seller.ir
seller.ir
فروشنده » درب و پنجره » ساختمان

ایران روف گاردن

مرکز فروش کرکره شفاف ایران

شرکت فراز کاویان

شرکت میلاد فنر

شرکت کرکره هوشمند طهران

شرکت کیان در

شرکت طراحی و مهندسی سیما سپهر آذین

گروه صنعتی و بازرگانی کسری | پنجره یو پی وی سی | دو جداره | upvc | تعویض پنجره

شرکت پدیده کریت پارس

درب اتوماتیک پیراژ پویا

صنایع فلزی پاتیران

مهرسان نوین

شرکت دربهای اتوماتیک و شیشه های رنگی درمکث

شرکت دربیران

شرکت پرشیا در Persia Door Co GEZE

*شرکت تهران در آسیا*

کلینیک ساختمانی ماهان

شرکت مهندسی الکترون دریای کاسپین

شرکت تجاری بازرگانی ایمن گستر فاضل

شرکت خدمات الکترونیکی اشل

درب دو جداره upvc  دو لنگه بازشو

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو

گروه صنعتی و بازرگانی کسری | پنجره یو پی وی سی | دو جداره | upvc | تعویض پنجره

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو :

ماده اولیه پروفیلهای یو پی وی سی( unplas poly vinyl chloride ) ماده شیمیایی کلرید وینیل می باشد که با روش پلیمر یزاسیون به پلی ونیل کلرید تبدیل می گردد و با مواد شیمیایی افزودنی ترکیب شده و بوسیله اکسترو در به پروفیلهای پی وی سی و یو وی سی تبدیل می گردد بدلیل خواص عمومی کلیه پلیمرها در برابر شرایط جوی از خود مقاومت نشان می دهند، این در حالی است که فلزات و چوب به عنوان عناصر طبیعی به راحتی در برابر شرایط محیطی تخریب شده و به طبیعت باز می گردند که از این روند با پوسیدگی نمایان می گردد به علاوه چوب به عنوان عناصر طبیعی به راحتی در برابر شرایط محیطی تخریب شده و به طبیعیت باز می گردند که این روند با پوسیدگی نایان می گردد به علاوه چوب به عنوان ماده غذایی حشرات از سوی آنها نیز روند تخریب سرعیت تری پیدا می کنند .

1) هدایت دمایی (ضریب انتقال حرارت ):

پلیمرها عموماً به عنوان عایقهای حرارتی شناخته می شوند ودر اغلب مواردی که نیاز به کاهش انتقال حرارت دارند ( مانند یخچالها ، بدنه خارجی ساختمانها، سیستم لوله کشی کولر های گازی و ...) استفاده می شوند و این در حالی است که فلزات بهترین هادی های حرارت میباشند ودر مواردی که نیاز به تبادل حرارتی می باشد از فلزات و علی الخصوص آلومینیوم ومس استفاده می کنند و رادیاتور اتومبیل ،کندانسور سخجالها و کولرهای گازی و ...

میزان انتقال حرارت از قسمتهای مختلف ساختمان (طبق مطالعات بهینه سازی مصرف انرژی )

با در نظر گرفتن اینکه بیشترین اتلاف حرارت (انرژی) در ساختمان از طریق درب و پنجره ها صورت می گیرد اهمیت استفاده از درب و پنجره های یو پی وی سی به خوبی نمایان می گردد .

2) میزان انتقال صوت از طریق درب و پنجره ها:

درب و پنجره های یو وس سی بدلیل شکبه بندی مقطع پروفیل آنها و تعداد لایه ها و فضای خالی موجود بین لایه ها به میزان زیادی از انتقال صورت جلوگیری می نماید که آمار و آزمایشات به عمل آمده تایید کننده این امر می باشد که پنجره های یو پی وی سی با شیشه دو جداره تا حدود 30 دسی بل کاهش صوت به همراه دارند .

3)پایین بودن ضریب انبساط خطی:

پروفیلهای یو پی وی سی دارای ضریب انبساط خطی بسیار پایین تر نسبت به فلزات می باشند که این امر باعث می گردد تا با افزایش دما کمترین افزایش طول را داشته و از تغییر حالت فریم های پنجره و منحنی شدن آن و در نتیجه شکستن شیشه ها با افزایش دما جلوگیری به عمل آید .همچنین با کاهش دما کمترین تغییر طول را داشته و از باز شدن درزها بین پنجره و دیوار جلوگیری به عمل می آید که این امر باعث بهتر عایق شدن پنجره ها می گردد علاوه بر موارد مذکور انبساط و انقباص های پیاپی و با دامنه زیاد درب و پنجره ها عامل و با دامنه زیاد درب و پنجره ها عامل مهم و موثری در تخریب دیواره های اطراف آن می باشد .

4) فرایند تولید و ساخت:

بدلیل پایین بودن نقطه ذوب پروفیلهای یو پی وی سی نسبت به فلزات می توان در دمن مناسبی ( حدود 250 درجه سلسیوس ) پروفیلها را بوسیله جوش به یکدیگر متصل نمود که این جوش بسیار با کیفیت بوده و هیچگونه تغییرات فیزیکی در پروفیل ایجاد نمی کند و درب یا پنجره کاملاً حالت یکپارچه به خود می گیرد . در حایکه در فلزات بدلیل نقطه دوب بسیار بالا( حدود 2700 درجه سلسیوس ) جوش همراه با نتش و تر شدن مقطع فلز می باشد که التبه در مورد برخی فلزات مانند آلومینیوم بدلیل تخصصی بودن و هزینه های بالا از جوش استفاده نمی گردد ودرزهایی در نقطه تصال باقی می ماند که باعث تخریب تدریجی از طریق نفوذ آب به داخل پروفیلها می گردد.

5) مقاومت در برابر مواد شیمیایی:

پروفیلهای یو پی وی سی بدلیل تولید با روش پلیمریزاسون در برابر اغلب مواد شیمیایی مانند اسیدها ، بازها ، مواد ضد عفونی کننده ، روغنها و ... به خوبی از خود مقاومت نشن می دهند و در آزمایشگاه ها، کارگاه های صنعتی، بیمارستانها و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

6) نفوذناپذیری و جلوگیری از لرزش شیشه ها:

پروفیلیهای یو پی وی سی به گونه ای طراحی گردیده اند که با لاستیکهای خاصی آب بندی می گردند و کاملاً نفوذ ناپذیر می شود که گرد و غبار و آب باران درون ساختمان نفوذ نمی کند علاوه بر آن این لاستیکها از لرزش شیشه ها بدلیل صدا و هنگام طوفان و باد شدید جلوگیری می کند .

7) امکان نصب شیشه های دو جداره و یا تک جداره:

بدلیل وجود فضای زیاد طراحی شده برای شیشه ها در روی پروفیلهای یو پی وی سی ، علاوه بر شیشه های تک جداره می توان شیشه های دو یا سه جداره نیز نصب کرد که این کار تنها با تعویض زهوار امکان پذیر است .

شیشه دوجداره چیست؟

با وجود اهمیت فوق العاده بهینه سازی در مصرف انرژی اما تنها مساله مورد اهمیت در بکارگیری شیشه مصرف انرژی نیست. بزرگترین یازندگات درب و پنجره در جهان گستره ای از شیشه های مختلف را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند که آنها را از ورود سر و صدا و نور مستقیم و آزاردهنده خورشید محافظت کند و راحتی و امنیت را برای خانه به ارمغان بیاورد. یکی از شیشه های بکار گرفته شده در صنعت نوین درب و پنجره شیشه های دوجداره است.

شیشه های چند لایه شیشه هایی هستند که در کارخانه ساخت شیشه به روش خاصی ساخته می شود. با استفاده از مکانیزم فرمینگ شیشه ، شیشه را بصورت ورقه های تخت در می آورند. سپس چندین ورقه شیشه را توسط دستگاه پرس به یکدیگر پرس می کنند و بدین ترتیب شیشه چند لایه درست می کنند. استفاده از این نوع شیشه ها باعث اتلاف کمتر انرژی و صرفه جویی از آن می شود. اما در روش استفاده از شیشه های دوجداره بهینه سازی مصرف انرژی به مراتب بهتر انجام می شود.

شیشه های دوجداره نیز مانند شیشه های چند لایه مکانیزم خاصی برای ساخت دارند. ابتدا خمیر شیشه را از طریق عملیات فرمینگ ، بصورت ورق های تخت درمی آورند. سپس دو ورق شیشه را به گونه ای به یکدیگر متصل می کنند که بین آنها فضای خالی باشد. در این بخش مکعب مستطیلی از جنس شیشه و با ارتفاع بسیار کم ساخته می شود. در این مرحله بین فاصله خالی دو شیشه را با گاز نجیب پر می کنند و با مسدود کردن طرفین ، مانع برون رفت گاز می شوند. گاز نجیب عناصر گروه 8 جدول تناوبی شامل هلیم He ، نئون Ne ، آرگون Ar ، کریپتون Kr ، زنون Xe و رادون Rn هستند و به دلیل ساختار اشباع خود با هیچ ترکیبی وارد واکنش نمی شوند. این خاصیت باعث می شود که این گازها در مقابل عبود گرما از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهند و در نتیجه این نوع از شیشه باعث حفظ دمای اتاق شود. راحتی ساخت و ارزان بودن قیمت در کنار خواصی که در بالا ذکر شد ، این نوع از شیشه را به بهترین انتخاب تبدیل کرده است.

8) رنگ آمیزی:

پروفیلهای یو پی وی سی در طی زمان کیفیت خود را همواره حفظ می کند و نیازی به رنگ آمیزی آن نمی باشد و با استفاده از پروفیلها رنگی آن می توان زیبایی هر ساختمان را افزونتر کرد .

9) استحکام درب و پنجره ها:

پروفیلهای یو پی وی سی بدلیل بالا بودن خاصیت الستیسیته و همچنین شبکه تو خالی آن بسیار ضربه پذیر بوده و در برابر تنشهای کششی ، پیچشی و خمشی به خوبی از خود مقاومت نشان می دهد و علاوه بر آن تغییر ظاهری نیز در آن بوجود نمی آید .همچنین جهت استحکام بیشتر از پروفیلها گالوانیزه در داخل پروفیلهای یو پی وی سی استفاده می گردد که با ضخامت 5، 1 میلیمتر و شکل ناودانی خویش استحکام پروفیلهای یو پی وی سی را چندین برابر می کند.

10) نظافت راحت و آسان:

سیستم برق آلات طراحی شده جهت این نوع درب و پنجره ها به گونه ایست که در چهار ظلع پنجره تعبیه می گردد که علاوه بر امکان باز شدن پنجره در دو محور افقی و عمودی از چندین نقطه تنها با چرخش یک دستگیره قفل می گردد و در برابر سرقت ایمن می گردد (نوع tile&turn) .

11) نصب و تعویض راحت بدون کمترین تخریب محیط پیرامون:

این نوع پنجره ها بر روی فریم فلزی که از قبل روی دیواره ها تعبیه گردیده نصب می گردند که علاوه بر استحکام بخشیدن به دیواره ها در برابر تکانها و لرزشهای زمین هیچگونه تخریب دیوار جهت قرار دادن پنجره بر روی دیوار لازم نیست و سپس با پیچ روی فریم فلزی محکم می گردد و در پایان با فوم پلی اورتان و چسب سیلیکون کلیه درزها، درزگیری و در صورت نیاز با پروفیلهای تی شکل دزها پوشانیده می شود .

12) کانال تخلیه آب:

در پروفیلهای یو پی وی سی شیارهای خاصی جهت جمع آوری اب احتمالی و رودی به سیستم درب و پنجره ها تعبیه گردیده است که در حین تولید پنجره ها شکافهایی در مسیر خاص از پیش تعیین شده ایجاد می گردد که آب ورودی (احتمالی ) به سیستم درب و پنجره را به خارج ساختمان تخلیه می نماید .

 

اطلاعات بيشتر :

www.upvcco.com

ساخت كشور :

ایران

واحد شمارش :

مترمربع

 

کارخانه

نشاني :

کیلومتر 7 جاده امام رضا (ع)

تلفن :

33543429 21 0098 -5438051 912 0098 -

فكس :

33543429 21 0098 -

ايميل :

info@upvcco.com -upvc.ir@gmail.com -upvcco@yahoo.com -

سايت :

www.upvcco.com -www.upvcir.com -

دفتر فروش

نشاني :

خ مطهری

تلفن :

33543429 21 0098 -

فكس :

89773241 021 0098 -

ايميل :

upvc.ir@gmail.com -

سايت :

www.upvcco.com -

 

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو

پنجره دو جداره upvc یک لنگه بازشو در بالا

پنجره دوجداره دولنگه لولایی کتیبه دار

درب دوجداره upvc به همراه لچکی پنجره

پنجره دو جداره دو لنگه بازشو

پنجره دو جداره لولایی

پنجره دو جداره upvc دو لنگه یک لنگه بازشو دو حالته

پنجره دوجداره دو لنگه کشویی UPVC

پنجره دوجداره upvc یک لنگه کشویی

پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC BAY

پنجره upvc یک لنگه بازشو در پایین

پنجره دو جدار ه upvc سه لنگه یک باز شو کنار کتیبه دو تکه

پنجره دو جداره ی یک لنگه کشویی در پایین

پنجره دوجداره upvc دو لنگه باز شو با کتیبه

پنجره دوجداره لولایی upvc با کتیبه سایبانی

پنجره دوجداره upvc سه لنگه بازشو از بالا با یک لت ثابت و سایبانی

درب دو جداره upvc با لمینت طرح چوب

پنجره دو جداره upvc یک لنگه بازشو با کتیبه

شیشه دوجداره صنعتی با گاز آرگون

پنجره دو جداره دو حالته upvc تک لنگه بازشو از بالا و بغل

پنجره یو پی وی سی لولایی بازشو از بالا UPVC Tilt

پنجره دو جداره لولایی UPVC

پنجره دوجداره لولایی بازشو از بغل UPVC TURN

شیشه دو جداره صنعتی با گاز آرگون

پنجره یو پی وی سی دوجداره سرویسی UPVC

پنجره UPVC با شیشه دو جداره قوس دار یا آرکی

پنجره دوجداره UPVC BOW

پنجره دوجداره upvc دو جداره دو لنگه بازشو در پایین

پنجره دوجداره upvc دو لنگه سایبانی در بالا

پنجره دوجداره upvc سایبانی دو لنگه

پنجره دو جداره سه لنگه بازشو در کنار

پنجره دو جداره upvc سه لنگه کشویی کنار پنجره ثابت بزرگ

پنجره دو جداره UPVC سه لنگه ثابت

درب دو جداره کشویی پایین upvc

پنجره سه لنگه کتیبه دار یک لنگه باز شو در وسط UPVC

پنجره upvc دو لنگه بازشو یک لنگه ثابت

پنجره دو جداره یک لنگه بازشو در پایین

پنجره یو پی وی سی دو جداره باز شو از بالا و لولایی

پنجره سه لنگه upvc دو لنگه بازشو یک لنگه ثابت

پنجره دوجداره دو لنگه بازشو یک لنگه ثابت upvc

پنجره upvc یک لنگه بازشو در پایین

پنجره دوجداره دولنگه بازشو در پایین

پنجره دوجداره سه لنگه دو لنگه باز شو در کنار و کتیبه دو تکه

پنجره یو پی وی سی دولنگه بازشو قوس دار

پنجره دوجداره سایبانی سه لنگه upvc

پنجره upvc دولنگه سایبانی در پایین

پنجره دوجداره UPVC سه لنگه باز شو در وسط با کتیبه سه تکه

پنجره دولنگه کشویی یکسان upvc

پنجره upvc دو لنگه کشویی در بالا

پنجره دوجداره دو لنگه کشویی در پایین UPVC

پنجره دوجداره یو پی وی سی بازشو از بالا و بغل

پنجرهupvc دوجداره دو لنگه بازشو

پنجره دوجداره دو لنگه لولایی باکتیبه سایبانی

پنجره دوجداره بازشو از بالا کتیبه دار

پنجره دوجداره دو لنگه سایبانی وبازشو از بالا

پنجره دوجداره دولنگه بازشو از بالا و سایبانی

پنجره دوجداره upvc دولنگه سایبانی

پنجره دوجداره upvc لولایی دولنگه بازشو از بغل

پنجره upvc دوجداره دو لنگه بازشو از بالا

پنجره دوجداره upvc چهار لت کتیبه دار ثابت

پنجره دو جداره upvc سه تیکه کتیبه دار ثابت

پنجره دوجداره upvc دولنگه ثابت

پنجره دوجداره upvc ثابت با کتیبه سایبانی

پنجره دوجداره upvc سه لت بازشو از بالا

پنجره دوجداره upvc سه تیکه افقی ثابت

پنجره دوجداره upvc لولایی و سایبانی

پنجره دوجداره upvc لولایی باز شو از بغل کتیبه دار

پنجره دوجداره یو پی وی سی باز شو از پائین

پنجره دوجداره upvc سایبانی

پنجره دوجداره upvc ثابت کتیبه دار

پنجره دوجداره upvc دو لنگه افقی ثابت

پنجره دوجداره upvc دو تیکه بازشو از بالا و پایین

پنجره upvc سه تیکه افقی باز شو از بالا و پایین و ثابت

پنجره دوجداره upvc بازشو از پایین

پنجره دوجداره upvc سه لنگه لولایی با کتیبه ثابت

پنجره دوجداره upvc سه لنگه لولایی با یک لت ثابت و سایبانی

پنجره دوجداره upvc دولنگه لولایی با کتیبه سایبانی

پنجره دوجداره یو پی وی سی چهارلنگه کشویی

درب دو جداره یو پی وی سی

در دوجداره upvc دو لنگه کشویی

در دوجداره upvc دو لنگه کشویی

درب دوجداره upvc دو لنگه بازشو با لولائی 3D

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو اورهانگ

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو

شیشه دوجداره صنعتی با گاز آرگون

شیشه دوجداره صنعتی با گاز آرگون

پنجره دو جداره upvc ثابت تک لنگه

پنجره upvc یک لنگه بازشو سرویسی از بالا

پنجره upvc یک لنگه بازشو در بالا

پنجره دو لنگه بازشو یک لنگه ثابت

شیشه عایق دوجداره صنعتی با گاز آرگون

پنجره دوجداره upvc دو لنگه لولایی کتیبه دار

پنجره دوجداره بازشو از بغل با یک کتیبه سایبانی

پنجره upvc دوجداره دو لنگه بازشو از بغل

پنجره دوجداره دولنگه لولایی و سایبانی

درب و پنجره دو جداره یک لنگه کشویی در پایین

کرکره اتوماتیک برقی

درب ایمنی ضد سرقت اختصاصی با بالاترین سطح ایمنی

درب دو جداره upvc دو لنگه بازشو فرانسوی

پنجره دوجداره آلومینیوم اختصاصی نرمال و ترمال بریک