو | آلمان | IAA 2014 | و اتومکانیکا 2014

تور | نمایشگاه | باغداری | کلن | آلمان | SPOGA 2014

تور | نمایشگاه باغداری | کلن آلمان | SPOGA 2014|

تور | نمایشگاه | الکترونیک | برلین | آلمان | IFA 2014

تور نمایشگاه الکترونیک برلین IFA 2014

تور نمایشگاه دامداری فرانسه SPACE 2014

تور نمایشگاه | دام | طیور | دامپزشکی | فرانسه

تور نمایشگاه | ساختمان | حمام و آشپزخانه شانگهای | IBCTF 2014

تور نمایشگاه | ساختمان | تجهیزات حمام | آشپزخانه | شانگهای چین IBCTF 2014

تور نمایشگاه دارو اکسپوفارم آلمان 2014

تور نمایشگاه دارو مونیخ آلمان Expopharm 2014

تور نمایشگاه ساختمان CBD 2013

تور نمایشگاه K دوسلدورف | نمایشگاه پلاستیک آلمان

تور کشتی کروز آسیایی پاییز 93

تور | جزایر قناری | تنریف | لاس پالماس | بارسلون | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور جزایر قناری | میلان | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | جزایر قناری | بارسلون | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور بالی تابستان 93

تور مالزی | کوالالامپور | لنگکاوی | لنکاوی | تور ترکیبی | تور 8 روزه | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور مالزی | کوالالامپور | پنانگ | تور ترکیبی | تور 8 روزه | کوالا | پنانگ | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور تایلند | پاتایا | فقط پاتایا | 7 شب پاتایا | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور آفریقای جنوبی تابستان 92 | ژوهانسبورگ سان سیتی کیپ تاون

تور برزیل تابستان 93 | ریو آبشار ایگواسو سائو

تور ترکیه تابستان 93

تور نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف آلمان کا 2016

نوروز 94 | MSC SPLENDIA | تور کشتی کروز | ایتالیا | اسپانیا | تونس | فرانسه | نوروز 94 |

تور کشتی کروز | MSC SPLENDIDA | ایتالیا | اسپانیا | فرانسه | تونس | نوروز 94 |

تور نمایشگاه ساختمان گوانگجو چین

تور تایلند | پاتایا | پوکت | تور ترکیبی 8 روزه تایلند | پاییز 93 | زمستان 93 |

کشتی کروز | تور 8 روزه | ایتالیا | تونس | اسپانیا | فرانسه | تابستان 93

تور تایلند | بانکوک | پاتایا | پوکت | تور 10 روزه ترکیبی تایلند | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور مالزی | تور کوالالامپور | تور کوالا | 7 شب کوالا | پاییز 93 | تابستان 93 |

تور کشتی کروز | ایتالیا | مالتا | فرانسه | اسپانیا | تابستان 93

تور | نمایشگاه | ساختمان | فرانسه | باتیمات | 2015

تور | نمایشگاه ساختمان | برلین آلمان | بائوتک 2016 | بهمن ماه 93

تور | نمایشگاه | ساختمان | برلین | بائوتک 2016

تور | نمایشگاه | کامپیوتر | سبیت | هانوفر | آلمان 2015 | زمستان 1393

تور نمایشگاه سبیت آلمان 2015

تور نمایشگاه کامپیوتر سبیت 2015

تور نمایشگاه سنگ ورونا ایتالیا | نمایشگاه marmomacc

تور | نمایشگاه | گوانگجو | چین | هنگ کنگ | بهار 94 | اپریل 2015

تور روسیه | مسکو سن پترزبورگ

تور تایلند | پوکت | فقط پوکت | 7 شب پوکت | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | ایتالیا | اسپانیا | مراکش | پرتغال | 12 روزه | کشتی کروز | زمستان 93

تور 12 روزه کشتی کروز اسپانیا پرتغال ایتالیا زمستان 93

تور 12 روزه کشتی کروز | اسپانیا | پرتغال | ایتالیا | زمستان 93

تور 12 روزه ایتالیا اسپانیا پرتغال زمستان 93

تور 12 روزه کشتی کروز ایتالیا اسپانیا پرتغال زمستان 93

تور کشتی کروز ایتالیا اسپانیا پرتغال زمستان 93

تور | کشتی کروز | دبی | عمان | MSC CRUISE | سواحل خلیج فارس | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور 8 روزه | کشتی کروز | ایتالیا | جزایر اسپانیا | فرانسه | مالتا | تابستان 93

تور کشتی کروز | ایتالیا | اسپانیا | فرانسه | ایبیزا | تابستان 93

تور کروز | مالتا | ایتالیا | اسپانیا | فرانسه | 8 روزه | تابستان 93

تور | کشتی کروز | ایتالیا | مالتا | اسپانیا | فرانسه | 8 روزه| تابستان 93

تور نمایشگاه چاینا پلاس 2014 پرواز ماهان

تور نمایشگاه گوانگجو بهار 95 فاز 1 + 2 شب شنزن

تور | جزیره ایبیزا اسپانیا | مجارستان | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور نمایشگاه Chinaplas 2014

تور نمایشگاه چاینا پلاس 2014 چین

تور | کشتی کروز | MSC CRUISE | آسیایی | دبی | ابوظبی | مسقط | خصاب | فجیره | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور کشتی کروز | فرانسه | ایتالیا | اسپانیا | تابستان 93

تور نمایشگاه ساختمان چین

تور | نمایشگاه | گوانگجو | چین | هنگ کنگ | بهار 94| اپریل 2015

تور | کشتی کروز | اروپا | تابستان 93

تور | ونیز | میلان | فلورانس | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ترکیبی اروپا | بوداپست | رم | فلورانس | ونیز | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ونیز | رم | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | اروپایی | مجارستان | ایتالیا | پرتغال | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ترکیبی | اروپا | ایتالیا | مجارستان | بوداپست |رم | فلورانس | پیزا | ونیز | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ترکیبی | اروپا | بوداپست | روم | فلورانس | ونیز| تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | روم | ایتالیا | مجارستان | ترکیبی | 8 روزه | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور جزیره ایبیزا | مادرید | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | جزیره ایبیزا | جزیره پالما دی مایروکا | مجارستان | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ایبیزا | با | کشتی کروز | MSC SINFONIA | تابستان 93 |

تور | ایبیزا | بارسلون | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | اسپانیا | مجارستان | بوداپست | جزایر قناری| تنریف | لاس پالماس | مادرید | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | بارسلون | والنسیا | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور | ایتالیا | اسپانیا | مجارستان | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور ترکیبی | رم | بوداپست | بارسلون | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور ایتالیا فرانسه | رم پیزا نیس

تور | پاریس | موناکو | مونت کارلو | بوداپست | تابستان 93 | پاییز 93

تور ترکیبی | بوداپست | پاریس | نیس | کن | تابستان 93 | پاییز 93 |

تور ترکیبی | بوداپست | پاریس | سواحل سینت تروپز | 11 روزه | پاییز 93 | تابستان 93 |

تور پاریس | بوداپست | پاییز 93 | تابستان 93 |

رزرو هتل در اروپا | رزرو هتل در سراسر جهان | رزرو پروازهای داخل اروپا | رزرو قطارهای داخل اروپا | رزرو پروازهای بین المملی خارج از ایرا ن | تمام ایام سال |

رزرو | صدور | پروازهای داخل اروپا | قطارهای داخل اروپا | تمام ایام سال

تور ماکائو زمستان 93

تور جزیره سیشل

تور | کشتی کروز | اروپایی | تابستان 93

تور نمایشگاه سنگ ورونا ایتالیا

تور | فنلاند | مجارستان | هلسینکی | بوداپست | 8 روزه | تابستان 93 | پاییز 93

تور | شرق اروپا | بهشت معماری | مجارستان | بوداپست | 8 روزه | 5 روزه | تابستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | دانمارک | بوداپست | کپنهاگ | تور 8 روزه | تابستان 93 | پاییز 93

تور نمایشگاه پلاستیک چین

تور | کشتی کروز | MSC CRUISE | آسیایی | دبی | ابوظبی | مسقط | ابوظبی | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور دور آسیا | بانکوک پوکت کوالا سنگاپور جاکارتا بالی

تور تایلند مالزی اندونزی | بانکوک پوکت کوالا بالی

تور مالزی سنگاپور اندونزی | کوالا سنگاپور بالی

تور مالزی اندونزی | کوالا و بالی

تور تایلند اندونزی | پاتایا پوکت بالی

تور تایلند مالزی سنگاپور | بانکوک پوکت کوالا سنگاپور

تور ترکیبی آسیا | تایلند و مالزی

تور مالدیو | هتل سان آیلند پارادایس

تور | کشتی کروز | دبی | عمان | MSC CRUISE | سواحل خلیج فارس | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور سریلانکا | کلمبو بنتوتا

تور هند بمبئی و گوا

تور هندوستان زمستان 93 | تور گوا هند

تور اندونزی | بالی و جاکارتا

تور | مالزی | سنگاپور | تور ترکیبی | تور 8 روزه | کوالالامپور | سنگاپور | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور تایلند | بانکوک | پاتایا | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور تایلند | بانکوک | پوکت | تور 8 روزه تایلند | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور تایلند | بانکوک | سامویی | پاییز 93 | زمستان 93 |

تور | مجارستان | بوداپست | اسپانیا | بارسلون | جزیر قناری | جزیره تنریف | تور 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | ترکیبی شرق اروپا | مجارستان | بوداپست | اتریش | وین | چک | پراگ | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | بوداپست | 5 روز | 8 روز | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | یونان | ایتالیا | بوداپست | آتن | رم | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | یونان | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | جزایر قناری | مجارستان | فرانسه | اسپانیا | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | سوییس | سوئیس | بوداپست | زوریخ | ژنو | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | سوئیس | سوییس | مجارستان | ژنو | بوداپست | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | سوئد | مجارستان | استکهلم | بوداپست | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | نروژ | مجارستان | اسلو | بوداپست | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور اروپایی | ایتالیا | فرانسه | مجارستان | زمستان 93 | پاییز 93

تور | مجارستان | اسپانیا | هلند | بوداپست | بارسلونا | آمستردام | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | بلژیک | مجارستان | 8 روزه | بوداپست | بروکسل | زمستان 93 | پاییز 93

تور | ایتالیا | مجارستان | بوداپست | رم | فلورانس | ونیز | زمستان 93 | پاییز 93

تور | یونان | آتن | جزیره سانتورینی | بوداپست | زمستان 93 | پاییز 93

تور | پاریس | نیس | بوداپست | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | اسپانیا | ایتالیا | کشتی کروز | MSC SINFONIA |تابستان 93

تور | ترکیبی اروپا | 5 الی 15 روزه | زمستان 93 | پاییز 93

تور | آلمان | مجارستان | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور | مجارستان | اتریش | 8 روزه | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور | ایتالیا | فرانسه | مجارستان | 11 روزه | زمستان 93 | پاییز 93 |

تور ترکیبی اروپا | مجارستان | ایتالیا | زمستان 93 | پاییز 93

تور نمایشگاه گوانگجو بهار 95 فاز 1