seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » ترکیه

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

خدمات مسافرت هوایی صادقیه همراه

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی فرنام گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرتی رادمان سفر پارسیان

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

تور استانبول تابستان 96

تور استانبول تابستان 96

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

بهار پرستوها تور استانبول با پرواز ماهان برای ماه شهریور 96 برگزار می کند.

شماره تماس : 88797979

سایت : www.bahareparastouha.com

کلید واژه ها :قیمت تور استانبول، قیمت تور استانبول تابستان 96

*****************************************

مساجد و معابد استانبول :

مشهورترین مساجد استانبول را می توان مسجد سلطان احمد ، مسجد سلیمانیه ، مسجد رستم پاشا ، مسجد فاتح، مسجد جدید( ینی جامی) ، مسجد سوکولو و محمد پاشا و مسجد مهر شاه سلطان برشمرد . در استنانبول کلیسا و عبادتگاه های زیادی وجود دارد که بعضی از آنها تبدیل به مسجد شده است . کلیسای Syudios Manastin ، کلیسایsergios-Bakhos ، کلیسای Hagia Eirene ، کلیسای Pantakrator ، کلیسای وفا Hagios Theoderos ، کلیسای Nyrelaion ، عبادتگاه Eglise D’hagia thekla ، مسجد عمارت قدیم ( کلیسای Pantepoptes ) ، مسجد قلندر خانه( عبادتگاه Akata Leotos ) ، مسجد فناری عیسی ( کلیسای Lios ) و مسجد فتحیه ( کلیسای Pammakaristos) مشهورتر از دیگر کلیسا و عبادتگاهها می باشد

مسجد ایوب سلطان :

اولین مسجد ساخته شده پس از فتح استانبول می باشد . در سال 1458 از سوی سلطان محمد فاتح همراه با مقبره ساخته شده است . مسجد فعلی نیز در سال 1800 بغیر از مناره های مسجد قبلی ، تا پایه های آن تخریب و با نظارت حسین افندی مجددا" بنا شده است .

مقبره ایوب سلطان :

در این مقبره که در سال 1458 ساخته شده حضرت ایوب ( خالد بن رزید) که با عزیمت به مکه به دین اسلام مشرف شد و سپس علمدار حضرت محمد شد مدفون است . ایوب ، در زمان هفتمین محاصره استانبول توسط اعراب ، در لشکر تحت فرماندهی ابوصفیان از خاندان اموی جنگیده و شهید شده است . مقبره ایوب ، بغیر از دیوارها ، پس از فتح استانبول توسط سلطان محمد فاتح ، از سوی استاد وی اک شمس الدین پیدا شده است . فاتح به روی این گور ، ابتدا مقبره و سپس مسجد بنا نموده است .

مسجد فاتح :

این مسجد از سوی سلطان محمد فاتح بروی کلیسای حواریون که پیش از فتح استانبول به خرابه ای تبدیل شده بود ساخته شده است. این مسجد همراه با وقف های ادیان مختلف یک مجموعه بسیار بزرگی را تشکیل می دهد . بنای این مجموعه که توسط معمار سینان الدین یوسف ساخته شده در بین سالهای 1470-1462 به پایان رسیده است . معماری این مجموعه معماری خاص ترک بوده و از معماری بیزانس تاثیر پذیری نداشته است.

مسجد بایزید :

این مسجد در میدانی به همین نام واقع شده است . این مسجد و مجموعه آن شامل مدرسه ، مکتب خانه ، عمارت ، کاروانسرای و حمام ، از سوی فرزند فاتح بنام بایزید دوم در بین سالهای 1506-1501 بنا شده است. این مسجد دارای 2 مناره گلدسته دار به فاصله 87 متر از یکدیگر قرار دارد . نقشه این مسجد مشابه ایا صوفیه است . ولی از لحاظ تفاوت در سیستم پرستشگاهی ، دارای ویژگیهای خاصی است.

مسجد سلیمانیه و مجموعه آن :

مسجد سلیمانیه و مجموعه آن که شاهکار معمار سینان است یکی از زیباترین و بهترین نمونه های معماری اسلامی است . مجموعه از نظر شهرسازی ، تکنیک ، استقامت و پایداری یک موفقیت بی نظیر است . 6 مدرسه ، طبق خانه ، عمارت ، کاروانسرای ، بیمارستان ، حمام ، مکتب خانه ، حجره و دکانها ، و مقبره سلطان خرم و سلطان قانونی ، مجموعه سلیمانیه را به مجموعه فرهنگی اجتماعی بزرگی تبدیل کرده است که پس از مجموعه فاتح ، در نوع خود بزرگترین است . این مجموعه در بین سالهای 1557-1550 به دستور سلطان قانونی و توسط معمار سینان ساخته شده است . با ساختمانهای طبقه طبقه ای که به روی تپه ساخته شده یک مجموعه جالب توجه با نظمی خاص است . در چهار گوشه این مجموعه چهار مناره ساده ولی ظریف بنا شده است که دو تای آن دارای 2 گلدسته و 2 مناره دیگری دارای 3 گلدسته می باشد. این 10 گلدسته نشانه آن است که سلطان قانونی دهمین سلطان عثمانی است.

در نقشه مسجد که کاملا" ارگانیک است هیچ گوشه ای قربانی زیبایی گوشه دیگری نشده است . این عبادتگاه که مطابق با سلیقه و سنت های فرهنگی دوران خود ساخته شده بدون تاثیر گذاری فنی و افراط در معماری ، با ظرافت خاصی تزیین یافته است . علیرغم اینکه در اوج دوران هنر چینی سازی ساخته شده است لیکن فقط دیوار محراب آن با چینی پوشیده شده است . همچنین اکوستیک بسیار حساس مسجد را نیز نباید فراموش نمود . در مقابل محراب مسجد ، مقبره سلطان قانونی قرار دارد . در سمت چپ این مقبره نیز مقبره سلطان خرم با چینی های بسیار زیبا و رنگهای متنوع و در گوشه سمت چپ آن نیز مقبره بسیار ساده معمار سینان خالق آثار معماری بی نظیر قرار دارد . در شبستان ، مسجد سلیمانیه واقع شده است . معمار سینان ( وفات 1588) این مقبره ساده و زیبای جالب توجه را خود ساخته است . این مقبره ، ظرافت و سادگی ناشی از ذکاوت این استاد بزرگ را به نمایش میگذارد.

مسجد سلیمان سلیم :

در منطقه ادیرنه کاپی و در ناحیه سلطان سلیم می باشد . این مسجد در سال 1522 و در دوران سلطان سلیمان قانونی به پایان رسیده است . در نوشته مدخل ورودی آن ساخت این مسجد به دستور سلطان سلیم اول درج گردیده است . بعضی روایات حاکی از آن است که از سوی پسر و به یادبود پدر ساخته شده است . معماری آن بسیار ساده است . سقف محفل حکمران داخل ساختمان با تزئینات بسیار جالب توجه پوشیده شده است . در سمت محراب مسجد ، مقبره یاووز سلیم با درب و شیشه های صدفی هشت ضلعی و کتیبه های نفیس چینی کاری و همچنین در مدخل ورودی و نزدیک به آن مقبره شاهزادگان و دختران سلطان سلیم قانونی و در پشت آنها نیز مقبره سلیم عبدالمجید قرار دارد .

مسجد هاسکی :

معمار این مسجد که به نام خرم سلطان همسر سلطان سلیمان قانونی در سال 1538 بنا شده است معمار سینان است .مدرسه ، دارالشفقه ( بیمارستان ) ، عمارت و سبیلهای اطراف آن در سال 1612 و در دوران احمد اول توسعه یافته است .

ینی جامی ( مسجد جدید) :

در منطقه امین اونو می باشد. ساختمان این مسجد که در سال 1597 از سوی صفیه سلطان مادر محمد سوم آغاز شده بود وقتی به اندازه پنجره ها ساخته شد ، پادشاه و مادرش وفات یافتند . ساختمان نیمه کاره در سال 1663 با همت توران سلطان مادر محمد چهارم به پایان رسید. تزئینات چینی کاری و طرز معماری محفل حکمران از نظر حجاری بسیار زیباست . در نمای بیرونی نیز ترتیب گنبدهای کوچک و بزرگ بسیار جالب توجه است .

مسجد شاهزاده :

در منطقه سراج خانه و در مقابل ساختمان شهرداری است . قانونی از معمار سینان می خواهد که به یاد فرزندش محمد که در سال 1543 فوت نموده بود یک مسجد بسازد . ساخت این مسجد که در سال 1544 آغاز گردیده بود در سال 1548 به پایان رسیده است . این مسجد که در مرکز شهر واقع شده، در بین مدرسه ها مقبره ها و عمارت ها ساخته شده است . دو مناره آن از نظر معماری بی نظیر است بسیار جلب توجه می نماید. این ساختمان که از نظر ابعادی و خطوط زیبا با سایر مساجد متفاوت است اولین اثر مهم معمار سینان است . در اطراف آن مقبره های بسیاری وجود دارد .

مسجد نور عثمانیه :

این مسجد در بازار سرپوشیده و در ناحیه نور عثمانیه قرار دارد . ساخت این مسجد در سال 1748 به دستور محمود اول آغاز و با وفات وی در دوران عثمان سوم در سال 1755 به پایان رسیده است . کتیبه هایی که از نظر هنری دارای ارزش فراوان است . از آثار خطاطان مشهور آن دوران اغری کاپیلی راسم و احمد مومجی زاده می باشد.

مسجد رستم پاشا :

این مسجد در سال 1561 به دستور رستم پاشا صدر اعظم قانونی و توسط معمار سینان ساخته شده است . با توجه به اینکه اراضی منطقه امین اونو هم مرکز تجاری و هم گود بود معمار سینان در زیر این مسجد مخازن و دکانهایی ساخته است . ارزش اصلی مسجد ناشی از نقوش گلهایی مانند میخک ، مینا ، لاله ، رز و زنبق بعنوان نمونه بسیار زیبایی از چینی کاری از نیک در قرن 16 هم در دیوارهای شبستان ورودی و هم در ستونهای پافیلی داخلی است . این چینی کاریها که جزو آثار هنری بسیار ظریف است در بین زیباترین نمونه های دوران کلاسیک قرار دارد . این مسجد همانند یک موزه چینی کاری می باشد. مسجد سوکولو محمد پاشا : در منطقه کادیترما واقع شده است. این مسجد از سوی اسمه خان سلطان دختر سلطان سلیم سوم و به یادبود شوهرش صدر اعظم محمد پاشا در سال 1671 و توسط معمار سینان ساخته شده است . داخل مسجد و تا دامنه گنبد با زیباترین چینی های آن تزئین یافته است . کلاهک منبر نیز از جنس چینی است.

مسجد ینی والده :

در منطقه اسکودار واقع شده و در سال 1710 از سوی گولنوز سلطان مادر احمد سوم بعنوان یک مجموعه ساخته شده است . این مسجد دارای 2 مناره هر یک با 2 گلدسته می باشد . ساختمان این مسجد که جزو آخرین نمونه های معماری کلاسیک وابسته به سنن قدیمی و در دوران پسرفت ، از نظر مصالح بکار رفته جالب توجه است.

مسجد بزم عالم والده سلطان ( دلما باغچه ) :

طبق کتیبه شاعر زیور که بروی درب شبستان قرار دارد ، آغاز کننده ساختمان این مسجد والده سلطان و تمام کننده آن نیز در سال 1853 عبدالمجید است . در تاریخ 1848 حصارهای اطراف آن برداشته شده و در داخل مسجد موزه دریایی ایجاد گردیده است .

مسجد ایمراهور ایلیاس بیک ( کنیسای Studios) :

این مسجد در سال 463 و در بین مناطق ساماتیا و یدی کوله ساخته شده است . این ساختمان که از بناهای قدیمی بیزانس است ، وقف Vaftizci Yohannes گردیده است . در کف این ساختمان موزائیک های متعلق به قرن 13 دیده میشود. پس از فتح استانبول و در سال 1486 از سوی ایلیاس بیگ به مسجد تبدیل شده است. فقط در طول تاریخ بواسطه زمین لرزه و آتش سوزی ها دچار خسارت های فراوانی شده است و نهایتا" در سال 1908 با فرو ریختن سقف آن ، بدون آنکه تعمیر و بازسازی شود تا به امروز و به همان حالت باقیمانده است.

موزه Kariye

کنیسای Khora : Kariye

که در منطقه ادیرنه کاپی واقع گردیده نام خود را از Khora به معنای مرتع خارج از شهر گرفته است. کلیسای Khora قبلا" و در دوران امپراتور ساخته شده است. این ساختمان که در طول تاریخ تخریب گردیده ، در قرن یازدهم مجددا" ساخته شده است . این کلیسا که در قرن 11 کاملا" خراب شده بود در قرن 11 مجددا" ساخته شد. این کلیسا که در هنگام استیلای لاتین کاملا" تخریب گردیده بود در آغاز قرن 14 به دستور Theodoros Metekhites بازسازی گردیده است . موزائیک و نقاشیهای موزه Kariye یکی از زیباترین هنرهای متعلق به قرن 16 و در واقع به دوران پایانی نقاشی بیزانس می باشد . در این موزه صحنه های مربوط به زندگی حضرت عیسی و حضرت مریم وجود دارد . این ساختمان که تا مدتی پس از فتح استانبول در سال 1453 بعنوان کلیسا مورد استفاده قرار می گرفت در سال 1511 تبدیل به مسجد شده و موزائیک و نقاشی های آن بوسیله کرکره های چوبی و غیره پوشانیده شده است . در بین سالهای 1958-1948 در نتیجه فعالیت های انستیتو آمریکا - بیزانس ، کلیه موزائیک و نقوش بیرون آورده شده و جهت بازدید عموم مفتوح شده است .

مسجد فتحیه ( کلیسای معبد Pammakaristo ):

این کلیسا در منطقه فاتح واقع شده است . این ساختمان ، کلیسای معبد Pammakaristo ساخته شده در دوران بیزانس می باشد . با به پایان رسیدن استعلای لاتین قرن 13 و بروی خرابه های کلیسای قدیمی ساخته شده است . این کلیسا پس از فتح استانبول ، در دست مسیحیان باقی مانده و بعنوان معبد زنان مورد استفاده قرار گرفته است. در سال 1455 محل کلیسا به این محل منتقل و تا سال 1586 به همان صورت مانده است . این کلیسا در دوران مراد سوم (1595-1574) به مسجد تبدیل گردیده و به آن مسجد فتحیه نیز گفته میشود . کلیسای عثمانی اکنون بعنوان مسجد مورد استفاده قرار می گیرد . دیوار کلیسای جانبی نیز در دوران مراد سوم با موزائیک های ساده ساخته شده و در بین سالهای 1940-1936 و پس از بازسازی بعنوان موزه مورد استفاده قرار گرفته است . این مسجد که مشابه موزه ایا صوفیه است یکی از بخشهای وابسته به مدیریت موزه ایا صوفیه می باشد.

یادبود (مقبره) آیاایرسین (St.İrene ) :

این مقبره که در محوطه اول کاخ توپکاپی واقع گردیده در قرن ششم و توسط امپراتورJustinianus ساخته شده است . از نظر مصالح بکار رفته و معماری ، نمونه بارزی از ساز و ساخت های دوران بیزانس است . آثار داماد احمد فتحی پاشا از مشیران توپخانه بعنوان اولین پایه های موزه ترک در این مکان به نمایش گذاشته شده بود. ( در سال 1846) . در سال 1869 مقبره İrene نام موزه همایون را گرفته است . در طول زمان و بعلت ناکافی بودن مکان نمایش ، آثار موجود در این مکان در سال 1875 به کاخ چینی منتقل گردیده است . از سال 1908 نیز Aya İrene بعنوان موزه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است . سپس این مقبره که برای مدتی خالی مانده بود تعمیر و بعنوان یکی از واحدهای وابسته به موزه ایا صوفیه در آمده است .

مسجد زیرک ( کلیسای معبد Pantakrator ) :

یکی از معماریهای مهم بیزانس است . کلیسای اول مرکز می باشد. این مرکز از سه کلیسا بوجود آمده است . کلیسای بزرگ از سوی Eirene همسر دوم Joannes Komnenos (1143-1118) ساخته شده و وقف حضرت عیسی گردیده است . به این کلیسا ابتدا یک کلیسای کوچک برای انجام مراسم جنازه و سپس با حمایت Theotohas Eleousa یک کلیسای دیگر به آن اضافه شده است . پس از فتح استانبول ، بخش هایی از کلیسا به مدرسه تبدیل گردیده و نام ملا زیرک که از دانشمندان آن عصر بود را به خود گرفته است . در سال 1953 در زیر سقف آن یک سقف موزائیک با نوارهای گرد و چهارگوش پیدا شده است . این کلیسا با خطوط ظریف و غنای خود هنر امپراتوری قرن 12 را به نمایش می گذارد . مسجد ایا صوفیه کوچک ( کلیسای Sergius , Bacchus ) : در بین سالهای 536-527 از سوی امپراتور justiniaus ساخته شده و وقف 2 مادر روحانی به نامهای Bacchus وsergius گردیده است . این بنا بعنوان نمونه ای نادر از معماری بیزانس است . پس از فتح استانبول در سال 1504 در کلیسا یک سالن با 5 گنبد ساخته شده از سوی حسین آقا به مسجد تبدیل شده است . آنچه که در اینجا حلب توجه می نماید کتیبه های منقوش بروی ستونهای داخلی است .

مسجد عمارت قدیم ( کلیسای معبد Pantepoptes ) :

در کنار جاده فاتح به خلیج واقع گردیده و متعلق به قرن دوم می باشد. این بنا از سوی Anna dalaena مادر Alexios اول ساخته شده و زیباترین نمونه معماری آن دوران می باشد.

معبد Neve Salom :

نام این معبد که در خیابان بیوک خندق منطقه گالاتاسرای واقع گردیده به معنای " وحی صلح " می باشد. این معبد که در تاریخ 25 مارس 1951 افتتاح گردیده هم اکنون مدرنترین و زیباترین معبد استانبول بوده و مراسم دینی مختلفی از قبیل بارغام ، مراسم بلوغ ، جنازه و یا مراسم تنفیذ کشیش اعظم در آن برگزار میگردد .

معبد ایتالیایی ها :

این معبد در گالاتا و در جاده ضیاء پاشا قرار دارد . این معبد که از سوی موسویان تبعه ایتالیا و اتریشی ساکن در امپراتوری عثمانی ساخته شده در سال 1886 افتتاح گردیده است . این اثر هنری با پلکانهای مرمری و جبهه ای با استیل Gotik ، از نقاط دیدنی استانبول می باشد.

معبد عشق نازی :

این معبد تنها معبد باقیمانده از چند معبد متعلق موسویان عشق ناز ریتین مذهب ساکن استانبول با جمعیتی کمتر از 1000 نفر می باشد. این معبد که در خیابان یوکسک کالدیریم منطقه گالاتا واقع گردیده ، از سوی عشق نازی های اتریشی الاصل ساخته شده و با منبر ( کرسی دعا ) بر گرفته از استیل Pagoda لهستانی و جبهه برگرفته از استیل اروپایی نمای متفاوتی از معابد سنتی Sefarad و Romaniot دارد.

معبد Zuıfaris :

این معبد در گالاتا واقع شده و از قرن 17 تا کنون فعالیت می نماید. بنای فعلی این معبد متعلق به قرن 19 است. پیش از احداث معبد Neve Salom ، این معبد که مراسم دینی متعددی در آن برگزار میگردد ، از چند سال پیش تا کنون فعالیتی ندارد . لیکن بر اساس برنامه تجلیل سال 1992 و بدون اینکه هویت دینی این بنا از بین برود تصمیم گرفته شد که به موزه ای تحت عنوان موزه 500 سال زندگی آرام تبدیل شود .

معبد Ahrida :

این معبد که در بالات قرار دارد در قرن 15 از سوی مهاجرین قصبه Ahri مقدونیه احداث گردیده است . کرسی دعای کشتی مانند این معبد ، به عقیده بعضی افراد نشانه کشتی نوح و به عقیده بعضی دیگر نشانی کرجی های عثمانی که مهاجرین sefarad را از اسپانیا به سواحل عثمانی آورد می باشد. این معبد که بیش از 500 سال فعالیت نموده چندین بار سوخته و مجددا" ساخته شده و یا بازسازی شده است . این معبد بر اساس برنامه تجلیل سال 1992 با استیل باروک عصرلاله بازسازی شده است.

معبد Yanbol :

این معبد که از سوی مهاجرین قصبه Yanbol مقدونیه در منطقه بالات ساخته شده دومین سازه فعال و تاریخی موسویان در منطقه است . بنا بر روایت تزئینات رنگی سقف این معبد قصبه Yanbol را به تصویر کشیده است.

معبد Hemdat israel حیدر پاشا :

این معبد که در فاصله بسیار نزدیکی از ایستگاه راه آهن حیدر پاشا قرار دارد در تاریخ سوم سپتامبر 1989 مورد بهره برداری قرار گرفته و نام خود را از داستان تاسیس خود گرفته است. بعنوان نشانه تشکر از عبدالحمید دوم که غائله مردانی را که خواستار جلوگیری از ساخت آن بودند ، نام حمدات اسرائیل به معنای شفقت بنی اسرائیل و با استفاده از کلمات عربی و درج کلمات هم معنی حمید و حمدات به این مکان داده شده است .

معبد Ahayim Etz ( اورتاکوی ) :

اورتا کوی که از قدیم الایام مرکز زندگی موسویان بوده است ، پس از آتش سوزی بزرگ سال 1618 با مهاجرین جدیدالورود نمونه زیبایی از طرز اسکان موسویان می باشد. این مسجد ، کلیسا و معبد که در یک مثلث با دیواره های کوتاه ساخته شده نمونه بارزی از همزیستی مسالمت آمیز 3 دین الهی در کنار یکدیگر میباشد که تاریخ معبد Etz ahayim اورتا کوی که به معنای درخت زندگی است بر اساس فرامین تعمیرات تا قرن 17 می باشد . این معبد در نتیجه آتش سوزی 1941 کاملا" از بین رفته و فقط ( دولاب نگهداری اوراق و دستنویس و کپی Tevrat ) بصورت خرابه باقیمانده است.

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور استانبول تابستان 96

مدت اقامت :

3 شب و 4 روز

تاریخ اعتبار :

تابستان 96

روزهای رفت :

دوشنبه

:

سه شنبه

:

چهارشنبه

:

پنجشنبه

:

جمعه

:

شنبه

:

یکشنبه

روزهای برگشت :

دوشنبه

:

سه شنبه

:

چهارشنبه

:

پنجشنبه

:

جمعه

:

شنبه

:

یکشنبه

خدمات :

صبحانه

:

بیمه مسافرتی

:

گشت شهری

:

ترانسفر فرودگاهی

نوع پرواز :

چارتر

کلاس پرواز :

کلاس اقتصادی

نوع بلیط :

بلیط رفت و برگشت

مناسب برای :

خانواده همراه با کودکان

:

زوج ها

:

سالخوردگان

:

افراد مجرد

:

جوانان

هزینه :

متوسط

محل اقامت :

هتل

:

تخت و صبحانه

حمل و نقل :

هواپیما

سطح سختی :

متوسط

ملزومات مورد نیاز :

کفش مخصوص راه پیمایی

:

کرم ضد آفتاب

:

مدارک شناسایی

:

عینک آفتابی

عکس کوچک 1 :

files\8039\Products\44158-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8039\Products\44158-SmallPic.jpg

برنامه سفر :

پکیج فوق بر اساس پایین ترین کلاس پروازی تنظیم شده و در صورت درخواست مسافر پکیج فوق با پرواز ترک کیش نیز قابل اجرا می باشد. در صورت درخواست پکیج ، با تعداد شب های بیشتر هم امکان پذیر است .

عکس کوچک 3 :

files\8039\Products\44158-SmallPic.jpg

توضیحات تور :

بليط رفت و برگشت ماهان- 3 شب اقامت در هتل- صبحانه-ترانسفر فرودگاهي-راهنماي فارسي زبان-يك روز گشت شهري با ناهار

شروع قیمت ها از :

1410000تومان

کشور مقصد :

ترکیه

شهر مقصد :

استانبول

خط هوایی :

Mahan Air

 

دفتر مرکزی

نشاني :

تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، روبروی بانک سامان، ساختمان 239، طبقه اول، واحد5

تلفن :

88797979 21 0098 -88524856-7 21 0098 -7514465 937 0098 -

فكس :

88780872 21 0098 -88871123 21 0098 -

ايميل :

bahareparastouha@gmail.com -

سايت :

www.bahareparastouha.com -تور-مالزی-سنگاپور.com -تور-پاتایا-پوکت.com -تورمالدیو.com -تور-تایلند-مالزی.com -تور-مالزی-بالی.com -هتل-دبی.com -تور-بالی-جاکارتا.com -هتل-مالزی.com -تور-آنتالیا-ترکیه.com -

 

تور دبی پاییز 95

تور مالزی سنگاپور پاییز 95

تور پوکت پاییز 95

تور مالدیو پاییز 95

تور چین پاییز 95

تور بالی پاییز 95| تور مالزی بالی

تور مالزی پاییز 95

تور سنگاپور | قیمت تور سنگاپور بالی 95

تور پوکت سنگاپور

تور سنگاپور

تور استانبول نوروز 96

تور تایلند پاییز 95

تور گرجستان پاییز 95 | تور تفلیس پاییز 95

تور پاتایا نوروز 96

تور بانکوک سامویی نوروز 96

تور مالدیو بهار 95

تور مالزی سنگاپور زمستان 95

تور هند پاییز 95

تور مالدیو نوروز 96

تور دبی نوروز 96

تور استانبول زمستان 95

تور پوکت زمستان 95

تور استانبول پاییز 95

تور مالدیو سریلانکا نوروز 96

تور چین نوروز 96

تور آنتالیا نوروز 96

تور پوکت نوروز 96

تور ارمنستان پاییز 95

تور هند نوروز 96

تور ارمنستان نوروز 96

تور گرجستان تابستان 96

تور بالی پاییز 95

تور مالزی سنگاپور نوروز 96

تور بالی نوروز 96

تور مالزی لنکاوی نوروز 96

تور بالی جاکارتا پاییز 95

تور مالزی لنکاوی پاییز 95

تور تایلند نوروز 96

تور تایلند | تور تایلند تابستان 96 | 2 شب بانکوک 5 شب پاتایا

تور سنگاپور نوروز 96

تور پوکت سنگاپور نوروز 96

تور سنگاپور بالی نوروز 96

تور دور آسیا نوروز 96

تور گوانجو پاییز 95

تور دور آسیا | تور مالزی سنگاپور بالی

تور پوکت بهار 95 | تور پوکت خرداد 95 تیر 95

تور بالی بهار 95

تور استانبول 95 | تور استانبول مرداد 95

تور مالزی سنگاپور 95

قیمت تور مالزی پنانگ | تور مالزی پنانگ 8 روزه

تور مالزی سنگاپور تابستان 96| تور مالزي سنگاپور بالی

تور دور آسیا تابستان 96| تور مالزی سنگاپور بالی

تور هندوستان 96| تور هند تابستان 96

تور نمایشگاه گوانجو 2016 | بهار 95

تور چین7 شب و 8 روز پکن

تور کیش ارزان | قیمت تور کیش | تور کیش

تور هند تابستان 96 تور دهلی آگرا جیپور

تور دبی | توردبی 95| نرخ تور دبی

تور پوکت

تور قونیه ترکیه

تور بدروم مرداد 96 شهریور 96

تور گوانجو 95 ویژه نمایشگاه | قیمت تور گوانگجو | تور گوانگجو چین

تور پوکت ساموئی | تور پوکت

تور بدروم مرداد و شهریور 95

تور مالزی

تور بالی | تور بالی 95

تور آنتالیا ارزان| تور آلانیا ارزان

تور چین | تور پکن شانگهای

تور قونیه ویژه بزرگداشت مولانا

تور استانبول تابستان 96| تور استانبول خرداد 96 و تیر 96

تور 6 روزه سنگاپور تابستان 96| تور سنگاپور 96| قیمت تور سنگاپور 96

تور مالدیو | قیمت تور مالدیو

تور روسیه تابستان 96| تور روسیه 96 مسکو سنت پترزبورگ

تور بلغارستان تابستان 96 | تور وارنا بلغارستان 96

تور بالی پرواز امارات

تور دبی | تور ترکیبی دبی 95

تور 4 روزه دبی | قیمت تور دبی تابستان 96

تور ارزان دبی| تور دبی با پرواز کاسپین

تور پوکت تیر 96 مرداد 96 شهریور 96

تور دبی نمایشگاه بیگ فایو | تور نمایشگاهی دبی The big 5 | تور دبی 95

تور استانبول 96| قیمت تور استانبول

تور ارمنستان تابستان 96

تور مالدیو تابستان 96

تور سنگاپور بالی تابستان 96

تور تایلند بهار 95 | تور تایلند خرداد 95 تیر 95

تور بالی تابستان 96

تور بمبئی گوا 95| تور هند ارزان | قیمت تور هند 95

تور هندوستان 95| تور هند گوا | تور هند 7 شب گوا

تور آنتالیا مرداد 96 شهریور 96

هتلهای ساحلی آنتالیا| هتلهای ریکسوس و کالیستا

تور آنکارا 95 | قیمت تور ترکیه آنکارا 95

تور مالزی سنگاپور بهار 96

تور اندونزی بالی جاکارتا 8 روزه

تور کوش آداسی 96| کوش آداسی شهریور 96

تور پاتایا تابستان 96

تور مالدیو | تور مالدیو تابستان 96

تور دور آسیا تور بانکوک پوکت بالی 95

تور آنتالیا 96| تور آنتالیا خرداد 96 تیر 96

تور هند بهار 95

تور دبی بهار 96| تور دبی خرداد 96 تیر 96

تور مالزی بهار 95 | تور مالزی خرداد 95 تیر 95

تور سریلانکا | تور سریلانکا پاییز 95

تور آنتالیا تابستان 96

تور مالزی لنکاوی | تور لنکاوی سنگاپور

تور دبی تابستان 96

تور مالزی لنکاوی | قیمت تور لنکاوی

تور بالی جاکارتا تابستان 96

تور بانکوک پاتایا پاییز 95

تور پاتایا پاییز 95

تور اکراین | تور اکراین پاییز 95

تور پوکت کوالا 95| تور پوکت مالزی 95

تور اروپا نوروز 96

تور گرجستان نوروز 96

تور مالزی آبان 95

تور دبی نمایشگاه جیتکس

تور کیش نوروز 96

تور ساموئی | تور پوکت سامویی نوروز 96

تور مالدیو زمستان 95

تور پاتایا زمستان 95

تور تایلند زمستان 95

تور قبرس اروپایی لارناکا

تور بانکوک پاتایا نوروز 96

تور دبی | نرخ تور دبی آذر 95 دی 95

قیمت تور سنگاپور و مالزی | تور مالزی 95

تور بدروم نوروز 96

تورهای نوروز 96

تور آلانیا نوروز 96

تور 8 روز مالزی پینانگ پاییز 95

تور مالزی نوروز 96

قیمت تور تایلند 95 بانکوک ساموئی

تور پاتایا پوکت پاییز 95

تور دبی زمستان 95

تور 8 روزه مالزی و سنگاپور | قیمت تور مالزی سنگاپور 95

تور ارمنستان 95 | تور ارمنستان پاییز 95

تور کیش پاییز 94| تور کیش مهر و آبان و آذر 94

تور اروپا تابستان 96

تور هند زمستان 95

تور بالی زمستان 95

تور مالزی زمستان 95

تور تایلند آبان 95

تور قبرس شمالی نوروز 96

تور بانکوک | تور بانکوک ساموئی 8 روزه | تور تایلند بانکوک ویژه تابستان 95

تور اکراین تابستان 96| قیمت تور اکراین 96

تور مالزی پنانگ

تور مالزی بالی | تور مالزی اندونزی 95

اخذ ویزای شینگن

تور هند 95 | تور هند مثلث طلایی | قیمت تور هند

مالزی پوکت | مالزی سنگاپور پوکت

تور کوش آداسی نوروز 96

تور کیش زمستان 95

تور چین زمستان 95

تور ارمنستان 2016| زمستان 95

تور مالزی لنکاوی تابستان 96

تور ارمنستان هتل 5 ستاره

تور کوالا پنانگ هتل نیکو مالزی و هتل پارک رویال پنانگ

تور تایلند پاتایا پوکت | تور 8 روزه پاتايا پوکت | تور تایلند

تور مالزی | تور کوالالامپور پنانگ | 4 شب کوالا 3 شب پنانگ

تور بانکوک تایلند | قیمت تور بانکوک تایلند | Bangkok Tour

تور پاتایا بالی | تور اندونزی تایلند | تور ترکیبی آسیا

تور تایلند مالزی 8 روزه | تور کوالا بانکوک تابستان 96| تور کوالا پاتایا تابستان 96

تور مالزی سنگاپور | هزینه تور مالزی سنگاپور

تور مالزی کوالالامپور | تور کوالالامپور مالزی

تور دبی 95

تور بالی| قیمت تور بالی سنگاپور

هتل های دبی| هتل جمیرابیچ با پرواز امارات

قیمت تور سریلانکا

تور مالزی بانکوک | مالزی پاتایا

مالزی بالی| سنگاپور بالی

تور تایلند پاتایا ارزان

تور مالزی و تور مالزی سنگاپور 95| 4 شب مالزی 3 شب سنگاپور

قیمت تور مالزی | تور مالزی تابستان 96

تور بانکوک کرابی 94 | تور 8 روزه کرابی بانکوک | تور تایلند

تور کوش آداسی مرداد 96

قیمت تور بانکوک پوکت| پاتایا پوکت 95

تور تایلند 7 شب تابستان 96 | قیمت تور تایلند پرواز ماهان

تور 8 روزه مالزی

تور تایلند بانکوک کرابی | قیمت تور بانکوک کرابی 95

تور پینانگ مالزی تابستان 96

تور مالزی هتل 4 ستاره تاپ

تور مالزی پنانگ 95| قیمت تور مالزی لنکاوی 95

تور مالزی کوالالامپور | تور کوالا | Malaysia Tour

تور مالزی سنگاپور 4 شب مالزی 3 شب سنگاپور

تور بانکوک پاتایا پوکت | بانکوک کرابی

هتلهای کوالالامپور

قیمت بلیط مالزی

بلیط مالزی

تور مالزی هتل 3 ستاره | قیمت تور مالزی هتل

تور مالزی پرواز ایرانی

تور مالزی 8 روزه | تور مالزی تیر 95

تور مالزی هتل سری پاسفیک

تور سنگاپور از مالزی | سفر به سنگاپور از مالزی

هزینه مالزی | هزینه سفر به مالزی

تور سنگاپور مالزی هتل 5 ستاره

تور مالزی 8 روزه با پرواز ایران ایر

تور مالزی 4 شب کوالالامپور 3 شب سنگاپور

تور مالزی سنگاپور قیمت 4 شب کوالا مالزی 3 شب سنگاپور

تور مالزی پرواز ماهان | نرخ جدید تور مالزی 94

تور 8 روزه مالزی پنانگ

تور مالزی

هتلهای مالزی

تور مالزی کوالالامپور پنانگ| مالزی پانکور

هتل نیکو مالزی

تور کوالالامپور پنانگ 8 روزه

قیمت هتلهای مالزی

تور مالزی هتل سوکاسا

تور مالزی هتل کرون پلازا

تور مالزی 8 روزه پینانگ

تور مالزی پرواز امارات

تور 8 روزه مالزی پنانگ

مجری مستقیم تور مالزی

تور مالزی 96

قیمت تور استانبول تابستان 96

تور ارمنستان 4 روزه

قیمت تور ارمنستان هوایی | تور ارمنستان تابستان 96

تور جاکارتا

تور تایلند تابستان 96 تور بانکوک پاتایا

تور مالزی هتل فلامینگو

تور بالی

تور بالی مرداد 96 شهریور 96

تور مالزی سنگاپور مرداد 96 شهریور 96

تور پوکت مرداد 96 شهریور 96

تور چین | قیمت تور چین 95

قیمت تور دبی | تور دبی

قیمت تور مالزی

تور آنتالیا شهریور 96

تور بانکوک پاتایا

تور سواحل خلیج فارس

تور مارماریس تابستان 96

تور کیش | تور کیش 94 | قیمت تور کیش 94

تور مالزی | تور مالزی 95| قیمت تور مالزی 95

تور تایلند بانکوک ساموئی | تور بانکوک تابستان 95 | قیمت تور بانکوک 95

تور کیش 94| تور کیش مرداد 94 شهریور 94

تور تایلند 95| قیمت تور تایلند پوکت 95

تور دبی مرداد 96

تور استانبول مرداد 96

تور مالزی لنکاوی پنانگ

تور تایلند | قیمت تور تایلند

تور مالزی قیمت

تور کوش آداسی مرداد 96

تور آلانیا مرداد و شهریور 95

تور 8 روزه جاکارتا بالی

تور 7 شب بالی

تورهای ارزان قیمت آنتالیا

تور کیش هتل مارینا | تور کیش تابستان 94 | تور کیش با پرواز ماهان

تور چین تابستان 96

تور بدروم شهریور 96

تور پوکت تابستان 95| تور پوکت

تور آلانیا تابستان 95

تور دبی ارزان

تور مالزی ارزان

تور بالی جاکارتا مرداد 96 شهریور 96

تور لحظه آخری ترکیه

تور چین تابستان 96| تور چین با پرواز امارات

تور هندوستان پرواز ماهان

تور مالزی ارزان | تور 8 روزه مالزی سنگاپور

تور بالی 8 روزه پرواز امارات

تور دبی 95 | تور دبی تیر 95 مرداد 95

تور بانکوک پاتایا 95 | تور پاتایا تابستان 95

تور هند تابستان 96

تور بانکوک پاتایا تابستان 96| تور پاتایا خرداد و تیر 96

تور ارمنستان | تور ایروان ارمنستان 95| تور ارمنستان 95

تور پوکت با پرواز ماهان | تور 8 روزه پوکت

تور تایلند 95 |تور تایلند 2016

تور چین 95

تور مالزی مرداد 96 شهریور 96

تور پوکت مرداد 96

تور پاتایا مرداد 96 شهریور 96

تور تایلند تیر 96 مرداد 96 شهریور 96

تور مالزی 95| مالزی بالی

قیمت تور آنتالیا

تور لحظه آخری مالزی

قیمت تور استانبول | تور استانبول لحظه آخری

تور تایلند پاتایا پوکت

تور دبی لحظه آخری | نرخ تور دبی 96

تور تایلند پوکت | تور پوکت تابستان 96

تور دبی 4 روزه| تور دبی

تور دبی هتل 5 ستاره|تور دبی با پرواز امارات

تور دبی هتل شرایتون دیره

تورهای دور آسیا | تور سنگاپور بالی 95

قیمت تور دبی 95| Dubai Tour Price

تور دبی پرواز ماهان| قیمت تور دبی

تور دبی هتل 4 ستاره | تور دبی 95

تور استانبول هتل 4 ستاره | قیمت تور استانبول

تور کیش تابستان 94

تور پاتایا بهار و تابستان 95

تور بدروم | تور بدروم تابستان 96

پیکاپ ویزای کانادا| پیکاپ پاسپورت و ویزای کانادا در آنکارا

تور ارمنستان تابستان 95 | تور ارمنستان 95

تور قبرس شمالی تابستان 96

تور استانبول | تور استانبول خرداد و تیر 96

تور مالزی با پرواز ماهان

تور مالزی هتل 4 ستاره

تور بانکوک پوکت سامویی | سامویی تابستان 96

تور تایلند | تور بانکوک پوکت

تور دور آسیا 95| تور بانکوک پوکت بالی

تور پوکت تابستان 96| تور پوکت سنگاپور

تور پوکت تابستان 96

تور بالی تابستان 96| تور سنگاپور بالی

تور سنگاپور پوکت | تور پوکت 95

تور کیش بهار 94 | تور کیش خرداد 94 تیر 94

تور استانبول تابستان 96

تور ارمنستان بهار 96

تور مالزی 2016 | تور مالزی تابستان 95

تور مالزی سنگاپور پرواز امارات

تور کوش آداسی تابستان 96

تور جزیره موریس پاییز 95

تور دبی وقت سفارت | تور دبي 95

تور پوکت ساموئی بهار و تابستان 96

قیمت تور تایلند| تور تایلند ساموئی