seller.ir
seller.ir
فروشنده » ساختمان » درب و پنجره

ایران روف گاردن

مرکز فروش کرکره شفاف ایران

شرکت فراز کاویان

شرکت میلاد فنر

شرکت کرکره هوشمند طهران

شرکت کیان در

شرکت طراحی و مهندسی سیما سپهر آذین

گروه صنعتی و بازرگانی کسری | پنجره یو پی وی سی | دو جداره | upvc | تعویض پنجره

شرکت پدیده کریت پارس

درب اتوماتیک پیراژ پویا

صنایع فلزی پاتیران

مهرسان نوین

شرکت دربهای اتوماتیک و شیشه های رنگی درمکث

شرکت دربیران

شرکت پرشیا در Persia Door Co GEZE

*شرکت تهران در آسیا*

کلینیک ساختمانی ماهان

شرکت مهندسی الکترون دریای کاسپین

شرکت تجاری بازرگانی ایمن گستر فاضل

شرکت خدمات الکترونیکی اشل

طراحی و نصب پنجره یو پی وی سی

طراحی و نصب پنجره یو پی وی سی

شرکت پنجره تاپ (درب و پنجره یو پی سی )

آموزش نصب پنجره های یو پی وی سی

با توجه به توسعه استفاده از پنجره های یو پی وی سی در کشور و همچنین کثرت تولید کنندگان و وجود بروز سوالات و ابهامات در این زمینه و همچنین وجود همکارانی در بخش تولید پروفیل ، پنجره ، نصب پنجره و همچنین تکنسین ها و کارگرانی در بخش های تولید و نصب که فقط به بهبود کیفیت حاصله از دسترنج خود و ارتقاء آن و همچنین رضایت مردم و پروردگار میباشند ، گروه صنعتی همارشتن اعلام آمادگی مینماید که آنچه را که خود تجربه نموده و جهت کسب آن ، زیانها دیده را در طبق اخلاص نهاده و به دیگران ارائه نماید تا بلکه بهبود کیفیت پنجره در ساخت و نصب باعث رفاه هموطنان و رضایت پروردگار منان گردد.

جزوه ای که تقدیم میگردد توسط آقای مهندس سید حسین صفایی مدیر کل بخش پنجره گروه صنعتی همارشتن به زبان ساده جهت استفاده تکنسین ها و کارگران نصب پنجره یو پی وی سی تهیه شده ، دوستان میتوانند جهت رفع سوالات خود با واحد پنجره این شرکت تماس حاصل نمائید .

این جزوه شامل مواردی که ممکن است در هنگام اندازه گیری از محل قرار گیری درب و پنجره های پروژه های مختلف که از دید اندازه گیرهای کارگاههای تولید درب و پنجره های upvc دیده نشده باشد و موجبات عدم تطابق درب یا پنجرۀ تولید شده را در هنگام نصب با محل قرارگیری درب و پنجره را بدهد و موجبات عدم رضایتمندی کارفرمایان و خسارت مالی و حیثیتی تولیدکنندگان را در پی داشته باشد تهیه شده و حاصل تجارت چندین سالۀ بنده در ارتباط مستقیم با مسائل اندازه گیری تولید و نصب درب و پنجره یو پی وی سی می باشد.

جهت جلوگیری از مواردی که باعث انتقال اشتباه اندازه گیری به تولید میشود موارد ذیل را به عرض کلیه تکنسین های کارگاههای تولید درب و پنجرۀ سطح کشور میرسانم که انشاالله بتواند کمک شایان توجهی در مورد اندازه گیری صحیح نماید و همچنین موجب رضایتمندی کلیه تولیدکنندگان و کارفرمایان محترم و نهایتاً مصرف کننده اصلی که همگی هموطنان عزیز می باشند را در پی داشته باشد.

• ابتدا باید مدیریت هر کارگاه مونتاژ درب و پنجره هایupvcبه ارزش و اهمیت تربیت اندازه گیر یاطراح توجه شایانی رامبذول داردکه به عقیدۀ اینجانب اندازه گیری پروژه ها خشت اول کارمان میباشد.همچنانکه شاعرمی فرماید:

خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

بنده در مورد انتخاب اشخاصی که جهت اندازه گیری از محل قرار گیری درب و پنجره ها تربیت می شوند بسیار حساسیت دارم و کار این اشخاص را به نحوی فقط اندازه گیری سطحی ازپروژه نمی دانم و حتماً این اشخاص باید تحصیل کرده و دارای چشمانی دقیق از نظر دقت و دقیق از نظر طراحی و دقیق از نظر هارمونی نمای ساختمان را دارا باشند .

الف : ( ابتدا دقت در اندازه گیری )

گاهی اوقات پیش می آیدکه شخص اندازه گیردراثرتکرارنگاه به متر اندازه های نزدیک ومشابه به هم رامثل عدد1010میلیمتر رابا1100اشتباه می کند، پیشنهاد بنده در مورد اندازه گیری این است که اندازه گیر اولاً باید برای اندازه گیری در عرض و ارتفاع ، به این دستور العمل ها توجه کند که همیشه هنگام اندازه گیری از محل قرارگیری درب و پنجره ها، ابتدا عرض و سپس ارتفاع را اندازه بگیرد ثانیاً باید هم عرض و هم ارتفاع را از سه نقطه مانند مثال ، در نقشه ذکر شده اندازه بگیرد .

11.jpg

در مثال شکل فوق که به نظر بنده پس از کنترل هر سه ابعاد اندازه گیری شده با هم که تکرار این عمل باعث عدم اشتباه اندازه گیر می شود قسمت اندازه گیری B در عرض یعنی قسمت وسط عرض و قسمت E در ارتفاع ، صحیح ترین برداشت اندازه گیری میباشد ، که در هر صورت کوچکترین ابعاد برداشت شده ملاک عمل قرارمی گیرد و بدین خاطر این دو قسمت از نظر من بهترین برداشت است چون در هنگام ساخت و نصب ساب فریم هایی که قرار است پنجره روی آنها نصب شوند چون در ارتفاع این ساب فریم ها شاخهایی جنب نصب درون دیوار روی این ساب فریمها جوشکاری شده به تجربه حدودا 5 میلیمتر در قسمت وسط عرض کمترین اندازه را نشان میدهد . پس این اندازه را نسبت به دواندازه پائین و بالا ترجیح میدهیم . و حال که مطمئن شدیم که کوچکترین اندازه چه درعرض و چه در ارتفاع را انتخاب کرده ایم ابعادی را که مثال زده بودیم ممکن است در هنگام خواندن متر اشتباه کنیم یعنی عدد 1012 را 1120 بخوانیم. این نکته را همیشه در هنگام خواندن متر مدنظر قرار دهید که ابتدا اندازه را به سانتیمتر بخوانید یعنی 101 سانتی متر و سپس نگاه کنید چند میلیمتر از 101 رد شده است می بینید 2 میلیمتر رد شده است پس عدد 2 میلیمتر را در کنار 101 بنویسید که می شود 2-101 که بدین صورت هیچوقت در اندازه خوانی اشتباه نخواهید کرد.

خاطر نشان می کنم از کوچکترین ابعاد برداشت شده جهت اجرایی شدن ، استفاده فرمائید وهمچنین در هنگام یادداشت کردن اندازه ها ابتدا عرض و سپس ارتفاع را یادداشت فرمایید. و این روش به صورت همگانی باید اجرا شود که عوض شدن عرض و ارتفاع باعث اشتباه نگردد.

همچنانکه مطلع هستید کلا خلاصی یا تلرانس پنجره های upvc در هنگام ساخت 6 میلیمتر می باشد و اگر این عدد کوچک را انتخاب نفرمائید عملا پس از انتخاب عدد بزرگتر شما خلاصی پنجره یا درب را نسبت به محل قرارگیری از دست داده اید که همین امر باعث میشود که وسط پنجره ها از قسمت عرض تحت فشار قرار گیرند . و در هنگام نصب مجبور به تغییر محل لولاها به سمت عقب که کار غیر استانداردی می باشد. و حتما در این صورت ایملهای اسپانیولیت به لاکینگ پلیتها اصابت خواهد کرد یا لبه ی لنگه بازشو به لاکینگ پلیتها می خورد .

ب: دقت اندازه گیر در طرح درب و پنجره ها

اندازه گیر در هنگام طرح درب و پنجره ها باید به نکات زیرتوجه کند.چون در معماریهای جدید از سقف کاذب درآشپزخانه ها واطاقهای خواب یا پذیرایی ها در بالای پنجره به صورتهای مختلفی گچبری انجام میدهند، مثل جا پرده ای در بالای پنجره های اطاق خوابها و پذیرایی برای اینکه میل پرده ها را مخفی کنند و همچنین در آشپزخانه ها جهت شکست در طراحی سقف و نور پردازی سقف ها که کلیه این عوامل ممکن است بعد از اندازه گیری ها صورت بگیرد باید از مهندس پروژه در مورد این موارد سوال شود آیا طراحی در مورد جای پرده یا پایین آمدن سقف دارند یا خیر و پس از اطمینان از اینکه آخرین طراحیها و تغییرات صورت گرفته شروع به اندازه گیری نمایند و چنانچه مهندس پروژه تغییرات طراحی خود را اعلام کرد با در نظر گرفتن کتیبه در بالای پنجره از سطح سقف کاذب رد شوند. بسیاری از موارد پیش آمده در طول زمانیکه اندازه گیر کار را اجرایی کرده سقف های کاذب زده شده است که موجب گیر کردن لنگه بازشو پنجره ها به سقف کاذب میشود که موجب خسارت کلی در پروژه خواهد شد.

یکی دیگر از مواردی که مرتبا باعث گرفتاری اندازه گیر میشود آشپزخانه های پروژه میباشد، که در هنگام اندازه گیری بعلت اینکه اندازه گیر وارد آشپزخانه میشود (بیشتر در مورد پروژه های نوسازی) هنوز کابینت و سینک و شیرآب نصب نگردیده است بازشوی پنجره ها را طوری طراحی میکنند که پس از نصب لنگه بازشو با علم شیر اصابت میکند که باعث رنجش کارفرما میگردد.پس باید در هنگام اندازه گیری به این موارد توجه کامل مبذول دارید، و جزء حساسیت های خود قرار داده و از مهندس ساختمان سوال فرموده و سپس طراحی نمایید و شاید با پیشنهاد دادن پنجره کشویی بر روی سینک آشپزخانه یا با کتیبه قرار دادن قسمت پایین پنجره به نحوی که در هنگام باز شدن لنگه پنجره از روی علم شیر رد شود طراحی کنید.

ج)دقت اندازه گیری از نظر هارمونی پنجره های ساختمان

اندازه گیر توجه داشته باشد در هنگام برداشت اندازه از پروژه به شکل کلی طراحی قبلی ساختمان توجه کند خصوصا در مواردیکه از یک واحد آپارتمان اندازه گیری میکند.

1- توجه به طراحی پنجره های طبقات دیگر

2- توجه به رنگ شیشه کلی ساختمان

3- توجه به رنگ پنجره های کلی ساختمان

4- توجه به طراحی همان واحد که باید کلیه خصوصیات ذکر شده در بالا در طراحی خود اعمال نماید در غیر اینصورت با بی توجهی به هریک از موارد ذکر شده مجبور به تعویض پنجره های ساخته شده خواهد شد.

5- بسیار پیش آمده در هنگام طراحی درب و پنجره بازشوهای درب و پنجره ها اشتباه ساخته میشود و مشتری میگوید من میخواستم درب به بیرون بالکن بازشود یا بالعکس که اشتباه ساخته شده است که این هم یکی دیگر از موارد اشتباه میباشد که اندازه گیر باید دقت کامل وکافی را در هنگام طراحی داشته باشد.

حال برای اینکه بتوانیم تعریف های استاندارد و هماهنگ را ابداع و همگی به آن عمل نماییم که این هماهنگی انشاالله باعث رفع کلیه اشتباهات موارد فوق گردد، نکاتی را خدمتتان عرض مینماییم.

اصولا در مورد پروژه های نوسازی تصاویردر نقشه های تیپ بندی درب و پنجره توسط مهندس معمارهمیشه ، دید از خارج ساختمان را نشان میدهد،پس در هنگامیکه میخواهید یک نقشه را از نظر تیپ بندی درب و پنجره مورد برسی قرار دهید به این نکته توجه فرمایید که تصاویر نقشه تیپ بندی ارائه شده توسط کارفرما با نقشه برداشت اندازه گیر متفاوت خواهد شد. چون اندازه گیر همیشه از داخل ساختمان ابعاد محل نصب پنجره و درب را اندازه میگیرد، پس با اطلاع از این موضوع به این نکات توجه فرمایید.

1-کلیه نقشه های ارائه شده توسط اندازه گیر دید از سمت بازشوی درب و پنجره به سمت اندازه گیر یا طراح میباشد، و این بدین معناست که لولای درب و پنجره همیشه هنگام اندازه گیری در جلوی دید مسئول اندازه گیری باشد.

2-همیشه هنگامیکه مسئول اندازه گیرمیخواهد جهت بازشوی درب یا پنجره ها را تعیین نماید حتما باید لولا ها روبروی چشم او قرار گیرد در این حالت چنانچه دستگیره را با دست راست بگیرد و لنگه بازشو به سمت فرد اندازه گیربیاید به این پنجره راست بازشو میگویند2.jpg این علامت نشان داده میشود که جهت جلوی مثلث جای دستگیره را نشان میدهد و لازم است پس از طراحی درب و پنجره ها و تعیین حالت بازشوی نقشه کلیه نقشه ها را با کارفرما یا نماینده کارفرما کنترل و از آنها امضای تاییدیه بگیرد و سپس اجرایی نماید.

3-در صورت استفاده از پروفیلهای بازسازی (Renovation) و باز شو پنجرSach)) و بازشوی درب (Door Sach) و یا پروفیل میانی ثابت (Mullion) و پروفیل Fram)) جهت استفاده قاب پنجره موارد ذیل را به خاطر بسپارید.

*در صورتیکه قاب پنجره از پروفیل Frameساخته میشود دقیقا ابعاد اجرایی همان ابعاد برداشت شده خواهد بود.

*در صورتیکه پروفیلهای قاب از پروفیلهای Sach یا Door Sach یا Mullion ساخته میشود ، فقط در قسمت ملاحظات برداشت ذکر به نوع پروفیلهای بالا نمایید ، و هیچوقت جهت لبه 4 سانتی این سه نوع پروفیل که از محل جای نصب پنجره یا درب بزرگتر میباشد عددی را به اندازه این اضافه نکنید و این مسئولیت را به عهده کسی که پروژه را اجرایی میکند بگذارید تا همیشه این مسئولیت به عهده یک نفر باشد و اضافه کردن این 4 سانتی متر به اندازه نقشه اضافه نشود چون اکثرا یا هر دو نفر این 4 سانتی متر را اضافه میکنند یا هیچکدام که این امر باعث کوچک یا بزرگ شدن پنجره خواهد شد.

*) در صورتیکه جهت قاب پنجره از پروفیل Renovation یا بازسازی استفاده میشود نیز انتخاب این پروفیل را هم فقط در ملاحظات ذکر شود تا این 9 سانتی متر اندازه لبه پروفیل توسط مسئول اجرایی شود اضافه گردد..

بهترين ها از ما بهتري را مي خواهند.

******************************************

بهترين ها از ما بهتري را مي خواهند.

 

نام پنجره چند جداره :

طراحی و نصب پنجره یو پی وی سی

برند پروفیل پنجره چند جداره :

وکا0ویستابست-وین تک

برند یراق پنجره چند جداره :

wink hause

جنس قاب :

یو پی وی سی

نوع پنجره چند جداره :

ثابت

:

بازشو

نوع بازشو :

لولایی بازشو (تک حالته)

:

لولایی دو حالته بازشو

:

کلنگی

:

فولکس واگنی

:

کشویی تک ریل

:

کشویی دو ریل

:

سایبانی

:

آکاردئونی

:

فرانسوی

:

محوری عمودی

:

محوری افقی

نوع شیشه :

لمینت

:

سکوریت

:

ساده

:

رفلکس

جداره شیشه :

دو جداره

:

سه جداره

جنس اسپیسر :

آلومینیوم

عایق داخلی شیشه :

آرگون

طرح شیشه :

ساده (شفاف)

:

طرح دار

:

مشجر

:

مات

:

دکوراتیو

حالت شیشه :

تخت

:

خم

توضیحات :

طرای نما یکی از مهمترین بخش های ساخت و ساز و طراحی می باشد و خیلی ها برای ساخت یک ساختمان میلیون ها تومان خرج می کنند و انتظار دارند که ساختمانی که می سازند از نظر نما حرفی واسه گفتن هم داشته باشد.اما متاسفانه بیشتر نماهایی که در ایران اجرا می شود بسیار تکراری می باشد و اغلب مهندسینی که کار نقشه کشی انجام می دهند نقشه یک ساختمان معمولی را با عوض کردن ابعاد و اندازه های آن به چندین نفر می دهند و گاه در سطح شهرها مشاهده می کنیم که بیشتر ساختمان یک طیف خاص طراحی بسیار زشت و زننده را دارند. به همین خاطر به همه عزیزان همیشه توصیه کرده ایم که برای داشتن نقشه های جدید و به روز همیشه به کار مهندسین اکتفا نکنید و برای ساخت هر ساختمان قبل از هر کاری نمونه های جدید و به روز را تهیه کنید و و تا جایی که می توانید از آنها استفاده کنید. گروه مهندسی شرکت پنجره تاپ کد مجموعه های کاملی از نقشه های ساختمانی جدید را آماده کرده که شما عزیزان از آنها نهایت استفاده را برده و دیگر فقط به طرح های مهندسین نقشه کش که همیشه تکراری هستند اکتفا نکنید

عکس کوچک 1 :

files\7929\Products\15815-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\7929\Products\15815-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\7929\Products\15815-SmallPic.jpg

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خيابان شريعتي.بالاتر از پل سيد خندان.روبروي پارك كوروش.ساختمان نور.پلاك 965.طبقه اول واحد 4

تلفن :

22850424 21 0098 -22850426 21 0098 -22883111 21 0098 -22864932 21 0098 -

فكس :

22871161 21 0098 -

ايميل :

info@pantop-co.com -

سايت :

www.pantop-co.com -پنجره-یوپی-وی-سی.com -پنجره-دو-جداره.com -توری-پنجره.com -توری-پلیسه.com -پنجره-آلومینیوم-ترمال-برک.com -نمای-شیشه-ای-فریم-لس.com -نمای-شیشه.com -درب-اتومات.com -جک-درب-پارکینگی.com -درب-پارکینگ.com -فریم-درب-اتوماتیک.com -شیشه-خم.com -شیشه-های-سکوریت.com -درب-آکاردئونی.com -جک-بازویی.com -

کارخانه

نشاني :

جاده خاوران. بعد از پليس راه عباس آباد.شهرك صنعتي عباس آباد.بلوار ابن سينا.خيابان ششم.پلاك 1419

تلفن :

36423852-3-4 021 0098 -

فكس :

ايميل :

info@pantop.com -

سايت :

www.pantop-co.com -

 

شيشه لمينت

شیشه های سکوریت

شيشه خم | صاف

شيشه دوجداره

پنجره های كشويی و فولكس واگنی

پنجره آرک و گرد

پنجره های مدلبری

پنجره های خم ویترینی

پنجره های لولائی دوحالته

پنجره یو پی وی سی | گرد

درب یو پی وی سی VEKA

پروفیل UPVC

فروش در و پنجره یو پی وی سی

پنجره UPVC

قیمت در و پنجره یو پی وی سی

پنجره UPVC

پنجره کشویی upvc

شیشه های بالکنی

طراحی و نصب پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی | عایق حرارتی

درب و پنجره یو پی وی سی

یو پی وی سی

درب و پنجره upvc

توری پليسه

تولید کننده در و پنجره UPVC

درب و پنجره Wink haus

پنجره یو پی وی سی VEKA

پروفیل درب و پنجره

پنجره یو پی وی سی | شیشه دو جداره

یو پی وی سی UPVC

پروفیل پنجره وکا

پنجره بازشو کشویی | یو پی وی سی

پنجره بازشو یکطرفه از بالا | UPVC

پنجره یو پی وی سی | بازشو دو طرفه

پنجره یو پی وی سی | بازشو نقابی

وارد کننده پروفیل upvc

عایق صوتی

پنجره یو پی وی سی UPVC

پنجره حالت ثابت upvc

درب و پنجره upvc

فروش در و پنجره یو پی وی سی

پنجره روکش یو پی وی سی

شیشه های دو جداره

درب و پنجره پیش ساخته

پنجره قوس دار upvc

پنجره های زاویه دار

درب ورودی | یو پی وی سی

پارتیشن اداری

پنجره بازشو دوطرفه | یو پی وی سی

پنجره بازشو یکطرفه UPVC

وارد کننده پروفیل UPVC

پنجره پیش ساخته

پنجره طرح چوب

نمای شیشه ای

شیشه های سکوریت

نسل جدید پروفیل upvc

پنجره یو پی وی سی

قیمت در و پنجره UPVC

عایق سازی ساختمان

شیشه های دو جداره

پروفیل پنجره UPVC

درب یا پنجره یو پی وی سی

قیمت در و پنجره UPVC

پنجره زاویه دار یو پی وی سی

درب UPVC کشویی عایق صوتی

درب یا پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

شیشه های بالکنی

شیشه های دو جداره یو پی وی سی

شیشه های دو جداره یو پی وی سی

پنجره UPVC

درب و پنجره یو پی وی سی

پنجره UPVC

فروش در و پنجره یو پی سی

در و پنجره یو پی وی سی

شیشه های بالکنی

پنجره قوسی

درب و پنجره بازشو upvc

توری های پنجره Upvc

فروش در و پنجره یو پی سی

پنجره دو جداره UPVC

یو پی وی سی upvc

پنجره دو جداره UPVC

قیمت پنجره یو پی وی سی

قیمت در و پنجره یو پی وی سی

پنجره دو جداره UPVC

پنجره دو جداره یو پی وی سی | عایق حرارتی

نصب درب و پنجره یو پی وی سی upvc

درب و پنجره یو پی وی سی

پنجره UPVC

پنجره دو جداره یو پی وی سی

یو پی وی سی

درب و پنجره کشویی

یراق آلات در و پنجره

انواع یراق آلات UPVC

یراق آلات در و پنجره

یراق آلات یو پی وی سی

عایق سازی ساختمان

توری پليسه جمع شونده

نمای شیشه ای

بازسازی پنجره ها

پرده كركره بين شيشه

شيشه زونكس

توليد شيشه های تاشو

پروفيل رنگی

پروفيل لمينت رنگی

پروفيل رنگ شده

پنجره دوجداره وكا آلمان

اجرای انواع نمای ساختمان

پنجره يو پی وی سی سه جداره

توليد انواع شيشه های دوجداره

كركره بين شيشه

توری جمع شونده

اجرای خم و كلاف پروفيل

انجام بازسازی پنجره ها

نمايندگی ويستا بست ايران

پنجره زاويه دار با استفاده از اتصالات upvc

سازنده انواع شيشه خم ساختمانی و ويترينی

اجرای نمای كامپوزيت

باز شو كشويی تمام اتوماتيک

پروفيل لمينت رنگی

پنجره زاويه دار با استفاده از اتصالات UPVC

پروفيل ويستا بست ايران

نمايندگی وكا آلمان