seller.ir
seller.ir
فروشنده » اروپا » تور خارجی » صنعت گردشگری و توریسم

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

خدمات مسافرتی گشت آفرینان مسیر آسمان - گاما تراول

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

آژانس هواپیمایی ماد الیت رایا

شرکت خدمات مسافرتی میترا گشت پرواز

تور مجارستان اتریش جمهوری چک

تور مجارستان اتریش جمهوری چک

شرکت خدمات مسافرتی ماه بال

مسیر سفر: تهران - بوداپست ( هوایی )، بوداپست ( 3 شب )، بوداپست - وین ( نیم روز ، زمینی )، وین ( 3 شب )، وین – پراگ ( نیم روز، زمینی )، پراگ ( 3 شب )، پراگ - تهران ( هوایی ).

خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با پرواز ترکیش، ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی، اقامت در هتلهای 4 ستاره با صبحانه، ویزای شنگن، بیمه، تورلیدر فارسی زبان، گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

گشتها:

روز دوم: گشت شهری بوداپست. روز چهارم: گشت بین راهی براتیسلاوا .روز پنجم: گشت شهری وین. روز ششم: گشت کاخ شنبرون. روز هشتم: گشت شهری پراگ

TK 87 9 09 JUL IKA IST 0815 1010

TK 1033 09 JUL IST BUD 1155 1255

TK 1772 18 JUL PRG IST 1445 1825

TK 874 18 JUL IST IKA 2050 0130

برنامه پرواز:

نکات مهم:

1. درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می¬گردد.

2. مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده آژانس همکار می باشد.

3. مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده از طرف آژانس جهت انگشت نگاری درسفارت حضور داشته باشند.

4. در صورت تغییر خط هوایی ، اطلاعات مربوطه متعاقباً اعلام میگردد.

5. اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت باقی می ماند.

6. ارائه ضمانت بازگشت از سفر حداقل مبلغ500.000.000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقباً اعلام میگردد.

___________________________

تور مجارستان:

تور مجارستان یکی از منحصر به فردترین تورهای ایرانی است.

تور مجارستان هیچگاه به صورت انفرادی از ایران تا کنون اجراء نشده است. معمولاً تور مجارستان یا با تور اتریش و یا با تور کرواسی اجراء می شود. پایتخت مجارستان شهر بوداپست است. تور بوداپست معمولاً در کنار تور وین به صورت انتخابی انجام می شود. تور مجارستان در اصل تور بوداپست پایتخت این کشور است. از قدیم بوداپست را پاریس شرق اروپا نامیده اند و به راستی که این شهر آدم را به یاد پاریس پایتخت فرانسه می اندازد. مجارستان كشوري است در اروپاي مركزي. پايتخت آن بوداپست است . اين كشور يكي از 15 مقصد برتر گردشگري در جهان است. مجارستان با كشورهاي اتريش، اسلواكي، روماني ، صربستان، كرواسي و اسلووني همسايه است. پايه‌هاي كشور امروزي مجارستان را قوم مجار در اواخر قرن نهم ميلادي بنا نهادند. البته پيش از آن هم در اين سرزمين قوم‌هاي مختلفي اقامت كرده بودند. اما برای شناخت تور مجارستان ضروری است کمی راجع به این کشور بدانیم.

مجارستان در منطقه اروپای مرکزی واقع شده و از شمال با اسلواکی، از شرق با رومانی، از جنوب با کرواسی، از شمال غرب با اتریش، از شمال شرقی با اکراین و از جنوب غربی با اسلوونی هم مرز می باشد. مساحت این کشور 93030 کیلومتر مربع و جمعیت آن بالغ بر ده میلیون نفر می باشد. پایتخت این کشور بوداپست بوده و از شهرهای مهم آن دبرسن، سگد، پج و میشکوکس را می توان نام برد. فرودگاه بوداپست مهم ترین مرز هوایی این کشور است که در فاصله 10 مایلی پایتخت قرار گرفته است. وسایل متنوع حمل و نقل عمومی از فرودگاه به شهر موجود بوده و در آینده نزدیک قطار فرودگاه نیز مسافران را به مرکز شهر خواهد رسانید. ماههای تیرو مرداد با دمای 28 تا 30 درجه سانتیگراد گرمترین و ماههای دی و بهمن سردترین ایام سال هستند که احتمال کاهش دما تا منفی 15 درجه سانتیگراد نیز وجود دارد.

اما برای کسانی که در تور مجارستان شرکت می کنند لازم است راجع به تاریخه این کشور کمی بیشتر بدانند. مجارستان تا قبل از جنگ جهاني اول بعنوان بخشي از امپراطوري اتريش - مجارستان بوده است كه پس از جنگ جهاني اول و اضمحلال اين امپراطوري و براساس قرارداد صلح تريانون ( 1920 ) بخشهاي مهمي از خاك و جمعيت خود را از دست داد . اين كشور در پايان جنگ دوم جهاني توسط نظاميان اتحاد جماهير شوروي سابق از اشغال آلمان خارج و به همراه ساير كشورهاي اروپاي شرقي و مركزي تحت نفوذ شوروي قرار گرفت . مردم مجارستان در جريان انقلاب سال 1956 ميلادي تلاش نمودند كه از زير سلطه كمونيستها خارج گردند، ولي انقلاب با مداخله نظامي نيروهاي شوروي سابق با شكست مواجه شد و گروهي از كمونيستهاي مجاري با حمايت شوروي سابق مجددا يك جمهوري سوسياليستي در اين كشور ايجاد كردند مجارستان در سال 1956 به عضويت پيمان نظامي ورشو با محوريت اتحاد جماهير شوروي سابق در آمد و عملا تا اواخر دهه هشتاد جزو بلوك شرق قرار گرفت . با پايان دهه هشتاد و آغاز دهه نود مجارستان به همراه چند كشور ديگر اروپاي شرقي جزو اولين كشورهائي بود كه نسيم اصلاحات در آن وزيدن گرفت و طولي نكشيد كه اين كشور با خروج كامل از سيستم سوسياليستي سابق وارد مرحله اي ديگر از حيات سياسي اين كشور تحت عنوان دموكراسي پارلماني گرديده و مسير جديدي را با هدف ورود به نهادهاي اروپائي آغاز كرد .

پس از سال 1990 ميلادي ، سياست خارجي اين كشور تغييرات فاحشي را تجربه كرد و عملا با خروج از سي ستم سياسي و اقتصادي سوسياليستي وارد سيستم دموكراسي پارلماني و اقتصاد آزاد گرديد . مجارستان سرانجام با اعمال يك سري اصلاحات عميق سياسي و اقتصاد ي ، در سال 1999 ميلادي عضو ناتو و در ماه مي سال 2004 نيز به عضويت اتحاديه اروپا در آمد. اما تور مجارستان را باید با شناخت بیشتر از این کشور سپری کرد. اما برای شمایی که به مجارستان سفر می کنید چه در قالب تور مجارستان چه برای تحصیل و چه برای مقاصد دیگر اطلاعات مسافرتی و مهاجرتی این کشور خالی از فایده نیست.

در کشورهای عضو پیمان شنگن از جمله مجارستان مقررات شنگن حاکم است و بر این اساس برای صدور روادید اتباع غیر اروپایی تاخیر و حساسیت بیشتری اعمال می شود. اخذ روادید مجارستان مطابق مقررات سفارت مجارستان در تهران انجام می شود. اخذ بیمه مسافرتی جهت سفر به مجارستان الزامی است.با این وجود این نوع از بیمه ها تنها برای موارد پیش بینی نشده بوده و نمی توان از تسهیلات آن برای درمان بیماری های خاص بهره برد. مواد خوراکی، سرویس های بهداشتی در سطح نسبتا مطلوب در این کشور فراهم می باشد. - توصیه میشود قبل از سفر نسبت به واکسیناسیون های ضروری و بخصوص اطفال اقدام گردد. آب لوله کشی در مجارستان قابل شرب است ولی سعی شود ترجیحا آب بسته بندی مصرف نمائید.

___________________________

تور اتریش:

تور اتریش در سال های اخیر یکی از پرطرفدارترین تورهای ایرانی بوده است. این کشور کوچک در اروپا در نظر اول چندان جذاب و توریستی به نظر نمی آید اما با مسافرت به شهرهای مهمی چون وین ، سالزبورگ و شهرهای دیگر دیدن زیبایی ها و جذابیت های این کشور سرسبز توجهات را به خود جلب می کند. وقتی به اتریش مسافرت می کنید فرهنگ و هنر را با طعم موسیقی به خوبی درک می کنید. نظم و دقت آلمانی همراه با فرهنگ و هنر معجون مطلوبی ایجاد می کند. در کنار طبیعت بسیار جذاب و دیدنی شما را به آرامش دعوت می کند. نیاز سفر تور اتریش را به شما پیشنهاد می کند. این تور در عموم موارد در ترکیب با تورهای دیگر عرضه می شود و کمتر توری تنها تور اتریش است با این حال هر توری که تور اتریش در آن باشد می تواند جذاب باشد. اما پیش از آنکه در تور اتریش ثبت نام کنید ضروری است اطلاعاتی راجع به این کشور داشته باشید. کشوری اروپایی در قلب اروپا و دروازه به اروپای شرقی. کوه ها آلپ در این کشور اتریش را سرزمینی مرتفع و خوش آب و هوا کرده است. اتریش کشوری است که تنها 32 درصد از مساحت آن زیر 500 متر از سطح آب های آزاد ارتفاع دارد و در مرتفع ترین مناطق به 3700 متر از سطح دریا می رسد.مشابهت های این کشور و سوئیس در اروپا از این نظر در میان کشورهای اروپایی بی سابقه است. اتریش با کشورهای سوئیس و لیختنشتاین در غرب ، آلمان و جمهوری چک در شمال با اسلواکی و مجارستان در شرق و با اسلونی و ایتالیا در جنوب هم مرز است. اتریش و سوئیس به سبب مرتفع بودن مرکز فعالیت های زمستانی در اروپا است فعالیت های ورزشی و مناسب ها و جشنهایی که در زمستان برگزار می شود در این دو کشور متمرکز است. اتریش کشوری است که به صورت جمهوری فدرال اداره می شود و کل کشور دارای جمعیتی بالغ بر 8.3 میلیون نفر است. مساحت این کشور در حدود 83 کیلومتر مربع است یعنی تقریباً یک نوزدهم ایران. مردم این کشور آلمانی زبان و آلمانی نژاد هستند و در سابقه تاریخی خود با کشور آلمان امروزی در یک منتطقه قرار داشته اند. البته لهجه آلمانی اتریشی ها با آلمانی ها متفاوت است اما در مجموع زبان آن ها با آلمانی تفاوت چندانی ندارد. زبان های کرواسی ، مجاری و اسلونی نیز در این کشور رواج دارد. پایتخت کشور اتریش شهر وین یکی از زیباترین شهرهای اروپا است. پول رایج در این کشور پول واحد اروپایی یعنی یورو است و ساعت رسمی آن با ایران 2/5 ساعت اختلاف دارد و از ایران از نظر زمانی عقب تر است. پی شماره این کشور 0043 است.

اما تور اتریش یعنی تور وین. وین پایتخت کشور اتریش است و بسیاری از تورها تور وین است. البته تور سالزبورگ ، تور اینسبروک تور لینز و تور گراز نیز در ردیف تورهای اتریش است. وجود پایتخت زیبای اتریش شهری هر گردشگری را غافلگیر می کند. این شهر 1/7 میلیون نفری و یکی از نه استان کشور اتریش شهری است با معماری زیبا و روح فرهنگ و هنر به ویژه فرهنگ موسیقی. وجود موسیقی دان های بزرگ از جمله آمادئوس در سابقه فرهنگی و هنری این کشور از فرهنگ منطقی و خشک آلمانی طبعی لطیف و جذاب ایجاد کرده است. وین پایتخت امروزی و تاریخی کشور اتریش است. این شهر مرکز امپراتوری سلسله هابسبورگ در امپراتوری اتریش بوده است به همین دلیل بسیاری از آثار به جای مانده از این سلسله تاریخی در کنار آثار دیگر از جمله آثار به ثبت رسیده جهانی در یونسکو است. وین بزرگ ترین شهر اتریش است و جزء ده شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا است. علاوه بر همه اینها وین امروزه یک جنبه بین المللی مهم نیز پیدا کرده است. وین اکنون مرکز سازمان های بین المللی چون اپک و سازمان ملل است. وب سایت رسمی اتریش www.wien.at

اما وین مرکز دیدنی های اتریش است. مرکز شهر وین شاید یکی از زیباترین مناطق در اروپا است. وجود کلیسای سنت اشتفان در مرکز شهر قدیمی وین گل سرسبد شهر وین است. خیابان های سنگ فرش ، وجود ساختمان هایی با نمایی کاملاً قدیمی و سر آخر ساختمان اپرای وین از جمله دیدنی های مرکز شهر است. ستون طاعون در مرکز شهر نمادی از دوره ای است که بیماری طاعون جان بسیار از شهروندان اتریشی و وینی را گرفت. با کمی گشت و گذار در مرکز شهر وین شما به کاخ سلطنتی سابق که اکنون بخشی از آن به موزه جواهرات سلطنتی تبدیل شده می رسید. سپس با قدم زدن بخش دیگری از کاخ وین که اکنون موزه سلاح ها و آلات و ادوات جنگی است می رسید. به سمت راست نگاه کنید ساختمان شهرداری و مرکز اجتماعات شهر وین و در کنار آن پارلمان زیبای وین را مشاهده می کنید.

___________________________

تور جمهوری چک:

تور چک تور یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است. چک اگرچه سال ها در تسلط بلوک شرق و کمونیست ها بوده اما سال های نزدیکی است که به دنیای سرمایه داری پیوسته است. تور چک معمولاً در کنار تور اتریش و آلمان تعریف می شود چرا که در همسایگی این دو کشور قرار دارد. جمهوری چک کشوری کوچک در مرکز اروپا است. این کشور در جنوب شرقی آلمان قرار دارد. همچنین کشور اتریش و اسلواکی و لهستان نیز با این کشور مرز مشترک دارد. جمهوری چک کشوری در اروپای مرکزی است و یکی از اعضای فعال اتحادیه اروپا است. در سال 1993 میلادی کشور واحد چکسلواکی به دو کشور جمهوری چک و اسلواکی تقسیم شد. جالب است بدانید که جمهوری چک در سابفه تاریخی خود و حتی تا اوایل قرن بیستم میلادی بخشی از امپراتوری بزرگ اتریش بوده است. در سال 1918 میلادی پس از شکست اتریش از نیروهای مخالف چک هویتی مستقل یافت و با نام کشور مستقل چکسلواکی شناخته شد. درست پس از جنگ دوم جهانی و در سال 1946 میلادی و پس از پیروزی نیروهای متفقین بر دول محور حزب کمونیست در این کشور اکثریت را به دست آورد و تا سال 1989 که دیوار برلین فروریخت و اتحاد جماهیر شوروی تسلط خود در دنیا را از دست داد چکسلواکی نیز به تغییرات جدید همراه شد. جمهوری چک در سال 1999 میلادی به پیمان آتلانتیک شمالی ناتو پیوست و در سال 2004 عضو اتحادیه اروپا و پس از آن عضو پیمان شنگن شد. جمعیت جمهوری چک در حدود 10 میلیون نفر است. زبان رسمی این کشور چک است و در حدود 90 درصدر مردم به این زبان صحبت می کنند. اما کشور چک را باید در دیدن پایتخت آن یعنی شهر پراگ خلاصه کرد. پراگ یکی از زیباترین شهرهای اروپا است. شهری که هر بیننده ای را تحت تأثیر خود قرار می دهد. از این رو باید گفت تور چک به نوعی تور پراگ نیز است.

این شهر دیدنی های بسیاری دارد. نخستین دیدنی شهر در تور پراگ قلعه پراگ است. این قلعه از بزرگ ترین قلعه های باستانی و قدیمی در جهان است. قیمت ورودیه این قلعه برای جهانگردان 350 کرون چک است. در تور پراگ دومین دیدنی مهم پل چارلز پراگ است. ساعت نجومی که در مرکز شهر پراگ قرار دارد یکی از این دیدنی ها است. پل چارلز نیز یکی از پل های زیبای شهر است که بر روی رودخانه معروف این شهر ساخته شده است. اما پل چارلز پراگ بر روی رودخانه ای ساخته شده است که شهر این رودخانه از پل چارلز کمتر نیست. رودخانه ویتاوا یکی از زیبایی ها در تور پراگ است. بدون رودخانه ویتاوا شهر پراگ و تور پراگ هیچ لطفی نخواهد داشت. اما شهر قدیمی پراگ که همان مرگز شهر قدیمی شهر است چشم هر بیننده ای را خیره می کند. در این بخش از شهر ساختمان های بسیار قدیمی وجود دارد که از بمب های آلمان نازی جان سالم به در برده است. اما مهمترین اثر جالب در شهر قدیمی پراگ در تور پراگ ساعت نجومی پراگ است. این ساعت تقویمی است جالب از ساعت روز سال و ماه است.

پراگ پایتخت جمهوری چک و ارزشمندترین شهر تاریخی این کشور است. در سال 1992، مرکز تاریخی این شهر به مساحت 866 هکتار در لیست میراث جهانی فرهنگی و طبیعی یونسکو ثبت شد. پراگ کلکسیون منحصر به فردی از مقبره های تاریخی دارد که به همراه سراسر شهر، زیر سلطه ی شکوه و عظمت قلعه ی پراگ قرار گرفته اند. این قلعه نمایشگر تمام سبک ها و نهضت های هنری زمان خود می باشد. مرکز تاریخی شهر بر روی سواحل دو طرف رود مولداو (Vltava) واقع شده و از 6 قسمت تشکیل شده – این مناطق مستقل در قرن 18 یکپارچه شده بودند.

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور مجارستان اتریش جمهوری چک

عکس کوچک 1 :

files\8169\Products\28413-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8169\Products\28413-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8169\Products\28413-SmallPic.jpg

شهر مقصد :

بوداپست

شهر مقصد :

پراگ

شهر مقصد :

پراگ

شهر مقصد :

وین

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خيابان ميرداماد /روبه روي مسجد الغدير/پلاك 188/طبقه همكف

تلفن :

26421050 21 0098 -

فكس :

22273234 21 0098 -

ايميل :

info@mahbal.com -reservation@mahbal.com -MAHBALL_PARVAZ@YAHOO.COM -mah.ball@yahoo.com -hamed.darougheh@gmail.com -

سايت :

www.mahbal.com -قیمت-تور-ترکیه.com -تور-ترکیه-ارزان.com -تور-ترکیه-استانبول.com -تور-ترکیه-آنتالیا.com -تور-ترکیه-بدروم.com -قیمت-تور-بدروم.com -تور-مارماریس-ارزان.com -قیمت-تور-مارماریس.com -تور-کوش-آداسی-ارزان.com -تور-بدروم-ارزان.com -هتل-ریکسوس.com/ -هواپیمائی-قطر.com -هواپیمائی-ترکیش.com -هواپیمائی-امارات.com -هواپیمائی-آلیتالیا.com -هواپیمائی-ماهان.com -هواپیمائی-آسمان.com -هواپیمائی-ایران-ایر.com -هواپیمائی-الاتحاد.com -هواپیمائی-عمان.com -هواپیمائی-قشم.com -

 

تور ویتنام پاییز 93

تور مالدیو | تور جزایر مالدیو

تور اروپا 94 | تور فرانسه اتریش

تور استانبول بهار 94

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی امارات

تور اسپانیا 94 | تور مادرید بارسلون

تور کوش آداسی هتل ایفوریا

تور آلانیا بهار 94 | هتل روبی پلاتینیم

تور دبی بهار 94

تور ترکیبی آلانیا استانبول 94

تور بمبئی گوا پرواز ایران ایر | پاییز 93

تور چین نوروز 94 | شانگهای پکن هانگزو

آفر تور دبی نوروز 94 | پرواز فلای دبی

تور یونان 94 | تور آتن

تور ویژه بانکوک پوکت 93

تور كوالالامپور سنگاپور پاییز 94

تور مالزی كولالامپور پاییز 94

تور پاتایا 94

تور گوا نوروز 94 | تور گوا قیمت

تور مارماریس با پرواز انور | تور لحظه آخری مارماریس

تور ارمنستان پاییز 93

تور اروپا 94 | تور فرانسه بلژیک آلمان

تور آنتاليا هتل ویاگ 5 ستاره

تور آنتالیا هتل 5 ستاره کرنلیا دیاموند

تور مجارستان اتریش جمهوری چک

تور استرالیا | تور استرالیا نوروز 94

تور اروپا 94 | تور فرانسه هلند

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم پرواز زاگرس

تور كوش آداسی هتل سی لایت 5 ستاره

تور فرانسه اسپانیا 94

تور اروپا 94 | تور فرانسه پاریس

تور لندن تابستان 94 | تور لندن قیمت

تور تابستانی آنتاليا هتل كاليستا

تور تابستانی ترکیه | تور آنتاليا هتل تايتانيك

تور هند بهار 94

تور آنتاليا هتل کروان سرای لارا 5 ستاره

تور قبرس اروپايي پاییز 94

تور استانبول پاییز 93 | هتل 5 ستاره استانبول

تور بدروم تابستان 94

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ماهان ایر

نماینده فروش بلیط هواپیمایی آسمان

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم با پرواز تركيش

تور سنگاپور تابستان 94 | تور سنگاپور هتل کنراد

تور قبرس اروپايي | تور لارناكا نوروز 94

تور برزیل آرژانتین نوروز 94

تور بانکوک پوکت تابستان 93

تور بانکوک پاتایا 94

تور پاتایا سامویی 93

تور آفریقای جنوبی نوروز 94

تور تایلند پرواز ماهان ایر | تور تایلند ارزان قیمت

تور آنتاليا | تور آنتالیا تابستان 94

تور مارماریس تابستان | تور مارماریس با پرواز كرندون

تور کوش آداسی تابستان 93

تور قبرس نوروز 94

تور پاتایا پوکت تابستان 94 | پرواز عمان ایر

تور بالی پاییز 93

تور تایلند 94 | تور بانکوک پرواز قطر

تور بانکوک پوکت 94

تور استانبول تابستان 94 | هتل 5 ستاره مارمارا

تور استانبول پاییز 93

تور مالزی پاییز 93 | تور مالزی پرواز ایران ایر

تور آفریقای جنوبی ویژه ژانویه

تور آنکارا تابستان 94 | تور آنکارا پرواز ماهان ایر

تور فرانسه ایتالیا 94 | تور اروپا

تور کوشی آداسی هتل فانتاسیا 5 ستاره

تور آفريقاي جنوبي تابستان 94

تور هندوستان تابستان 94 | تور مثلث طلایی دهلی آگرا جیپور

تور کوالالامپور پرواز ماهان

تور کوالالامپور سنگاپور پرواز ماهان

تور كوالالامپور پنانگ تابستان 94 | تور کوالا پنانگ قیمت

تور تونس نوروز 94

تور استانبول تابستان 94

تور هند نوروز 94 | تور دهلی آگرا جیپور قیمت

نماینده فروش بلیط هواپیمایی اطلس جت

تور کوش آداسی پرواز تابان

تور قبرس شمالی

تور روسیه تابستان 94 | تور مسکو سن پترزبورگ قیمت

تور اروپا | تور فرانسه 94

تور تابستانی آنتاليا هتل سیرنه بلک

تور آنتاليا هتل آدم و حوا | تور آنتالیا ارزان قیمت

تور آنتاليا تابستان 94 | هتل پاپيلون زيگما

تور آنتالیا تابستان 94 | هتل آلوادونا 5 ستاره

تور تابستانی آنتاليا هتل پاپیلون بلویل

تور آنتالیا بهار 94

تور آنتاليا | تور آنتالیا هتل ماریتیم پاین

تور آنتالیا هتل لیماک آرکادیا

تور آنتالیا هتل 5 ستاره پاپیلون آیسچا

تور گرجستان تابستان 94 | تور تفلیس ایروان تابستان 94

تور آنتاليا هتل کرنلیا دلوکس

تور تابستانی قبرس شمالی هتل آلتینکایا

تور كوش آداسی هتل پین بای 5 ستاره

تور کوشی آداسی هتل بلو اسکای

تور تابستانی كوش آداسی هتل افسوس پرنسس

تور قبرس شمالی تابستان 94 | هتل کشتی نوح

تور کوش آداسی هتل پالم وینگز

تور تابستانی آنتاليا هتل ليماك آتلانتيس

تور کوش آداسی نوروز 94

تور سریلانکا پاییز 93

تور آنتاليا هتل 5 ستاره اورنج کانتی

تور آنتالیا استانبول تابستان 94

تور استانبول هتل 5 ستاره گراند جواهیر

تور آنتاليا هتل 5 ستاره الاكواليتی

تور قبرس شمالی هتل ددمان

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور قبرس شمالی هتل ریورساید

تور نوروزی قبرس شمالی هتل سمپاتی

تور قبرس شمالی هتل مریت کریستال

تور آنتاليا هتل ملاس 5 ستاره

تور آنتاليا نوروز 94 | هتل وگ آوانگارد

تور آنتاليا هتل رز رزيدنت | تور آنتالیا قیمت

تور آنتاليا هتل كوئين اليزابت | تور ترکیه قیمت

تور آنتاليا نوروز 94 | هتل 5 ستاره ریکسوس پریمیوم

تور استرالیا نوروز 94

تور آنتاليا هتل 5 ستاره ریکسوس سان گیت

تور آنتاليا هتل 5 ستاره ليماك لارا

تور آنتاليا هتل ريكسوس لارس

تور آنتالیا هتل رويال وينگز

تور آنتاليا تابستان 94 | تور آنتالیا هتل باروت

تور تابستانی آنتاليا هتل کروان سرای کندو

تور آنتاليا هتل میرادا دلمار 5 ستاره

تور تابستانی آنتاليا هتل سزار 5 ستاره

تور آنتالیا هتل بلکونتی 5 ستاره

تور تابستانی آنتاليا هتل 5 ستاره مردان پالاس

تور بدروم بهار 94

تور ترکیبی اروپا 94

تور بدروم ویژه تابستان 94

تور سیشل

تور قونیه پرواز ماهان | تور قونیه ویژه مراسم مولانا

تور استانبول تابستان 94 | هتل 4 ستاره کریستال

تور گوا هتل سندل وود قیمت

آفر تور دبی نوروز 94

تور بمبئی هتل امرالد

تور تابستانی هند بمبئی هتل هالیدی این

تور تابستانی جیپور هتل کلارکس آمر

تور وارنا تابستان 94

تور مالدیو نوروز 94 | تور مالدیو پرواز قطر

تور مالزی نوروز 94 | تور کوالالامپور هتل سری پسیفیک

تور کوالالامپور هتل رویال چولان

تور ژاپن 94 | تور توکیو

تور مالزی کوالالامپور هتل لجند

تور مالزی بهار 94 | تور کوالالامپور هتل ماریوت

تور تابستانی کوالالامپور هتل کرون پلازا

تور سنگاپور هتل سوییس

تور سنگاپور هتل پن پسیفیک

تور تابستانی سنگاپور هتل گرند پارک سیتی هال

تور بدروم هتل ورا کلاب

تور گوا بهار 94 | تور گوا هتل ریزورت ریو

تور تابستانی دهلی هتل سوریا

تور آگرا هتل جی پی پالاس

تور هند تابستان 94 | تور آگرا هتل کلارکس شیراز

تور مارماریس هتل مارتی ریزورت

تور مارماریس هتل مارماریس پالاس

تور مارماریس هتل ایداس | تور مارماریس قیمت

تور تابستانی مارماریس هتل گرین نیچر

تور مارماریس هتل الگانس

تور تابستانی مارماریس هتل کاسا د ماریس

تور مارماریس هتل بلو پارک

تور مارماریس هتل بلو لگون

تور کوش آداسی | تور کوشی آداسی هتل سورملی

تور کوشی آداسی هتل سی لایت

تور کوش آداسی هتل پاین بی

تور کوشی آداسی هتل اونیریا کلاروس

تور تابستانی کوش آداسی هتل گرند بلو اسکای

تور کوش آداسی هتل فانتازیا دیلاکس

تور کوش آداسی هتل 5 ستاره | تور کوشی آداسی قیمت

تور تابستانی ترکیه | تور کوش آداسی هتل آکوا فانتزی

تور ترکیه تابستان 94 | تور کوش آداسی هتل آداکوله

تور بدروم هتل وو

تور تابستانی بدروم هتل رویال آسارلیک

تور بدروم هتل رویال آرنا

تور بدروم هتل زانادو

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم هتل یاسمین

تور بدروم هتل لا بلانش | تور بدروم قیمت

تور ترکیه بدروم هتل کروانسرای

تور تابستانی بدروم هتل کفالوکا

تور بدروم هتل ایسیس

تور بدروم هتل گرین بیچ

تور سنگاپور نوروز 94 | تور سنگاپور هتل فیرمونت

تور تایلند تابستان 94 | تور پوکت هتل میلنیوم

تور پوکت نوروز 94

تور پوکت 94

تور پاتایا هتل ویستا پاتایا | تور پاتایا قیمت

تور تایلند تابستان 94 | تور پاتایا هتل سوان بیچ

تور پاتایا نوروز 94 | تور پاتایا هتل سیگنیچر

تور تابستانی پاتایا هتل سیام بی

تور پاتایا تابستان 94 | تور پاتایا هتل فوراما جومتین بیچ

تور پاتایا هتل سنتارا گرند میریج

تور تابستانی تایلند | تور پاتایا هتل کیپ دارا

تور پاتایا هتل بی ویو | تور پاتایا هتل های ارزان قیمت

تور تایلند سامویی 93

تور تابستانی سامویی هتل نورا بوری | تور سامویی قیمت

تور سامویی تابستان 94 | هتل آماری پالم ریف

تور بانکوک تابستان 93 | تور بانکوک هتل سیام سیتی

تور بانکوک نوروز 94 | هتل آماری واترگیت

تور یونان ایتالیا اسپانیا 94

تور استانبول هتل وو

تور استانبول هتل تایتانیک پورت

تور استانبول هتل تایتانیک کامفورت

تور استانبول هتل تایتانیک سیتی

تور استانبول هتل تایتانیک بیزینس

تور استانبول هتل پلازا

تور استانبول هتل تکسیم گونن 4 ستاره

تور اروپا 94 | تور فرانسه آلمان 94

تور استانبول هتل شرایتون مسلک

تور استانبول هتل شرایتون آتاکوی

تور استانبول هتل ریچموند | تور استانبول لحظه آخری

تور ترکیه استانبول هتل پرستیژ

تور انگلستان 94 | تور لندن

تور استانبول هتل پارک رویال

تور استانبول هتل پارک هایت

تور تابستانی استانبول هتل نووتل

تور استانبول هتل موزاییک

تور استانبول هتل میم

تور استانبول هتل ماریوت

تور استانبول هتل مارمارای

تور استانبول هتل ماربل

تور استانبول هتل لیون

تور استانبول هتل لیبرتی

تور استانبول هتل کلاس

تور استانبول هتل کروانسارای

تور استانبول هتل کچیک

تور استانبول هتل آیبیس

تور کوبا مکزیک نوروز 94

تور استانبول هتل گرند اس

تور استانبول هتل گرند اوزتانیک

تور استانبول هتل گرند مادرید

تور استانبول هتل گرند لیزا

تور استانبول هتل 4 ستاره گرند هیلاریوم

تور استانبول هتل گرند هالیچ

تور استانبول هتل گرند گولسوی

تور استانبول هتل گلدن هورن

تور استانبول هتل گلدن سیتی

تور اروپا 94 | تور پاریس رم ونیز

تور دبی ویژه نوروز 94

تور استانبول هتل الیت ورلد پرستیژ

تور استانبول هتل کرون پلازا

تور استانبول هتل ستاره سیلان

تور استانبول هتل کارتون

تور قبرس شمالی هتل مریت پارک

تور استانبول هتل آتاکوی مارینا

تور استانبول هتل موون پیک

تور فرانسه سوئیس ایتالیا 94

تور استانبول هتل سوییس

تور تابستانی استانبول هتل سورملی

تور استانبول هتل پارک سیتی

تور استانبول هتل الیت ورلد

تور استانبول هتل ددمان | هتلهای ارزان قیمت

تور استانبول هتل کریستال 4 ستاره

تور استانبول هتل کنراد

تور سوییس 94

تور مکزیک کوبا 94

تور آلانیا نوروز 95 | هتل روبی پلاتینیم

تور استانبول هتل بلک برد

تور ترکیه استانبول هتل آل سیزن

تور ازمیر پرواز زاگرس | تور ازمیر ارزان قیمت

تور برزیل نوروز 94

تور مالزی سنگاپور تابستان 94 | ارزان قیمت

تور بانکوک سامویی نوروز 94

تور آنتالیا هتل کلاب فالکون

تور آنتالیا هتل لارا هادریانوس

تور آنتالیا هتل پورتوبلو

تور آنتالیا هتل ویاژ بلک

تور آنتالیا هتل میراکل 5 ستاره

تور آنتالیا هتل آی سی سانتای

تور تابستانی ترکیه | تور آنتالیا هتل ددمان

تور آنتالیا هتل کلاپ سرا 5 ستاره

تور نوروزی آنتالیا هتل آکا آنتدون

تور آنتالیا هتل آکا آلیندا 5 ستاره

تور آنتالیا هتل وو کرملین

تور آنتالیا هتل آدین بیچ

تور آنتالیا هتل رویال هالیدی 5 ستاره

تور آنتالیا پرواز تابان و زاگرس | نوروز 94

تور فیلیپین نوروز 94

تور آنتالیا هتل ونزیا پالاس

تور آنتالیا هتل آتلیا شاین

تور آنتالیا هتل ریکسوس تکیروا

تور ترکیه تابستان 94 | تور آنتالیا هتل ماکسیم

تور آنتالیا هتل کمر ریزورت

تور ترکیه تابستان 94 | تور آنتالیا هتل فانتازیا

تور آنتالیا هتل مکس رویال

تور ویتنام نوروز 94

تور آنتالیا هتل ریکسوس دان تان

تور ترکیه تابستان 93 | تور آنتالیا هتل لارا بیچ

تور آنتالیا هتل گلوریا سرنیتی

تور تابستانی آنتالیا هتل گلوریا گلف

تور آنتالیا هتل لوشاتو پرستیژ

تور نوروزی آنتالیا 94

تور آنتالیا هتل هرینگتون

تور قبرس شمالی هتل ساوی | تور قبرس نرخ ویژه

تور تابستانی قبرس شمالی هتل مرکور

تور قبرس شمالی هتل لاپیتوس

تور قبرس شمالی هتل دنیزکیزی رویال

تور قبرس شمالی هتل کایا آرتمیس

تور قبرس هتل جاسمین

تور قبرس شمالی هتل آکاپولکو | تور قبرس شمالی قیمت

تور بلغارستان تابستان 94

تور بانکوک تابستان 94 | هتل های 4 ستاره بانکوک

تور پاتایا تابستان 94 | تور پاتایا هتل های 3 ستاره

تور استانبول هتل 5 ستاره دیوان

تور استانبول هتل رامادا پلازا 5 ستاره

تور تابستانی استانبول هتل 5 ستاره سویس

تور موریس بهار 94 | تور جزیره موریس پرواز امارات

تور استانبول پرواز اطلس جت

تور قبرس جنوبی پاييز 93

نماینده فروش بلیط هواپیمایی عمان ایر

تور تابستانی گوا | تور گوا پرواز ایران ایر

تور هند با پرواز ماهان

تور چین نوروز 94 | تور پکن شانگهای نوروز 94

تور مالزی سنگاپور تابستان 93 | پرواز ایران ایر

تور مارماریس پرواز ترکیش

تور بدروم تابستان 94 | تور بدروم هتل رويال آسارليك

تور بمبئی گوا تابستان 94 | پرواز ایران ایر

تور تونس | ويژه نوروز 94

نماینده فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایر

بلیط پرواز داخلی و خارجی | فروش بلیط

تور بمبئی گوا تابستان 94 | قیمت تور بمبئی گوا