seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » قبرس

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

آژانس هواپیمایی ماد الیت رایا

خدمات گردشگری و جهانگردی باران سفر قرن

شرکت خدمات مسافرتی میترا گشت پرواز

تور قبرس شمالی نرخ ویژه عید فطر

تور قبرس شمالی نرخ ویژه عید فطر

شرکت خدمات مسافرت هوايی و جهانگردی آميتيس بال پارس

تور قبرس شمالی

اقامت در بهترین هتل های لوکس 5*

خدمات تور قبرس شمالي : بلیط رفت و برگشت - اقامت در هتل - ترانسفر فرودگاهی - راهنمای فارسی زبان - یک گشت شهری - بیمه مسافرتی

**************************************

**************************************

**************************************

**************************************

قبرس

پایتخت : نیكوزیا

حكومت : جمهوری

زبان : یونانی – تركی

دین : مسیحی

واحد پول : پوند قبرس – لیرتركیه

مساحت : 250 ،9 كیلومترمربع

جمعیت : 775،925 نفر

جمهوری قبرس کشوری است جزیره‌ای است در شرق دریای مدیترانه. پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو قسمت ترک‌نشین و یونانی‌نشین تقسیم می‌شود که در آن هردو زبان رسمی هستند. یونانیها ارتودوکس و ترکها مسلمان هستند.

قبرس جزیره ای است در دریای مدیترانه كه دو تیره یونانی و ترک در آن زندگی می کنند . قبرس دارای تابستانهای گرم و خشک و زمستانهای معتدل است.

از حدود 3000 سال قبل كه يوناني ها براي اولين بار وارد جزيره قبرس شدند تا به امروز همبستگي و علايق بين مردم قبرس و يونان .و اختلاط عميق بين مذاهب قبرس و يونان اد امه دارد و تحولات متعددي كه اين جزيره رخ داده نتوانسته است اين پيوند مستحكم فرهنگي مذهبي را بين دو جامعه قبرس و يونان كاهش دهد . يا ان را متزلزل نمايد .

سواحل و جنگلهاي توريستي از مناطق جغرافيايي مهم قبرس مي توان به نيكوزيا لارنا كا ليماسول و ترودوس اشاره كرد كه منطقه ترودوس جنگلي ليماسول و لارناكا ساحلي است. منطقه پافوس به الهه عشق و زيبايي معروف است اين سه شهر بندري در جنوب شرقي قبرس قرار دارند كه از نظر صنعت گردشگري توسعه بيشتري يافته است

آب وهواي قبرس

آب وهواي قبرس يکي از سالمترين و بهترين آب و هواي قبرس در حقيقت از نوع معتدل مديترانه اي است .

تابستانهاي گرم و خشک و زمستانهاي معتدل مديترانه اي و باراني دارد . ميانگين روزهاي آ فتابي 330 رور در سال است . آب و هواي تابستاني از نيمه مارچ ( اواخر اسفند ماه ) شروع و تا اواخر سپتامبر ادامه پيدا ميکند بهار و پاييز در اين دو دوره ميباشد در طول 30 سال گذشته ميزان متوسط بارش سالانه 503 ميلي متر بوده است

گیرنه :

گیرنه یکی از زیباترین شهرهای قبرس بشمار می اید.گیرنه در سواحل شمالی قبرس واقع شده است با تمدن بیشماری ازاثار باستانی و تاریخی وهمچنین دریای ارام و سواحل طبیعی زیبایش و اب و هوای معتدل مدیترانه اش یکی از زیباترین شهرهای توریستی این منطقه به حساب می اید.

از دیگر جزابیتهای شهر گیرنه می توان به موقعیت جغرافی ان اشاره کردکه از شمال به دریای مدیترانه ختم می شود و از جنوب به کوهای سر سبز(5بارمک)(5انگشت)می رسد که این خود به زیبایهای جزیره شکوه بیشماری می دهد.یکی دیگر از اماکن دیدنی و توریستی شهر گیرنه قصر قدیمی و باستانی است که به شهر بندری گیرنه نمای زیبایی می دهد ودر کنار (Crusader) این قصر می توان قایقهای توریستی بسیاری را دید و همچنین در کنار این بندرگاه رستورانهاوبارهای بسیا ریقرار دارد که از تفریگاهای معروف گیرنه به شمار می رود.

فاماگوستا :

فا ماگوستا در شمال شرقی قبرس قرار دارد .این شهر معروف مدیترانه ای دارای تاریخ غنی وفراوانی است و زیبا ترین کلیسه ها و سختمانهای قدیمی با معماری مدرن را باید در فا ما گوستا باید دید چون مردم ودولت قبرس ارزش قایل میشان به تاریخ و فرهنگشان یکی از بهترین شهرهای قبرس برای گردش گری میباشد وتمام توریستهای به قبرس آمده را جلب تماشای خود می کند.

فاماگوستا همچنین دارای سا حلهای زیبا با شنهای طلایی می باشد که در شمال قبرس مشاهده می شود که خیلی کم یاب است شن طلایی با شما در تعطیلات در شهر زیبای فا ما گوستا لحظات فراموش نشدنی با شما مگذرانیم ومنطقه غنی تاریخی قلمرو (برای تلفظ صحیح اسمها به تار نمای انگلیسی مراجعه شود)نام این منطقه هنوز در کتابها نوشته نشده است.

کلیساهای بیشتری در قبرس وجود دارد که تاریخ کلیساها مربوط به زمان قرن سوم میلادی میباشند که شما زیبا ترین ها را فقط در فا ماگوستا می بینید.

فاما قوستا دارای رستورانها و کافه های بسیار مخصوص می باشد که بهترین این رستورانهادا رای غذای ترکی و اروپایی و مدیترانهای میباشند و دارای قهوه ترک مخصوص می باشد.شده برا یک بار هم تستش می ارزد.

قبرس داری ساحلهای بزرگ وطولانی است که مشهور ترین آنها در فاما گوستا قرار دارد که ما بهترین ها را برای شما معرفی میکنیم معروفترین و بزرگترین این ساحلها عبارتند از (کار پازگلدن بیچ)(سالامیس بیچ) میتوان ساعتها دراز کشید وزیر آفتاب دل نواز به دریای مدیترانه نگاه کرد.

کار پاز گلدن بیچ بلندترین زیبا ترین ساکت ترین آرام ترین ساحل در طول سالها می باشد وبه تنهایی مانند بهشت می باشد

سالامیس فاماگوستا

در شمال شهر فاماگوستا و در نزدیکی سواحل کارپاس منطقه ایست از بقایای شهر باستانی سالامیس. شهری که از حدود هزار و صد سال قبل از میلاد پایتخت قبرس بشمار می آمده و در قلمرو امپراطوریهای آسور، مصر، ایران(پرسیا) و روم باستان قرار داشته. اما سالامیس با گذشت قرون متمادی همچنان زنده و پابرجاست.

این منطقه زیبای باستانی در بیشه زارهای اطراف می موسا واقع شده. بقایای آثار باستانی همچنین سکه های طلایی که مطعلق به سالهای 411 و 374 قبل از میلاد می باشد بیانگر اهمیت باستانی این شهر در روزگاران کهن می باشد.

76 سال پس از میلاد مسیح زمین لرزه بزرگی در این منطقه رخداد که ورزشگاه تاریخی این منطقه را که توسط ترویان و آدریان ساخته شده بود ویران کرد.

این اولین آسیب جدی به این منطقه بود.اما پس از دومین زمین لرزه بزرگ در این منطقه به سال 331 پس از میلاد، مسیحیان آمفی تئاتر بزرگی در این شهر بنا نهادند که ستونهای آن را به سبک ستونهای رومی سخته بودند.

این سالن امفی تئاتر متشکل از 50 ردیف صندلی بوده که در مجموع ظرفیت گنجایش 15 هزار تماشاگر را در خود دارا بوده. بنای این اثر تاریخی نمایانگر کنده کاری ها یا تصاویر بدون سر ومخدوش است که مربوط به دوران سیطره مسیحیت در این سرزمین است که بر مبنی تعالیم مذهبی سعی در از بین بردن این تصاویر برهنه داشته اند.

زمانی که مسیحیت به عنوان مذهب اصلی مردم این منطقه بوده تمامی مجسمه های برهنه از جا کنده شده و یا نابود شدند. در واقع آثار مذاهب باستانی رومی و موزاییک های منفش مربوط به آن دوران توسط مسیحیت از بین رفته.

رومی ها در بزرگترین حال آنجا 3 نوع متفاوت حمام بخار، حمام آب گرم و حمام آب سرد ساخته بودند.

در چهارصد سال قبل از میلاد، سالامیس یک شهر رنگارنگ بود که بعد ها تبدیل به شهر ستونهای مرمرین و مجسمه های رنگی موزاییکهای رنگارنگ شد.

در اواخر دوران رومی ها یعنی بین سالهای 400 و1100 بنای بزرگترین کلیسا و قصر مسیحیان در اینجا نهاده شد.

طبق شواهد در اینجا تغییرات شدید جوی و آب و هوایی باید رخ داده باشد که تمام این شهر به زیر شن و ماسه فرو رفته و تنها قسمتهای بالایی ستونها قابل مشاهده بوده. در دوران لوسیگنان قصر تاریخی این شهر از میان خرابه ها کشف شد و تخمین زده میشود که ساکنان زیادی تا سال 1300 میلادی در این شهر سکونت داشته اند.

در طول ششصد سال اخیر آثار آنتیک و باستانی زیادی از این مکان به به یغما رفته. در دوران اشغال فاماگوستا توسط "وناتیان" تعداد زیادی از ستونها و کتیبه های این مکان برداشته شده. پس از آنکه دپارتمان قبرس شمالی به سال 1952 شروع به سازماندهی اکتشافات باستانی در این مکان کرد چپاول این آثاربپایان رسید.

بیش از ده قرن بود ک شهر رومی سالامیس در زیر خاک مدفون شده بود.این را نیز باید به یاد داشته باشیم که تمام خرابه های تاریخی در اروپا در قرون وسطی به عنوان مکانی جهت ساخت و ساز قلعه های جدید بکار رفته.این باعث شد که در قرن 19 دولتها بسیار با دقت به آثار باستانی نگاه کنند و سعی در حفظ و نگهداری آنها داشته باشند.

متاسفانه مقدار زیادی از این شهر به صورت کشف نشده به زیرآبهای دریای مدیترانه رفته. اما هچنان سالن آمفی تئاتر به طور خاص و فوق العاده ای نشانه ای از قدمت و تاریخ قبرس می باشد.

امروزه از اینجا به عنوان مکانی برای برگذاری تئاتر و کنسرت استفاده می شود و همچنان زیبا و جذاب در کنار مناظر دلنشین و دریایی با آب بسیار زلال و تمیز و گرم و دوست داشتنی.

امروزه سالامیس به عنوان یکی از پرطرفدارترین نقاط توریستی قبرس به راحتی از شهرهای کایرنیا(گیرنه) و فاماگوستا دست یافتنیست.

سواحل زیبای قبرس

در جهان سواحل زيبايي وجود دارند كه برخي مانند بهشت هاي زميني هستند. برخي از اين سواحل به اندازه اي دورافتاده هستند كه شايد فقط كاشفان حرفه اي از محل آنها آگاه باشند يا به اين سواحل سفر كرده باشند.

اما تعدادي نيز در سرزمين هايي قرار گرفته اند كه مي توان به آساني به اين اماكن زيبا سفر كرد.قبرس شمالی دارای آب و هوای خاص مديترانه ای با تابستان های آفتابی و زمستانهای معتدل است.

از اواسط ماه فروردين تا آبان ( آوريل، نوامبر ) برای شنا مناسب است.متوسط دمای هوا در تابستان50درجه سانتيگراد و دمای آب 37 درجه سانتيگراد است توریسم ساحل قبرس مهمترین مرکز توریستی می باشد.

عمق دریا در بخش های غربی ساحل قبرس به خاطر شیب تند کوههای مشرف به این قسمت ها بیشتر می باشد.

علی رغم این در ساحل های مارامونته،کاملوت،اسکیپ، دنیز کیزی،گلدن بی،آلاقادی، آکا پولکو پلاژهای طبیعی بسیار خوبی وجود دارد.

علاوه بر اینها در سواحل مارامونته، از کارپاس تا ساحل لا هتل و پلاژهای کوچک تا سواحل ازل یورت عناصر طبیعی لازم وجود دارد. پلاژهای سا لا میس و کار پاس در شمال شرقی قبرس قرار دارد .

سواحل قبرس شمالی آنقدر زیبا هستن آنقدر تمیز هستن به خاطر این همه تمزی آب دریا و پلاژها تمام ورزشهای آبی در تمامی پلاژها در خوشحال کردن ودادن شور و هیجان به توریستها از هر سنی در لذت هستن ورزشهای آبی (جت اسکی .غواصی اسکی روی آب.

کشتی های کوچک و بزرگ توریستی که هر کدوم در نزدیکی پلاژها توقف کوتاهی دارند …) از همه مهمتر که سبب جلب توریست به قبرس شمالی می شود آمدن لاک پوشتها به سواحل برای تخم گذاری و نزدیک شدن دلفینها به نزدیک ساحل و طلایی بودن رنگ شنها پلاژهای قبرس شمالی تک به تک جذاب و دیدنی هستن.

رقابت سختی و شدیدی بین پلاژها وجود دارد برای دادن بهترین سرویس و ممنون نگهداشتن توریستها در قبرس شمالی پلاژهای باشکوهی تشکیل گشته است.

در قبرس شمالی تعداد زیادی از پلاژهایی که برنده پرچم آبی شده اند وجود دارد.پرچم آبی نام جایزه ای است که از سوی اوقاف آموزش محیط زیست اروپا از اوایل سال 1987 برای بالا بردن کیفیت خدمات رسانی پلاژها، تمیزی آبهای دریا و دریاچه ها و سواحل به کشورها اعطا می شود.

وجود خلیج های کوچک دیدنی و پلاژهای طبیعی شنی و نرم قبرس شمالی در کنار گرم شدن دریا و آب و هوای منطقه در میان ماههای مارس تا دسامبر باعث افزایش فصل توریسم دریا شده است.

پلاژ دنیز کیزی در 5 کیلو متری گیرنه

پلاژه مارا مونته در 9 کیلومتری غرب گیرنه

پلاژه کاملوت 7 کیلومتری گیرنه

پلاژه اسکیپ8 کیلو متری گیرنه

پلاژه القادی 17 کیلو متری شرق گیرنه

پلاژ آکا پولکو 2 کیلومتری گیرنه

پلاژ سالامس شرق گیرنه

پلاژ کارپاس در شرق گیرنه

برای اطلاعات بیشتر در مورد پلاژهای قبرس رسپشن مراجعه شود.

************************

************************

آژانس هواپیمایی آمیتیس

885 32 885

************************

************************

 

اطلاعات بيشتر :

www.amitistour.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خیابان سهروردی شمالی- خیابان خرمشهر (آپادانا) - پلاک 29

تلفن :

0098-021-88532885 -

فكس :

0098-021-88759456 -

ايميل :

AMITIS.BALPARS@YAHOO.COM -INFO@AMITISTRAVEL.com -

سايت :

www.amitistravel.com -www.amitistour.com -

 

تور قبرس شمالی بهار 94

تور قبرس شمالی با پرواز پگاسوس

تور آنکارا بهار 94

تور مالزی بهار 94 | پرواز ایران ایر

تور چین بهار 94 | تور شانگهای پکن

تور مالزی بهار 93 | تور کوالالامپور سنگاپور با پرواز ایران ایر

تور آنتالیا ارزان قیمت

تور ترکیبی آنتالیا +استانبول

تور پوکت بهار 94 | پرواز ماهان

تور تایلند | تور بانکوک پاتایا93

تور بانکوک 93

تور دبی93

تور هند 93 | تور دهلی آگرا جیپور

تور مالزی93 | تور سنگاپور

تور استانبول 93

تور هند زمستان 93 | تور دهلی آگرا جیپور زمستان 93

تور آنتالیا ویژه نمایشگاه کشاورزی

تور بدروم هتل لابلانچ 5 ستاره

تور آنتالیا هتل الاکوالیتی

تور آنتالیا هتل پورتو بلو

تور آنتالیا هتل دلفین پریمر 5 ستاره

تور آنتالیا هتل لارا هادریانوس

تور آنتالیا هتل آدم و حوا

تور بانکوک پاتایا پوکت

تور آنتالیا هتل آدونیس آنتالیا

تور آنتالیا هتل 5 ستاره ددمان

تور آنتالیا هتل كلاب فالکن

تور کوش آداسی هتل توسن بیچ

تور آنتالیا هتل کروان سرای لارا

تور آنتالیا هتل فیم رزیدنس لارا

تور کوش آداسی هتل کرومار 5 ستاره

تور بدروم نوروز 94 | هتل یاسمین بدروم

تور آنتاليا | پرواز کورندون

تور بانکوک پاتایا نوروز 94

تور آنتالیا هتل تایتانیک

تور بلغارستان هتل هرميتاژ 5 ستاره

تور قبرس شمالی تابستان 94 | هتل مالپاس

تور مارماريس

تور بلغارستان هتل ويوا كلاب 4 ستاره

تور بلغارستان هتل آسترا 4 ستاره

تور قبرس شمالی و بدروم

تور جزیره موریس نوروز 94

تور پکن نوروز 94 | هتل ماریوت سیتی وال پکن

تور آفریقای جنوبی

تور آنتالیا لحظه آخری

تور روسيه

تور پکن شانگهای هتل 5 ستاره

تور مالزی سنگاپور زمستان 93

تور بالی تابستان 94

تور ترکیبی تایلند

تور بانکوک پوکت نوروز 94

تور تابستانی بدروم هتل وو

تور نمایشگاهی گوانجو

تور بمبئی گوا نوروز 94

تور تونس نوروز 94

تور چین بهار 94 | تور پکن

تور قبرس شمالی هتل سالاميس بی كانتی

تور آنتالیا تابستان 94 قیمت

تور اروپا نوروز 94 | تور ایتالیا اسلونی فرانسه

تور ترکیبی گرجستان پاییز 93

تور تابستانی قبرس شمالی

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی

تور آلانیا لحظه آخری

تور کوش آداسی تابستان 94 | هتل سورملی

تور بانکوک هوآهین تابستان 94

تور تایلند پاییز 93

تور تابستانی آنتالیا هتل آی سی گرین پالاس

تور مارماریس تابستان 94

تور آلانیا هتل لانگ بیچ

تور زمستانی چین | تور پکن شانگهای زمستان 93

آفر تور آنتالیا فروردین 94

تور ترکیبی استانبول آنتالیا | تور استانبول آنتالیا نوروز 94

تور استانبول پرواز پگاسوس

تور استانبول پاییز 93

تور ترکیبی استانبول بدروم

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور آلانیا تابستان 94

تور قبرس شمالی هتل كايا آرتميس

تور مالزی سنگاپور تابستان 94 | پرواز ماهان

تور کشتی استار کروز

تور بدروم 94

تور کوش آداسی نوروز 94

تور بانکوک زمستان 93 | تور بانکوک پرواز ماهان

تور آنتالیا نوروز 94

تور گرجستان تابستان 94 | هتل پریماورا

تور بانکوک پاتایا پاییز 93

تور بانکوک ساموئی نوروز 94

تور پوکت هتل پاتونگ ریزورت 3 ستاره

تور ارمنستان تابستان 94

تور پاتایا هتل رویال کلیف 5 ستاره

تور بانکوک هتل سنترا گرند میراج

تور پاتایا هتل مونتین 4 ستاره

تور گوا با پرواز ماهان

تور بدروم تابستان 94

تور سریلانکا نوروز 94

تور پاتایا پرواز ماهان |7 شب

تور پوکت هتل 3 ستاره رویال پارادایس

تور پاتایا هتل زین 5 ستاره

تور پاتایا هتل نوسا پلایا 4 ستاره

تور پاتایا هتل 4 ستاره ویستا

تور پاتایا هتل 3 ستاره سان شاین

تور پاتایا هتل پاتایا سنتر 3 ستاره

تور آنتالیا تابستان 94

تور نوروزی هند | تور دهلی آگرا جیپور نوروز 94

تور آلانیا تابستان 94

تور قونیه پاییز 93

تور آنتالیا هتل سی لایف

تور پوکت تابستان 94 | هتل هیلتون 5 ستاره

تور آنتالیا هتل کالیستا

تور آنتالیا هتل کرملین پالاس

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره کراتوس

تور آنتالیا هتل سوسه سی

تور چین پکن هتل هیلتون 5 ستاره

مجری مستقیم تور ترکیه | تور آنتالیا هتل کنکورد

تور بلغارستان تابستان 94

تور کوالالامپور سنگاپور با پرواز ماهان

تور بالی زمستان 93

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

تور آنتالیا هتل ريكسوس پرميوم

تور بانکوک هتل آماری واتر گیت 5 ستاره

تور بانکوک پوکت هتل 5 ستاره

تور استانبول ویژه تابستان 94 | هتل توپکاپی

تور هند زمستان 93 | تور بمبئی گوا زمستان 93

تور پکن شانگهای تابستان 94

تور كوش آداسی با اطلس جت

تور آنتالیا هتل 5 ستاره کنکورد

تور آنکارا پاییز 93

تور مالدیو 93

تور قبرس شمالی تابستان 94

تور آنتالیا هتل رویال وینگز

تور استانبول هتل 3 ستاره دالاس

تور آنتالیا هتل توپکاپی پالاس

تور استانبول پرواز ماهان | هتل بایاز کوگو

تور آنتاليا هتل گلوريا سرنيتی

تور تايلند نوروز 94 | تور بانکوک پاتایا پوکت

تور استانبول هتل گراند هیلاریوم

تور آنتالیا هتل بایا 5 ستاره

تور آنتالیا هتل شروود ریزورت

تور آنتالیا هتل ووگ | تور آنتالیا قیمت

تور کوش آداسی هتل فستیوال 4 ستاره

تور کوش آداسی هتل افسوس پرینسس

تور آنتالیا هتل ویج 5 ستاره

تور آنتالیا هتل 5 ستاره فالز

تور کوش آداسی هتل سی لایت 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل آکوا فانتاسیا

تور آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور آنتالیا هتل ریکسوس بلدیبی

تور کوش آداسی هتل *5 پاین بی

تور آنتالیا هتل دلفین پالاس | نرخ تور آنتالیا تابستانی

تور کوش آداسی هتل 5 ستاره فانتاسیا

تور کوش آداسی هتل آداکوله 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل ریچموند 5 ستاره

تور کوش آداسی هتل 5 ستاره انورا

تور کوش آداسی هتل ایگریا بیچ 4 ستاره

تور کوش آداسی هتل پین بی مارینا

تور کوش آداسی هتل تاتلیس

تور کوش آداسی تابستان 94

تور باکو BAKU TOUR

تور ترکیبی تایلند مالزی | تور بانکوک کوالالامپور

تور تایلند مالزی | تور پاتایا کوالالامپور

تور تونس حمامت

تور بالی نوروز 94

تور بالی جاکارتا

تور آنتاليا هتل 5 ستاره ملاس

تور كنيا پرواز امارات

تور فرانسه 7 شب و 8 روز

تور كوش آداسی با پرواز انور اير

تور تركيبی استانبول و كوش آداسی

تور ترکیه آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور ترکیه هتل کوئین الیزابت

هتل توپکاپی 5 ستاره تاپ

هتل 5 ستاره کروانسرای کندو

تور اندونزی تایلند

تور آنتالیا کوش آداسی استانبول

تور بانکوک پوکت زمستان 93

تور آنتالیا هتل پاپيلون زوگما

تور دبی نوروز 94 | هتل ریکسوس پالم دبی

تور استانبول نوروز 94 | هتل مارمارا 5 ستاره

تور استانبول هتل گلدن ایج 2

تور اسكی ترکیه

تور استانبول هتل مارمارا پرا

تور آنتالیا هتل رويال هاليدی

تور تایلند زمستان 93 | تور بانکوک پاتایا زمستان 93

تور قبرس شمالی نوروز 94 | تور ارزان قبرس شمالی

تور استانبول هتل هیلتون 5 ستاره

تور استانبول زمستان 93 | تور استانبول هتل سوئیس

تور استانبول هتل *4 گلدن ایج 1

تور بالی کوالالامپور نوروز 94

تور آنتالیا | هتل میراکل Miracle Hotel

تور استانبول ترکیه | بلیط استانبول

تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان 94

تور گوا نوروز 94 | تور گوا با پرواز ایران ایر

تور وارنا تابستان 94 | تور بلغارستان قیمت

تور کشتی کروز

تور کشتی کروز تابستان 94

تور گرجستان باتومی

تور ترکیبی استانبول قبرس شمالی نوروز 94

تور آنتالیا هتل میرادا دلمار

هتل ریکسوس داون تاون آنتالیا

تور آنتالیا پرواز پگاسوس

تور قبرس شمالی هتل مرکور

تور قبرس شمالی هتل التینکایا

تور قبرس شمالی هتل ددمان اولیو تری

تور قبرس شمالی هتل ریور ساید

تور آنتالیا هتل آدونیس

تور ترکیه پاییز 93 | هتل لیون استانبول

تور استانبول هتل سورملی

تور استانبول 5 شب و تور آنتالیا 6 شب

تور بدروم هتل ریکسوس 5 ستاره

تور بدروم هتل گرین بیچ ریزورت

تور استانبول هتل گلدن پارک

تور آنتالیا هتل ایمپریال دلوکس

تور آنتالیا هتل ازکایمک مارینا

تور آنتالیا هتل مکس رویال

تور آنتالیا هتل یلکن بلو لایف

تور آنتالیا هتل كروانسرای كندو

تور آنتالیا هتل گلوریا سرنیتی ریزورت

تور آنتالیا هتل ورا کلاب بلک

تور آنتالیا هتل کرنلیا دلوکس

تور آنتالیا هتل استلا

تور آنتالیا لحظه آخری | هتل رز ریزورت آنتالیا

تور ارزان آنتالیا | هتل گرند هابر آنتالیا

تور آنتالیا هتل الوا دنا اکسکلوسیو

تور آنتالیا هتل اسپایس

تور آنتالیا هتل بلکنتی رزورت

تور آنتالیا هتل ویاژ بلک گلف

تور آنتالیا هتل شروود دریمز

تور آنتالیا | تور لحظه آخری | هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا

تور آنتالیا هتل ازکایمک مارینا

تور آنتالیا هتل لیماک آتلانتیس

تور آنتالیا هتل شروود سنسی مر بلک

تور آنتالیا هتل بلکنتی رزورت

تور تایلند نوروز 94 | هتل پولمن پاتایا

تور پاتایا تابستان 94 | هتل آماری ارکید

تور تابستانی قبرس شمالی با پرواز تیلویند

تور نمایشگاهی گوانجو | هتل استار گوانجو

تور میکس ترکیه

تور ترکیه نوروز 94 | هتل هیلتون استانبول

تور آنتالیا 10 شب

تور آنتالیا با پرواز ترک

تور کوش آداسی 94

نرخ ویژه تور استانبول

نرخ تور آلانیا

تور آنتالیا هتل پاپیلون بلویل

تور چین تابستان 94 | هتل کرون پلازا شانگهای

تور آنتالیا هتل اورنج كانتی

تور تفلیس باتومی نوروز 94 | هتل ماریوت تفلیس

تور باتومی هتل جورجیا پالاس

تور ارمنستان تابستان 94 | هتل کانگرس ایروان

تور ایروان تابستان 94 | هتل گلدن تولیپ ارمنستان

تور آنتالیا هتل سیرنه بلک

بلیط و ویزای تایلند

تور ترکیبی استانبول قبرس شمالی

تور استانبول هتل تایتانیک سیتی 4 ستاره

تور کشتی کروز | تور آتن جزایر یونان ازمیر

تور بانکوک هتل ایندرا ریجنت 4 ستاره

تور بانکوک هتل بانکوک پالاس 4 ستاره

تور قبرس شمالی نرخ ویژه عید فطر

تور آنتالیا دقیقه 90 | هتل باروت آنتالیا

تور استانبول هتل 5 ستاره گرند جواهر

تور تابستانی استانبول هتل بلک برد

تور استانبول هتل گرند خليج 4 ستاره

تور استانبول هتل یورو پلازا 4 ستاره

تور قبرس شمالی هتل لاپیتوس

تور استانبول هتل 4 ستاره | هتل کروانسرای استانبول

تور قبرس هتل جاسمین کرت 5 ستاره

تور قبرس شمالی هتل آکاپولکو

تور آنتالیا تابستان 94 |

تور قبرس شمالی هتل کشتی نوح

تور استانبول با پرواز آسمان

تور آنتالیا هتل دلفین امپریال لارا

تور نوروزی آنتالیا هتل لیماک لارا

تور بانکوک هتل سوفیتل سنترا گرند 5 ستاره

تور بانکوک هتل سیام سیتی 5 ستاره

تور آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور آنتالیا | پرواز فری برد

تور آنتالیا هتل مردان پالاس

هتل 5 ستاره کروانسرای لارا

تور آنتالیا هتل ریکسوس تکیروا

تور گوا تابستان 94

تور بدروم هتل ریکسوس پرمیوم

تور پوکت پاتایا تابستان 94

تور آلانیا هتل 5 ستاره

تور بانکوک پاییز 93

تور بانکوک پوکت پاییز 93

هتل 5 ستاره آنتالیا | هتل ریکسوس پرمیوم

تور آنتالیا هتل ریکسوس لارس

تور پوکت 93 |

تور پاتایا 93